Connect with Us

All posts tagged "situatë"

humbja e flokeve
Life Style 10:53 - 22 Nentor, 2019

Po kaloni një situatë të vështirë?/ Zbulohet arsyeja pse ju bien flokët në këtë sezon dimri

Sezoni i vjeshtës dhe fillimi i dimrit, njihet tashmë si një periudhe stresuese ku shumë njerëz fillojnë të ndiejnë ndryshime në trup, fytyrë apo flokë. Zakonisht...

Showbizz 13:20 - 7 Tetor, 2019

Pas skandalit me të fejuarin kriminel/ Në një situatë të vështirë, reagon Trejsi Sejdini

Prej disa ditësh, ish Miss Universe Albania, Trejsi Sejdini ka qenë në qendër të vëmendjes në mediat rozë për shkak të lajmeve që qarkulluan për të...

Showbizz 13:40 - 24 Shtator, 2019

“Na shpëtuan nga kjo situatë”/ Bombul gazi e shkrumbuar, çfarë ndodhi në shtëpinë Rezarta Shkurtes

Mbrëmja e djeshme ka qënë një tjetër natë “tmerri” pas tërmeteve që tronditën Tiranën. Stuhia e frikshme “pushtoi” kryeqytetin dhe vetëtimat kanë goditur edhe shtëpinë e...

Kryesore Show Biz 20:13 - 3 Shtator, 2019

Përlotet në studio/ Aktorja e humorit tregon situatën më të dhimbshme me të bijën

Aktorja Rudina Dembacaj ka treguar shpesh herë se ka një marrëdhënie shumë të ngushtë me vajzën e saj Viktoria dhe se do të bënte gjithçka për...

elona emision
Kryesore Show Biz 10:40 - 21 Janar, 2019

Elona Duro: Në dasmën time më doli situata nga kontrolli

Jeta e Elona Duros pësoi një ndryshim të menjëhershëm kur Lorenci erdhi në jetën e saj. Brenda një kohë shumë të shkurtër ata nisën bashkëjetesën, ajo...

Kryesore Show Biz 23:50 - 17 Dhjetor, 2018

Ups, u nxeh situata! Motra e Meghan Markle “e sulmon” publikisht atë dhe Princin Harry

Princi Harry dhe Meghan Markle publikuan kartolinën e Krishtlindjeve për këtë vit, ku shfaqeshin me kurriz nga kamera duke parë spektaklin e fishekzjarrëve. Pavarësisht se fotoja...

Life Style 14:10 - 6 Nentor, 2018

E kthejnë situatën në favor të tyre, këto janë 4 shenjat manipuluese të horoskopit

Mes shenjave të horoskopit ka edhe nga ata që manipulojnë ose që janë shumë të aftë të kthejnë situatën në favorin e tyre. Ata janë shumë...

Showbizz 11:00 - 13 Mars, 2017

Rita Ora për The Sun/ Ja si është situata me Calvin Harris

Rita Ora zgjodhi të verdhën për të rënë në sy mbrëmjen e kaluar, dhe duket se ja ka dalë të dallohet nga të tjerat plot sukses....

Showbizz 09:00 - 7 Mars, 2017

Ja si duket aktorja Johansson pas divorcit/ Shpallet “situata emergjente”

Scarlett Johansson e ka nisur mëngjesin ndryshe në park duke u relaksuar. Bukuroshja seksi duket se ka nevojë për pak qetësi dhe relaks menjëherë pas ndarjes...