Connect with Us

All posts tagged "shok"

Showbizz 20:54 - 6 Nentor, 2019

Foto-“Me shokun e vjetër”/ Bieta Sulo zbulon një pjesë tjetër të rëndësishme të ditës së saj

Bieta Sulo është një nga moderatoret më të komentuara në mediat rozë për shkak të thumbimeve që bën me Rudina Magjistarin si dhe me emisionin e...

Kryesore Show Biz 10:53 - 3 Korrik, 2019

“Burri im, shoku im, gjithçka e imja”/ Marina i bën urimin e veçantë bashkëshortit për ditëlindje

Ata prej disa ditësh ndodhen me pushime në vëndet më ekzotike të botës. Për momentin ato ndodhen në Antigua dhe gjithashtu sot reperi Getoar Selimi feston...

Kuriozitete 13:53 - 10 Prill, 2019

E pabesueshme/39 vjeçarja fejohet me shokun e djalit, mezi presin të martohen

18-vjeçari Chase Gabbard e takoi për herë të parë nënën e tre fëmijëve, Jaimee Brown, 39-vjeçare, kur ai ishte 11 vjeç.Në këtë kohë ai ishte bërë...

shoqeri me ishin
Kuriozitete 13:20 - 31 Janar, 2019

Shok me ishin/Ide e mirë apo lëre fare?!

Mund t’i ndodhë të gjithëve. Ti del me dikë për muaj me radhë, por vjen një moment dhe e kupton që gjërat s’po funksionojnë. Gjithsesi, ish-i...

Kryesore Show Biz 11:40 - 30 Janar, 2019

Stresi jo vetëm që del shumë shpejt nga burgu, por shoku i ngushtë sapo i zbuloi sekretin

Prej 17 tetorit të 2018-s, Stresi ndodhet pas hekurave pasi u arrestua për trafikim lëndësh narkotike dhe armëmbajtje pa leje. Pavarësisht kësaj këngëtari vazhdon që të...

Kryesore Show Biz 10:10 - 24 Tetor, 2018

Kush e vrau Tupac? Shoku i reperit tregon pas kaq shumë kohësh çfarë ndodhi natën që ai u qëllua për vdekje

Më shumë se 20 vjet pasi reperi legjendar Tupac u qëllua për vdekje, dëshmi dhe hipoteza të reja për vdekjen e tij vazhdojnë të dalin gati...

Life Style 12:03 - 17 Gusht, 2017

Shokët që me siguri do i takoni në vit të parë të Fakultetit

Për të gjithë ju që në tetor do të nisni Universitetin. Ne po ju ndihmojmë për t’ju përgatitur me personat që do të takoni dhe me...

Femra 22:00 - 21 Qershor, 2015

Si ta dini nëse shoku juaj i ngushtë po bie në dashuri me ju?

  Ndodh shumë shpesh që të keni një shok të ngushtë i cili fillon të sillet çuditshëm në raport me ju. Sillet me kujdes, ju trajton...

Kuriozitete 11:15 - 30 Maj, 2015

Shoku i ngushtë nuk ua thotë të gjitha

Shoku ose shoqja jote më e ngushtë ka më tepër mundësi që t’ua thotë në sy se ju keni shtuar peshë, ose se modeli i ri...

Showbizz 11:41 - 19 Shkurt, 2015

Rihanna vuan vdekjen e mikut të saj

Kjo javë ka qenë shumë e ngarkuar për këngëtaren nga Barbados, Rihanna e cila ka marr pjesë në shumë evente mode. RiRi është fotografuar në aeroportin...