Connect with Us

All posts tagged "shqetesim"

Shëndeti 15:10 - 4 Dhjetor, 2019

7 arsyet pse ndjeni marramendje dhe kur duhet të shqetësoheni

Marramendja dhe dhimbja e kokës janë dy gjëra krejt të ndryshme. Të shumtë janë njerëzit që e përshkruajnë gabimisht këtë simptomë tek mjekët. Simptomat mund t’iu...

Showbizz 22:01 - 24 Tetor, 2019

“Nuk kam arritur ta kuptoj kurrë”/ Françeska Jaçe tregon “problemin” më të madh të saj

Modelja e njohur Françeska Jaçe është një nga vajzat më seksi të shoëbizit. Ajo është përfolur shpesh herë për jetën e saj private dhe linjat trupore....

Kryesore Show Biz 12:10 - 29 Gusht, 2019

Fansat po shqetësohen/ Pasi u bënë prindër, nisin problemet mes reperëve shqiptare

Pak muaj më parë, çifti i njohur i showbiz-it, Mozzik dhe Loredana Zefi, u bënë prindër për herë të parë. Por mesa duket vetëm 8 muaj...

Kryesore Show Biz 14:53 - 8 Gusht, 2019

“Çfarë ka ndodhur”/ Komentuesit shqetësohen për Flori Mumajesin, shoku i tij i ngushtë jep përgjigjen epike

Prej disa muajsh, këngëtari dhe kantautori shumë i dashur për publikun, Flori Mumajesi është zhdukur nga skena dhe nga rrjetet sociale , dhe gjithashtu nuk ka...

Kryesore Show Biz 13:49 - 11 Korrik, 2019

“Si dreqin…”/ Eliona e Duplex ndan “shqetësimin” me fansat

Aktorja e Duplex, Eliona Pitarka është një nga personazhet që përflitet shumë për format e saj të trupit. Eliona është shumë aktive në rrjetet sociale ku...

Kryesore Show Biz 15:25 - 11 Maj, 2019

“Jam shqetësuar shumë,është e frikshme”/Moderatorja shqiptare acarohet nga komentet

E ftuar së fundmi në emisionin “Late Night Show”, moderatorja Einxhel Shkira foli për urrejtjen dhe mllefin e komentuesve në rrjetet sociale, dhe kjo gjë ka...

Life Style 22:00 - 22 Korrik, 2017

10 shprehje që tregojnë menjëherë vetëvlerësimin tuaj të ulët

Një person vë në dukje që moti është shumë i keq. Pastaj ata menjëherë kërkojnë falje sepse mendojnë se ju nuk doni të flisni për motin....

Fëmija 16:16 - 8 Shtator, 2015

Sondazhi i Ipsos, femijet franceze te shqetesuar nga varferia

Organizata për sondazhe të tregut dhe opinionit publik “Ipsos” ka bërë një hulumtim me fëmijës francezë. Nga 505 fëmijët, një në gjashtë frikësohet nga varfëria, ndërsa...

Life Style 18:00 - 15 Prill, 2015

Ju shqetëson migrena? Ja si ta ndaloni

Pse të helmoheni me ilaçe kundër dhimbjes dhe pa nevojë të bëni shpenzimin e parave, kur në shtëpi mundeni për 5 minuta të krijoni një mjet...