Connect with Us

All posts tagged "shoqe"

Showbizz 18:21 - 8 Nentor, 2019

Bombastike dhe super provokuese/ Fotot më të nxehta të mikes më të ngushtë të Kylie Jenner

Ajo është një nga mikeshat më të ngushta të miliarderes Kylie Jenner. Bëhet fjalë për bukuroshen bjonde Anastasia Karanikolaou, e cila ka tërbuar rrjetin me fotot...

Life Style 23:00 - 30 Tetor, 2019

Është shumë e rëndësishme/ 9 mënyrat se si mund të bëni të lumtur një grua

Gratë që mbështesin gratë e tjera ka më shumë gjasa të kenë sukses. Dhe ky nuk është një mit! Kjo  është një arsye e mjaftueshme për...

Kuriozitete 13:59 - 25 Tetor, 2019

“Ishte në dijeni për tradhtitë e tij të shumta”/ Shoqja e ngushtë e Jackie Kennedy rrëfen sekretet e errëta

Personat e famshëm dhe të pasur nuk kanë aspak një jetë aq të qetë dhe normale sa ata na bëjnë të mendojmë. Së fundmi, këngëtarja Carly...

Kryesore Show Biz 14:00 - 20 Shtator, 2019

Xheloze për Elvana Gjatën?/ Dëshiron t’i prishë dasmën shoqes, aktorja shqiptare “habit” me deklaratën

Dasma e Jonida Vokshit dhe Besnik Krapit, bëri bujë në mediat rozë ditët e fundit. Aty ishin të ftuar familjarë, kolegë e miqtë e tyre të...

Kryesore Show Biz 15:25 - 16 Gusht, 2019

“Shoqja ime e ngushtë”/ Me tortë dhe shampanjë, këngëtarja shqiptare feston ditëlindjen e qenit

Një thënie e urtë popullore thotë se kafshët janë miqtë tanë më të mirë. Kështu ka ndodhur edhe me këngëtaren shqiptare Beatrix Ramosaj e cila ka...

Kryesore Show Biz 13:40 - 19 Korrik, 2019

E tradhëtoi me shoqen e ngushtë/ Khloe Kardashian i habit të gjithë, mbron ish partnerin

Edhe pse kaloi disa muaj të vështirë kur kuptoi se ish partneri e kishte tradhëtuar me shoqen e ngushtë, Khloe Kardashian nuk lejon askënd të flasë...

Life Style 23:00 - 1 Prill, 2019

A duan femrat e bukura të kenë shoqe më të bukura se ato?

Sipas një studimi, femrat e bukura kanë më shumë gjasa t’i zgjedhin mikeshat e tyre të bukura. Studimi, i kryer nga ekspertë nga Universiteti i Oksfordit...

Kryesore Show Biz 10:25 - 25 Mars, 2019

E tradhtoi me shoqen e ngushtë të motrës, Khloe Kardashian e gatshme të falë Tristan-in

Ka kaluar vetëm një muaj qëkur u zbulua se Tristan Thompson kishte shkëmbyer puthje me Jordyn Woods dhe Khloe Karadashian është gati ta falë partnerin e...

Kryesore Show Biz 10:48 - 17 Mars, 2019

‘U nda me shoqen dhe u lidhëm bashkë’/Aulona Musta rrëfen si është njohur me burrin

Moderatorja e njohur e emisionit “Thumb”, Aulona Musta  është shumë aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale dhe vazhdimisht publikon momente nga jeta e saj private,...

shtatzenia ngjitese
Kuriozitete 14:56 - 7 Mars, 2019

Ngjitet më keq se gripi/ Vajza qendrojini larg shoqeve shtatzënë

Është fakt që shtatzënia është “ngjitëse” dhe mikeshat priren të planifikojnë një pritje të ëmbël afër njëra-tjetrës.  “Ky fenomen” është shpjeguar së fundmi me një studim...

Kryesore Show Biz 10:53 - 2 Mars, 2019

Rozana Radi pyetet për grindjen me shoqen e ngushtë dhe përgjigja është kaq e vërtetë!

Rozana Radi shpreh ato që ndjen dhe mendon kur ftohet në intervista apo edhe në mediat e saj sociale. Kështu që kur i bën një pyetje,...

Kuriozitete 20:00 - 9 Shkurt, 2019

Po stërviteni njësoj, por shoqja juaj ka linja më të mira?! Ja çfarë po bëni gabim

Keni ulur numrin e kalorive, po stërviteni aq sa shoqja më e mirë, por nuk po shihni të njëjtat rezultate. Çfarë ndodh? Në fakt, jeni duke...

Cift-shok me ishin
Kuriozitete 23:40 - 8 Shkurt, 2019

Ja pse ishi-juaj dëshiron t’ju mbajë shoqe

Nuk do të të humbë si njeri Mendon se duke të njohur mirë mund të të ndihmojë ose mund ta ndihmosh në shumë gjëra. Në fakt...

ilda bejleri dhe elona duro
Kryesore Show Biz 13:25 - 20 Janar, 2019

Janë shoqe, por Elona e thotë troç çfarë i ndan: Nëse Ildën e bën të lumtur, mua jo!

Prej vitesh ato janë dy mikesha të mira, por kur është fjala për shpenzimet, Elona Duro dhe Ilda Bejleri nuk janë të të njëjtit mendim. Këtë...

Kryesore Show Biz 10:25 - 13 Janar, 2019

Habit Fjolla Morina: “Burrat e shoqeve rrinë më shumë me mua se sa me to”

Fjolla Morina është gjithmonë në qendër të vëmendjes për shkak të fotove provokuese,por edhe të këngëve dhe klipeve po ashtu provokuese. Ajo e ftuar këtë javë...