Connect with Us

All posts tagged "shtrat"

Showbizz 11:41 - 24 Prill, 2020

FOTOT-Me foto nga shtrati, modelja i tejkalon kufijtë e imagjinatës: “Tani jam e dehur”

Modelja e njohur Emily Ratajkowski nuk di të ndalet më pozat e nxehta. Këtë herë ka tejkaluar cdo kufi imagjinate teksa publikon foton nga shtrati. Si...

Kuriozitete 12:56 - 18 Mars, 2020

Coronavirus/ Pse nuk duhet të punoni nga shtrati gjatë periudhës së vetë-izolimit

Ndërsa koronavirusi përhapet dhe merren masa më të mëdha për distancimin shoqëror, shumë prej nesh kanë filluar të punojnë nga shtëpia. Të kesh hapësirë ​​për një...

Showbizz 18:57 - 9 Shkurt, 2020

FOTOT-Të zhveshur në një shtrat/ Alban Ramosaj shfaqet në momente intime me të dashurën

Këngëtari Alban Ramosaj dhe e dashura e tij Niki Delijorgji duket se janë më të dashuruar se kurrë. Pasi bënë publike lidhjen e tyre Albani dhe...

Showbizz 16:22 - 27 Janar, 2020

FOTO-Nuk përmbahet Rezarta Shkurta/ Pozon e zhveshur nga shtrati

Fotografja dhe këngëtarja Rezarta Shkurta po shijon pushimet e saj në Stamboll. Ditën e sotme Rezarta ka ndezur rrjetin me foton e fundit të publikuar nga...

Life Style 13:05 - 11 Nentor, 2019

Të paparashikueshme në shtrat/ Zbuloni 3 shenjat më “përvëluese” në shtrat

Peshorja Pak njerëz japin dhe marrin në shtrat më mirë se një Peshore, ata janë dashamirës të qëndrueshëm që mund të manovrojnë, të japin dhe të...

Showbizz 17:22 - 29 Tetor, 2019

FOTO- Genta Ismajli ndez rrjetin/ Publikon foton e nxehtë nga shtrati

Ajo është një nga këngëtaret më seksi të showbizit shqiptar. Bëhet fjalë për këngëtaren Genta Ismajli e cila komentohet shpesh herë për jetën luksoze si dhe...

Kuriozitete 15:30 - 26 Tetor, 2019

Zbuloni cilësitë tuaja në shtrat sipas shenjës së horoskopit dhe kombinimet e tyre

“Cila është shenja juaj e zodiakut?” mund të mos jetë pyetja e parë që ju bëni përpara se të futeni në shtrat me dikë, por ka...

cift horoskop
Life Style 12:37 - 20 Tetor, 2019

Cili është shpirti juaj binjak në shtrat?/ Zbulojeni sipas shenjës së horoskopit

Dashi Luani, Shigjetari, Binjakët, Peshorja dhe Ujori. Demi Virgjëresha, Bricjapi, Gaforrja, Akrepi dhe Peshqit. Binjakët Peshorja, Ujori, Dashi, Luani dhe Shigjetari. Gaforrja Akrepi, Peshqit, Demi, Virgjëresha,...

Kuriozitete 12:25 - 20 Tetor, 2019

Fantastikë në shtrat dhe me fantazi/Zbuloni personalitetin tuaj seksual sipas shenjës së horoskopit

Dashi Dashi është shenja klasike e zjarrit që kënaqet në takimet seksuale. Zona e tyre erogjene është pas syve të tyre të errët dhe në tru,...

Showbizz 13:50 - 4 Tetor, 2019

“Nuk më kënaq në shtrat”/ Pas ndarjes së bujshme, Erjona Sulejmani bën deklaratën e papritur për ish bashkëshortin

Edhe pse kanë kaluar disa vite nga ndarja e saj e bujshme me futbollistin shqiptar Blerim Xhemaili, modelja shqiptare Erjona Sulejmani vazhdon të jetë shumë e...

Kuriozitete 13:05 - 30 Shtator, 2019

Performanca në shtrat lidhet me profesionin tuaj/ Eskorta 44-vjeçare bën deklaratën shokuese për meshkujt

Nëse nuk e dinit se cfarë do të thotë profesioni që ju keni zgjedhur për të ardhmen tuaj, atëherë bëni mirë ta zgjidhni me kujdes sepse...

Kryesore Show Biz 13:10 - 13 Korrik, 2019

“Do vish në shtrat me mua?”/ Këngëtarja shqiptare provokon fansat me foton e saj

Ajo është shumë aktive në llogarinë e saj në Instagram, ku poston foto dhe video nga përditshmëria e sa nëpër koncerte apo festa private. Këngëtarja me...

Kryesore Show Biz 11:53 - 3 Qershor, 2019

“Ke shkuar në shtrat me ish burrin e motrës”/ Khloe Kardashian i kthen përgjigjen epike komentuesit

Pas kohë më parë skandali i tradhtisë së partnerit të Khloe Kardashian bëri namin në mediat rozë dhe interesi ishte shumë i madh. Por së fundmi...

Kuriozitete 13:53 - 29 Maj, 2019

Karakteristikat që ju bëjnë më të suksesshëm në shtrat/ Zbulojini këtu

Një studim i veçantë nga  “The British Journal of Psychology”  ku u përfshinë 192 femra beqare dhe 105 meshkuj beqarë, u vëzhguan për nivelin e tyre...

Kuriozitete 22:01 - 13 Maj, 2019

Dëshironi t’i dhuroni partnerit një natë pasionante? / Kjo pije bën “magji”

Ndizni pasionin në një lidhje të hershme, përkufizoni atë që doni në shtrat, por edhe bëhuni ‘bisha’ që të dy ëndërroni. Më poshtë po iu sjellim...