Connect with Us

All posts tagged "shtator"

Life Style 10:40 - 10 Tetor, 2019

Horoskopi ditor 10 tetor 2019/ Dashuria dhe financat, zbuloni si do të jetë kjo e enjte për ju

Dashi Dashuria: Dita e sotme ju sheh më të fortë sesa ditët e fundit. Është e rëndësishme tani të kuptoni se cilin dëshironi në anën tuaj,...

Life Style 10:40 - 7 Tetor, 2019

Horoskopi ditor 7 tetor 2019/ Puna dhe dashuria, zbuloni si do të jetë kjo ditë për ju

Dashi Kjo ditë do të jetë neutrale dhe me kalimin e orëve, Venusi nuk do të ketë më ndikim negativ. Gjërat do të ecin duke u...

Life Style 09:48 - 5 Tetor, 2019

Puna, financat dhe dashuria/ Zbuloni si do të fillojë kjo fundjavë për 12 shenjat e zodiakut

Dashi Gjatë kësaj fundjave duhet të bëni kujdes në raport me të tjerët, si në familje edhe në punë. Duket sikur jeni gati për luftë dhe...

Life Style 10:40 - 30 Shtator, 2019

Dashuria, puna dhe financat/ Si do të jetë ky fillim jave për 12 shenjat e zodiakut

Dashi Dashuria: Sot do të jeni në humor për të bërë plane me gjysmën tuaj më të mirë. Ata që do të fillojnë një histori të...

Life Style 10:40 - 29 Shtator, 2019

Horoskopi ditor 29 shtator 2019/ Zbuloni si do të jetë kjo e diel për ju

Dashi Për të lindurit e kësaj shenje do të vijojë periudha negative, gjatë së cilës do të ndiheni nën ritmin e duhur. Edhe sa i takon...

Life Style 10:10 - 28 Shtator, 2019

Horoskopi ditor 28 shtator 2019/ Dashuria dhe puna, zbuloni si do të jetë kjo e shtunë për ju

Dashi Kjo ditë do të jetë e mbushur me nervozizëm, ku lodhja dhe stresi do të dominojnë. Mundohuni që të rrini të qetë dhe të mbani...

Life Style 10:15 - 25 Shtator, 2019

Horoskopi ditor 25 shtator 2019/ Financat dhe dashuria, si do të jetë kjo e mërkurë për ju

Dashi Ju pret një ditë e mbushur me nervozizëm gjatë së cilës mund të hasni në debate si në sferën sentimentale edhe në atë profesionale. Tensionet...

Life Style 11:06 - 24 Shtator, 2019

Horoskopi ditor 24 shtator 2019/ Dashuria dhe puna, zbuloni si do të jetë kjo ditë për ju

Dashi Do të nisë përmirësimi për të lindurit e kësaj shenje, megjithëse do ju duhet të luftoni për të marrë gjërat që doni. Pëlqeni sfidat, por...

Life Style 10:10 - 21 Shtator, 2019

Horoskopi ditor 21 shtator 2019/ Puna dhe dashuria, zbuloni surprizat e fillimit të fundjavës për ju

Dashi Dashuria: Dita e nisur mund të jetë një pikë kthese për ju. Që në mëngjes mund të ketë risi të habitshme, tranziti i Venusit në...

Kryesore Show Biz 10:17 - 20 Shtator, 2019

Horoskopi ditor 20 shtator 2019/ Dashuria dhe puna, si do të jetë kjo e premte për 12 shenjat e zodiakut

Dashi Dashuria: Çiftet e konsoliduara mund të arrijnë në një pikë kthese. Kthimi i një personi të rëndësishëm do të shqetësojë ekuilibrin tuaj. Beqarët do duhet...

Life Style 10:10 - 18 Shtator, 2019

Horoskopi ditor 18 shtator 2019/ Zbuloni si do të jetë kjo e mërkurë për 12 shenjat e zodiakut

Dashi Dashuria: Në sferën sentimentale është një periudhë e bukur, marrëdhëniet e filluara gjatë kësaj periudhe do të jenë shumë të suksesshme. Për beqarët mund të...

Life Style 10:10 - 8 Shtator, 2019

Horoskopi javor 9-15 shtator 2019/ Dashuria dhe puna, zbuloni surprizat e kësaj jave për ju

Dashi Dashuria: Do të shijoni energji dhe gjallëri të madhe në këtë periudhë dhe do të jeni në gjendje të ndiheni më të qetë dhe të...

Life Style 10:10 - 7 Shtator, 2019

Horoskopi ditor 7 shtator 2019/ Dashuria dhe financat, zbuloni si do të jetë kjo ditë për ju

Dashi Të lindurit e kësaj shenje i pret një fundjavë e komplikuar dhe e mbushur me lodhje. Do të ndiheni të shqetësuar lidhur me disa projekte...

diete- kater kg ne kater dite
Life Style 15:42 - 6 Shtator, 2019

Pushimet mbaruan/ Zbuloni “dietën e shtatorit”, si të riktheheni në formë pas një vere të gjatë

Pas ngrënies së tepërt në gusht, është koha për dietë. Pushimet kanë mbaruar, por mes oreksit, drekave dhe darkave me miqtë keni vënë disa kile shtesë....

Life Style 10:10 - 4 Shtator, 2019

Horoskopi ditor 4 shtator 2019/ Dashuria dhe financat, zbuloni si do të jetë kjo ditë për ju

Dashi Ju pret një e mërkurë mjaft pozitive. Përfitoni në mënyrë që të rikuperoni disa situata që ju kanë stresuar së tepërmi. Në sferën profesionale mund...