Connect with Us

All posts tagged "skandal"

Showbizz 16:54 - 18 Shkurt, 2020

Skandali i bujshëm i tradhtisë / Jordyn Woods nuk ka ndërmend të kërkojë falje

Pothuajse po bëhet një vit që nga skandali i tradhtisë që Jordyn Ëoods dhe Tristan Thompson i bënë Khloe Kardashian. Tashmë ajo e ka lënë pas...

Showbizz 09:52 - 27 Tetor, 2019

FOTO-“I qesh Beogradit në fytyrë”/ Pas skandalit, Serbia merr vendimin drastik kundër Rita Orës

Pak ditë më parë, posterat e këngëtares me origjinë shqiptare në Serbi u bënë tepër të bezdisshme për qytetarët serbë. Rita Ora ishte zgjedhur si imazhi...

Showbizz 14:09 - 18 Tetor, 2019

FOTO- Pas skandalit të tradhëtisë/ Cardi B dhe Offset dhurojnë skena të nxehta për pushuesit

Pas tradhëtisë së Offset me një modele seksi, Cardi B e pranoi sërish partnerin e saj duke i dhënë një shans të dytë. Ata njihen si...

Showbizz 10:28 - 10 Tetor, 2019

“Unë i dua të gjithë”/ Skandali me ish deputetin, Rudina Dembacaj flet publikisht në emision

Prej disa muajsh, në mediat rozë ka bërë bujë lajmi se moderatorja Rudina Dembacaj dhe bashkëshorti i saj, Aleksi i kanë dhënë fund martesës. Por Rudina...

Showbizz 13:20 - 7 Tetor, 2019

Pas skandalit me të fejuarin kriminel/ Në një situatë të vështirë, reagon Trejsi Sejdini

Prej disa ditësh, ish Miss Universe Albania, Trejsi Sejdini ka qenë në qendër të vëmendjes në mediat rozë për shkak të lajmeve që qarkulluan për të...

Showbizz 13:29 - 4 Tetor, 2019

Skandali me ish deputetin/ Reagon për herë të parë Rudina Dembacaj:”Dua ta puth në ballë”

Prej më shumë se një javë, historia e ndarjes së aktores dhe moderatores shqiptare Rudina Dembacaj nga bashkëshorti për arsye tradhtie me njëish deputet të Kuvendit...

Showbizz 11:46 - 4 Tetor, 2019

Skandale dhe mashtrime/ Pas Encës, Loredana “përfiton” dhe bëhet këngëtarja më e ndjekur në Instagram

Prej disa vitesh, këngëtarja shqiptare Enca Haxhia është “mbretëresha” e Instagramit , duke u bërë e para artiste shqiptare e cila arriti të mbledhë plot 2...

Showbizz 13:46 - 29 Shtator, 2019

“Refuzon ndarjen me Rudina Dembacaj”/ Pas skandalit me ish deputetin, reagon bashkëshorti i moderatores

Prej disa ditësh, marrëdhënia mes aktores dhe moderatores Rudina Dembacaj dhe bashkëshortit të saj Aleks, është në qendër të mediave rozë. Pasi u tha se Rudina...

Kryesore Show Biz 12:10 - 20 Shtator, 2019

“Kërkoj falje për skandalin”/ U tha se ishte në një lidhje me një femër, reagon “Paloma”

Rreth dy ditë më parë, aktorja e cila në Shqipëri njihet si “Paloma”, publikoi në Instagram një foto e cila u komentua shumë. Silvia Navarro shfaqej...

Kryesore Show Biz 11:40 - 17 Shtator, 2019

Plas skandali/ Pasi u kap mat me ish të dashurën e djalit, reperi i njohur do të bëhet baba?

Pak kohë më parë në mediat e huaja bëri bujë lajmi se reperi i njohur, Diddy është në një marrëdhënie me ish të dashurën e të...

Kryesore Show Biz 11:10 - 8 Shtator, 2019

“Ishte shumë e dhimbshme”/ Pas skandalit të tradhtisë, ylli i reality show tregon takimin me ish partnerin

Pak muaj më parë, skandali i tradhtisë së Tristan Thompson ndaj Khloe Kardashian ka qenë një nga ngjarjet më të komentuara në media. Por së fundmi...

Kryesore Show Biz 15:01 - 13 Gusht, 2019

Ndonjëherë duhet të jesh “E bukura dhe bisha”/ Angela Martini flet për periudhën e vështirë të jetës

Angela Martini është një nga modelet më të bukura shqiptare. Para pak kohësh ajo u bë kryefjala e mediave online për shkak të skandalit në të...

Kryesore Show Biz 21:53 - 8 Gusht, 2019

Pas skandalit të tradhëtisë/ Kylie Jenner tregon si është marrëdhënia mes saj dhe shoqes së ngushtë

Miliarderja më e re në botë sipas Forbes, Kylie Jenner ka qënë prej kohësh në qendër të vëmendjes për shkak të skandalit së shoqes së saj...

Kryesore Show Biz 16:44 - 7 Gusht, 2019

Skandali seksual mes Bill Clinton dhe Monica Lewinsky/ Ngjarja më e bujshme do të bëhet film

Mes viteve 1995 dhe 1997 një skandal seksual mes Bill Clinton dhe Monica Lewinsky-n, do të bënte bujë të madhe në të gjitha mediat dhe u...

Kryesore Show Biz 12:10 - 29 Maj, 2019

I lë të gjithë gojëhapur/ Loredana nuk pyet për skandalin, vazhdon me jetën e saj luksoze

Ditën e djeshme në media qarkulloi lajmi i çmimit marramendës të reperit shqiptar Mozzik i cili shfaqej me orën 32 mijë euro. Por së fundmi edhe...