Connect with Us

All posts tagged "shitje"

Teknologji 13:24 - 19 Shkurt, 2020

Sfidë e ashpër/ Apple Watch konkuron hapur industrinë e orëve zvicerane

Apple Watch tejkalon të gjithë industrinë zvicerane të shikimit në vitin 2019. Apple shiti 31 milionë njësi në të gjithë botën, ndërsa marakt zvicerane shitën 21...

Showbizz 19:52 - 20 Nentor, 2019

Kylie Jenner shiti gjysmën e “perandorisë” së saj të kozmetikës/ Kriss zbulon arsyen

Miliarderja Kylie Jenner ditën e djeshme ka shitur 51 përqind të aksioneve të kozmetikës kompanisë “Coty”. kjo kompani është kontrrolluese e shumë kompanive të tjera të...

Showbizz 17:40 - 23 Shtator, 2019

Nëna e saj e shiti për 500 dollarë/ Aktorja e famshme bën rrëfimin tronditës

“Shpresoj të mos ketë qenë ajo që më shiti”, janë fjalët e aktores së famshme Demi Moore e cila i ka tronditur të gjithë me rrëfimin...

Life Style 23:10 - 18 Shkurt, 2019

Çdo gjë pritet të ndryshojë, ja pse të gjithë po mundohen të shesin celularin e tyre Galaxy S9

Pronarët e tanishëm të Galaxy S9 kanë filluar ta konsiderojnë shitjen e smartfonit të tyre. Dhe, arsyeja është afrimi i datës kur do të prezantohet gjenerata...

Kuriozitete 10:56 - 25 Janar, 2019

Me një çmim që do t’ju lërë pa frymë, shitet apartamenti më i shtrenjtë në botë

Apartamenti më i shtrenjtë në historinë e botës është shitur për një çmim marramendës. Ajo ndodhej në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Mësohet se ky apartament...

Kryesore Show Biz 11:17 - 8 Dhjetor, 2018

Studentja 18-vjeçare nxjerr në shitje virgjërinë për një të ardhme më të mirë

Një 18-vjeçare britanike ka nxjerrë në shitje virgjërinë e saj për një jetë më të mirë në të ardhmen. Studentja, e cila ka nxjerrë veten në...

Kuriozitete 13:53 - 28 Nentor, 2018

Nuk mund të shitet, demi bëhet viral për shkak të përmasave të tij

Një dem 194 centimetër i gjatë po bëhet viral në rrjetet sociale. Demi ndodhet në Australi, ndërsa pronari i tij Geoff Pearson ka vendosur ta quajë “Knickers“. Pronari...

Kuriozitete 14:53 - 27 Nentor, 2018

Prindërit e shitën për 26 dollarë, sot e gjithë bota e do Jackie Chen

Kur ishte vetëm 7-vjeç prindërit e tij u shpërngulën në Australi në kërkim të punës, ndërsa atë e lanë në mëshirën e fatit në vendlindje… Kështu...

Life Style 17:00 - 14 Nentor, 2018

Shitet diamanti i rrallë/50.3 milionë $ për gurin e çmuar rozë

Një diamant i rrallë ngjyrë rozë është shitur 50.3 milionë dollarë në ankand, një çmim rekord. Guri i çmuar 19-karatësh Pink Legacy u ble në Gjenevë...

Life Style 12:53 - 15 Tetor, 2018

19-vjeçarja nxjerr veten në shitje për një arsye që të rrëqeth trupin

E rritur në familje mesatare, Cao Mengyuan ka shkruar se nuk mund të grumbullojë para të mjaftueshme për kancerin e së ëmës kështu që ka treguar se e...

Kryesore Show Biz 23:10 - 30 Prill, 2018

Rihanna nxjerr në shitje vilën e saj për 6.8 milionë dollarë

Rihanna është një ndër  këngëtaret më të pasura në botë. Gjithë këtë pasuri ajo e ka investuar në shtëpi dhe makina të shtrenjta. Së fundmi Riri...

Life Style 22:50 - 10 Mars, 2018

Kujdes!/ Produktet e rrezikshme që blihen online

Sipas “The Sun” në internet shiten një grup mallrash të paligjshme që tregtohen hapur përmes shërbimit online, duke filluar nga pornografia e fëmijëve apo droga e...

Kryesore Show Biz 23:25 - 30 Janar, 2018

Schwarzenegger shet ‘Buggati Veyron’ për një çmim marramendës

Aktori i njohur i Hollywood Schwarzenegger po kalon një kohë shumë të mirë në jetën dhe karrierën e tij. Pas lajmeve që ai ka qënë jo...

Kryesore Show Biz 23:00 - 26 Janar, 2018

Vejusha e themeluesit të Play Boy nxjerr në shitje vilën

Me vdekjen e Hugh Hefner, Crystal ngeli e ve dhe me shumë miliona në xhep. Ajo trashëgoi nga burri i saj i vdekur shtëpinë që vlen...

Kuriozitete 23:20 - 1 Dhjetor, 2017

Harmonia, roboti që ju plotëson dëshirat seksuale

Njihuni me Harmoninë, roboti seksual që mban mend dhe ditëlindjen tuaj. Me belin e saj të vogël dhe gjirin e madh, Harmonia është kaq e gjallë...