Connect with Us

All posts tagged "showbizz"

Showbizz 10:53 - 15 Nentor, 2019

Femrat më seksi të showbizzit shqiptar?/ Robert Berisha i habit të gjithë, ja përgjigja e tij

Ish bashkëshorti i Nora Istrefit dhe këngëtari i njohur, Robert Berisha, ishte i ftuar së fundmi në një intervistë për “Glamour Zone”, ku habiti me deklaratat e tij...

Showbizz 11:01 - 8 Nentor, 2019

Vajza më seksi në showbizzin shqiptar/ Fotot “bombë” të ish banores së BB, Françeska Jaçe

Ish banorja e BB, Françeska Jaçe prej disa vitesh tashmë është bërë tepër aktive në rrjetet sociale duke bërë disa fotosesione tepër seksi. Françeska nuk nguron të...

Showbizz 12:43 - 16 Tetor, 2019

FOTO-Tani është një nga vajzat më seksi të showbizzit/ Ja si dukej Arbenita para se të bëhej e famshme

E bërë e njohur si e dashura e reperit Fero, Arbenita Ismajli ka shkëlqyer gjithashtu edhe në botën e modelingut dhe është bërë tepër e pëlqyer...

Showbizz 10:27 - 15 Tetor, 2019

FOTO-Tani është moderatorja më seksi e showbizzit/ E gjeni dot cili është ky fëmijë?

Ajo njihet si një ndër moderatoret më seksi të ekranit dhe showbizzit shqiptar, duke u pëlqyer shumë nga publiku. Pas dy vitesh mungesë në ekranet shqiptare...

Kryesore Show Biz 12:10 - 11 Gusht, 2019

Rikthehet përsëri çifti i preferuar i showbizzit/ Kurorëzojnë për herë të dytë dashurinë e tyre me martesë

Marrëdhënia e tyre romantike mendohej se do të zgjaste gjatë. Por pas problemeve të shumta në marrëdhënien e tyre Belen Rodriguez dhe Stefano De Martino u...

Kryesore Show Biz 09:10 - 28 Qershor, 2019

“Kshu t’ju kapi gjithmonë vapa”/ Dy vajzat e showbizzit shqiptar “çmendin” rrjetin, pozojnë topless

Vajzat e showbizzit shqiptar Rike Roçi dhe Erjona Sulejmani kanë menduar të “nxehin” rrjetin duke publikuar foto topless në Instagram. Të lakmuara nga tifozët e futbollit...

Kryesore Show Biz 15:53 - 21 Prill, 2019

VIP-at beqarë të showbizzit shqiptar/Cilat janë 13 super femrat që vazhduan suksesin pas divorceve?

Pavarësisht ndarjes, nënave u duhet të bëhen të forta për fëmijët e të vazhdojnë jetën të vetme, duke u kthyer në heroina që përballen vetëm me...

Kryesore Show Biz 12:40 - 23 Mars, 2019

Dy vajzat më seksi të showbizzit shqiptar i habisin të gjithë/”Ndezin” rrjetin me foto me bikini

Dy modelet bukuroshe e shumë të komentuara në media, Kejvina Kthella dhe Françeska Jaçe i kanë kthyer të gjithë sytë nga vetja ditën e sotme me...

Kryesore Show Biz 23:50 - 7 Janar, 2019

Çifti më i ri i showbiz-it: Zbulohet i dashuri i Tayna-s dhe nuk është aspak i panjohur për ne!

2018-ta ishte për atë një nga vitet më të suksesshëm në karrierën muzikore. Tayna arriti që brenda pak muajsh të kthehej në një nga reperet më...

Kryesore Show Biz 20:45 - 30 Dhjetor, 2018

Është zyrtare: Një tjetër çift i showbiz-it i jep fund martesës!

Çifti i famshëm Usher dhe Grace Miguel kanë paraqitur në gjykatë letrat e divorcit për ndarjen e tyre në fillim të këtij viti. Kohë më parë...

Kryesore Show Biz 11:33 - 14 Nentor, 2018

Është një prej vajzave më të komentuara në showbizz, Enca sapo na zbuloi sa paguhet për një natë

Enca dhe këtë vit mund të themi se ka qenë e pandalur me projektet muzikore. Sukses pas suksesi duket se këngëtarja di se sit ë qëndrojë...

Kryesore Show Biz 09:42 - 24 Tetor, 2018

(Foto) Çunat e showbiz-it, para dhe pas martesës!

Edhe pse shumica nuk e pranon në sytë e të tjerëve,  jeta e një djali ndryshon shumë në momentin që ai kthen statusin e beqarit në...

Fashion 15:15 - 1 Janar, 2018

E premtja vjen shpejt: Veshjet e fundjavës që duhet t’i keni se s’bën në dollap

Pas një javë super të lodhshme, gjithçka mund të të shlodhë është ideja që më vonë do të dalësh për 1,2,3 gota. Por e gjithë mbrëmja...

Kryesore Show Biz 22:00 - 7 Gusht, 2017

Për çfarë pendohet më shumë Kim Kardashian?

Si çdo njeri tjetër Kim Kardashian pendohet për shumë zgjedhjet e saja në jetë. Dhe si çdo njeri tjetër nën 35 vjeç, shumica e këtyre pendimeve...

Kryesore Show Biz 19:01 - 22 Korrik, 2017

(Foto) Stërmbesa e Skënderbeut vjen me klipin e ri!

Sofie Kastriota apo siç njihet ndryshe, stërmbesa e Skënderbeut, ka njoftuar nëpërmjet një postimi në Instagram se së shpejti do të publikojë këngën e saj të...