Connect with Us

All posts tagged "shtatzene"

Showbizz 17:22 - 8 Nentor, 2019

Modelja e njohur habit ndjekësit me deklaratën: “Dua të bëj s*ks me burrin pas lutjes”

Modelja e njohur Ashley Graham i ka habitur të gjithë me deklaratën e saj në emisionin  e Ellen. Ajo ka pranuar se i pëlqen të bëjë...

Showbizz 12:40 - 3 Nentor, 2019

Foto- Shtatzënë për herë të dytë/ Miriam Cani bën ndryshimin drastik në pamje

Rreth 1 muaj më parë, këngëtarja shumë e pëlqyer nga publiku shqiptar, Miriam Cani tregoi se ishte shtatzënë për herë të dytë ku zbuluan se do...

Showbizz 14:20 - 2 Nentor, 2019

Zbuloi se ishte shtatzënë/ Me barkun e rrumbullakosur, Fatma Methasani publikon foton e ëmbël në publik me Alfion

Pak javë më parë, moderatorja shqiptare Fatma Methasani zbuloi se ishte shtatzënë për herë të parë dhe se së shpejti ajo dhe Alfio, do të bëhen...

Kuriozitete 13:40 - 2 Nentor, 2019

“Papritur shtatzënë”/ Merr lajmin shokues, murgesha i shokon të gjithë me këtë veprim

Pas një rasti tepër të cuditshëm në Raguza, ku pak kohë më parë një murgeshë nga Madagaskari zbuloi se ishte shtatzënë, një tjetër rast ka tronditur...

Showbizz 14:37 - 3 Tetor, 2019

Aktorja turke Hazal Kaya ndan me fansat lajmin e lumtur/ Zbulon gjininë e bebit

Aktorja e njohur turke Hazal Kaja u bë e njohur në Shqipëri për rolin e saj si nihal tek serial ii famshëm “Dashuri e Ndaluar”. Aktorja...

Showbizz 21:32 - 30 Shtator, 2019

“Ka qenë e tmerrshme”/ Ish Miss-i rrëfen mënyrën e frikshme që zbuloi shtatëzaninë

Ajo u shpall Miss Shqipëria në vitin 2014 dhe prej atëherë ka mbetur në mendjen e shqiptarëve me tiparet e saj. Afroviti Goge, e ftuar ditën...

Showbizz 18:10 - 29 Shtator, 2019

Fatma i nxjerr “sekretin” Aulona Mustës/ Moderatorja shtatzënë për herë të dytë?

Moderatorja Aulona Musta së bashku me familjen e saj po kalojnë disa ditë pushimi në Paris me rastin e ditëlindjes së vajzës Amara. E gjitha kjo...

Showbizz 21:57 - 25 Shtator, 2019

Kjo foto do t’iu ëmbëlsojë mbrëmjen/ Alfio Rrotani zbulon barkun e rrumbullakosur të Fatmës në perëndimin e diellit

Pas shumë lajmeve për një shtatzëni të mundshme të moderatores Fatma Methasani, shefi i kuzhinës dhe moderatorja kanë vendosur ta ndajnë lajmin e bukur me ndjekësit...

Kryesore Show Biz 17:04 - 20 Shtator, 2019

“20 milionë dollarë për ta lënë shtatzënë”/ Ish basketbollisti tregon historinë intime me këngëtaren e famshme

Ish-ylli i basketbollit Dennis Rodman ka treguar në një dokumentar disa histori pikante nga lidhja e tij me këngëtaren e famshme Madona. 25 vite më parë...

Kryesore Show Biz 11:40 - 18 Shtator, 2019

Shtatzënë për herë të katërt?/ Dukesha i habit të gjithë, ja çfarë thotë ekspertja mbretërore

Ajo është tashmë nënë e tre fëmijëve Louis, Charlotte dhe George por mesa duket dukesha Kate Middleton nuk dëshiron të “ndalet”. Sipas ekspertëve nuk është aspak...

Kryesore Show Biz 18:15 - 17 Shtator, 2019

Në pritje të fëmijës së dytë/ Nëse do të jetë vajzë, Lorik Cana e ka emrin gati

Para pak ditësh në media bëri bujë lajmi se ish kapiteni i kombëtraes Lorik Cana dhe bashkëshortja e tij Monica do të bëhen prindë për herë...

Kryesore Show Biz 22:03 - 31 Gusht, 2019

Rezarta Shkurta përgënjeshtron lajmin e shtatzënisë/ Ja si qëndron e vërteta

Lajmi se Rezarta Shkurta ishte në pritje të ëmbël për herë të dytë bëri shumë bujë nëpër portale. Gjithçka nisi nga një foto e publikuar nga...

Kryesore Show Biz 14:56 - 25 Gusht, 2019

Më e ëmbël se asnjëherë më parë/ Floriana Garo zbulon gjininë e bebit

Moderatorja e ëmbël e ekranit, Floriana Garo, prej muajsh është në pritje të fëmijës së saj të dytë. Bukuroshja ka zbuluar se është në pritje të...

Kryesore Show Biz 18:00 - 24 Gusht, 2019

Bashkëshortja e Ermal Fejzullahut shtrohet në spital/ Çfarë po ndodh me Arianën?

Bashkëshortja e Ermal Fejzullahut, Ariana Fejzullahu është në pritje të fëmijës së katërt. Apra disa ditësh Ariana ka organizuar baby showerin , një festë e bërë...

Kryesore Show Biz 22:00 - 22 Gusht, 2019

Në pritje të ëmbël për herë të dytë?/ Fotoja e Adelina Ismailit ngre dyshime tek fansat

Adelina Ismaili është një nga personazhet më të famshme shqiptare. Ajo njihet si vajza që theu shumë tabu që në fillimet e karrierës së saj si...