Connect with Us

All posts tagged "showbiz"

Showbizz 12:20 - 14 Shkurt, 2020

Drogë, aksidente dhe lidhje me të fortët e botës së krimit/ Yjet e përbaltura të showbizit shqiptar

Suksesi, jeta e tyre luksoze, udhëtimet në vende të ndryshme të botës, kjo është që pasqyrohet çdo ditë në rrjetet e tyre sociale. Bëhet fjalë për...

Kryesore Show Biz 17:49 - 12 Shtator, 2019

“Të godasin aty ku të dhemb më shumë”/ Këngëtari i njohur “pendohet” për këngën e re

Këngëtari Sabian Medini i njohur  si “Sabiani” ka folur për klipin e tij më të ri “Showbiz 2”, i cili bëri bujë të madhe në media...

Kryesore Show Biz 12:13 - 11 Shtator, 2019

Dashuria në rrjetet sociale/ Çiftet më të njohura të showbizit që nuk i kursejnë fjalët e ëmbla

Çiftet më të njohur të showbizit shqiptar po përdorin çdo ditë e më shumë rrjetet  sociale për të treguar dashurinë e madhe që kanë për njëri-tjetrin....

Kryesore Show Biz 21:53 - 16 Gusht, 2019

“Nuk kam qenë më i lumtur se kaq”/ Çifti më i ri i showbizzit shfaqen më rrëzëllitës se kurrë

Ata u panë duke u puthur dhe përqafuar pak ditë më parë brenda hotelit ‘Brooklyn’ në New York, dhe fansat u “çmendënd” duke aluduar për një...

Kryesore Show Biz 11:10 - 10 Gusht, 2019

Çfarë ndodhi me ta? Zbuloni 6 çiftet e showbizzit shqiptar që i dhanë fund lidhjes së tyre këtë verë

Tradhëtia në çift është gjëja më e tmerrshme që mund t’i ndodhë dikujt dhe për shumë njerëz kjo nuk mund të tolerohet. Kjo i ka ndodhur...

Kryesore Show Biz 14:11 - 25 Qershor, 2019

Foto-Vajzat e showbizzit shqiptar “nxehin” rrjetin/ Pozat e tyre me bikini i lënë të “habitur” ndjekësit

Temperaturat e larta e kanë “mbërthyer” vëndin tonë ditët e fundit dhe të gjithë i janë drejtuar plazhit për t’u freskuar dhe për të marrë rreze....

Kryesore Show Biz 10:46 - 22 Prill, 2019

“Ti ke diçka që ata duan”/Çifti më i ri në showbizz ironizon ata që i komentuan lidhjen

Arbenita Ismajli dhe Fero janë çifti më i ri në showbiz që po tërheqin vëmendjen me lidhjen e tyre në distancë. Së fundmi Arbenita ka postuar...

Kryesore Show Biz 13:25 - 23 Janar, 2019

Ju prezantojmë me çiftin më të ri të showbiz-it: Zbulohet i dashuri i Dhurata Dorës

Pavarësisht se janë mësuar disa nga lidhjet e saj me kalimin e kohës, Dhurata Dora nuk ka pranuar të flasë thuajse për asnjë prej tyre. Këngëtarja...

Kryesore Show Biz 10:40 - 4 Dhjetor, 2018

Zbulohet lidhja e re në showbiz: Kledi Bahiti i dashuruar me konkurrenten e “Këngës Magjike”

Një lidhje e re ëshët zbuluar në showbiz-in shqiptar. Kompozitori i njohur shqiptar, Kledi Bahiti dhe ish-pjesmarrësja e  “Gjeniut të Vogël”, Krusita janë në një marrëdhënie...

Kryesore Show Biz 23:00 - 2 Janar, 2018

Skandalet më të bujshme në industrinë e showbizit për vitin 2017

Gjatë 2017-ës kishte jo pak shpërthime ndaj personave të njohur, në industrinë e showbizit.  Këtë vit shumë prej të famshmëve në skenën ndërkombëtare janë akuzuar për...

Kryesore Show Biz 18:05 - 23 Dhjetor, 2017

Fotoja me fytyrën e plotë të djalit, i ngjan Albanit apo Bietës?

Në ditën e tij të lindjes moderatori Alban Dudushi mori surpirzën më pikante nga stafi i “Top Show”. Teksa po prezantonte, një video material për aktoren...

Kryesore Show Biz 22:20 - 3 Dhjetor, 2017

Çifti i njohur i showbizit debatojnë në mes të restorantit

Çifti jonë i preferuar i showbizit David Bekham dhe Victoria përjetuan krizën e tyre të parë në publik pas shumë vitesh bashkë. Por mesa duket gjërat...

Kryesore Show Biz 22:15 - 16 Gusht, 2017

Foto/16 ndarjet më shokuese të 2017-ës

2017-a është një vit që solli shumë të reja për sa i përket showbizit. Dhe kur flasim për të e kemi fjalën tek ndarjet që bënë...

Kryesore Show Biz 23:15 - 22 Korrik, 2017

Vendimi me 6 muaj burg i Krenar Çoçajt/ Krizë mes motrave Vjollca

Duket se ujërat janë trazuar mes motrave Vjollca dhe dy kunetërve nga Kosova pas dënimit me gjashtë muaj burg të Krenar Çoçajt. Getoar Selimi ka qenë...

Femra 09:30 - 4 Janar, 2017

Cfarë parfumesh preferojnë yjet e showbizit?

Ju sjellim më poshtë një listë parfumesh të preferuara të vipave të ndryshëm që ju i njihni, dhe mbase ju dini cdo etaj mbi jetë e...