Connect with Us

All posts tagged "skene"

Showbizz 12:19 - 7 Mars, 2020

VIDEO-Pas fansit që i preku të pasmet/ Taynës nuk i ndahen incidentet në skenë

Ditën e djeshme në rrjet qarkulloi një video ku njëri prej fansave të zjarrtë në koncertin e Taynës  i prek të pasmet reperes. Ndërsa një incident...

Showbizz 18:51 - 24 Janar, 2020

Ledina Çelo bëhet nostalgjike/ Kujton momentin kur ka kënduar përballë spektatorit më të rëndësishëm

Këngëtarja e njohur Ledina Çelo është bërë nostalgjike dhe ka kujtuar një nga performancat e saj në “Këngën Magjike”. Ajo kujton një nga momentet më të...

Showbizz 19:39 - 1 Janar, 2020

Gati t’i thotë “po” ofertës/ Aktorja shqiptare pranon të masturbohet në skenë

Aktorja shqiptare Arjola Demiri u bë e njohur për publikun pasi u masturbua në skenë në një shfaqje teatrale. Arjola ka qenë e ftuar në emisionin...

Showbizz 18:36 - 28 Dhjetor, 2019

VIDEO-Olsi Bylyku e tremb në skenë/ Reagimi i Marina Vjollcës nuk duhet humbur

Moderatorja Marina Vjollca është një nga vajzat më të dashura të ekranit. Ajo është moderuese e emisionit Klanifornia, ku tashmë e kemi parë edhe në skeçe....

Showbizz 11:05 - 25 Nentor, 2019

Video- Bëri rikthimin e bujshëm në skenë/ Fansat “masakrojnë” Selena Gomez për performancën e dobët

Këngëtarja e njohur Selena Gomez pas një pauze të gjatë në skenë për shkak të sëmundjes së saj dhe depresionit , është rikthyer mbrëmjen e djeshme...

Showbizz 11:05 - 8 Nentor, 2019

20 minuta para se të ngjitej në skenë/ Këngëtares së njohur i ndodh e papritura në koncert

Këngëtarja e njohur ndërkombëtare, Lady Gaga ka habitur fansat e saj mbrëmjen e djeshme në koncertin e saj në Las Vegas ku ka anuluar shfaqjen e...

Showbizz 10:53 - 2 Nentor, 2019

VIDEO-Braktisi skenën për një kohë të gjatë/ Rikthehet më fuqishëm se kurrë këngëtarja që i bëri të gjithë për vete

Disa vite më parë, kënga me titull “Gjithmonë”, e kënduar nga bukuroshja dikur bjonde, Luar, kthye në hit, të cilin herë pas here vazhdojmë ta dëgjojmë...

Life Style 11:22 - 28 Tetor, 2019

Foto-Skena erotike dhe kërcime të frikshme/ Të rinjtë e dehur “mbushin” rrugët për Halloween

Edhe pse dita më e frikshme e vitit, “Halloween” nuk ka arritur ende, të rinjtë britanikë nuk kanë pritur dhe kanë dalë për të festuar në...

Showbizz 13:58 - 18 Tetor, 2019

VIDEO-E papritur/ Incidenti i Lady Gaga në skenë bën xhiron e rrjeteve sociale

Këngët e saj dëgjohen në të gjithë botën dhe këngëtarja Lady Gaga duket se “sigurohet” që vecse ta dëgjojnë, të shikojnë edhe incidentet e saj në...

Showbizz 22:07 - 7 Tetor, 2019

“Më duhej të punoja me veten sepse…”/ I mungoi skenës prej dy vitesh, Beatrix Ramosaj jep lajmin e bukur

Pas një mungese të gjatë në skenën shqiptare , këngëtarja bukuroshe Beatrix Ramosaj më në fund ka vendosur të rikthehet në muzikë dhe ka vendosur të jetë...

Showbizz 15:49 - 6 Tetor, 2019

“Uragani” Aurela Gaçe i vë flakën skenës/ Këngëtarja shfaqet duke luajtur në bateri

Ajo është një nga këngëtaret që jep shpirtin në skenë. Besoj se e kuptuat të gjithë që bëhet fjalë për uraganin Aurela Gaçe. Këngëtarja ka qenë...

Kryesore Show Biz 12:40 - 3 Shtator, 2019

“Rikthehem shumë shpejt”/ Nga zyra në skenë, Marina Vjollca i habiti të gjithë me spotin e ri të emisionit

Edhe pse u tha se moderatorja Marina Vjollca do të shfaqej në emisionin “Klanifornia”, duket se planet kanë ndryshuar. Bukuroshja shqiptare ka publikuar sot një video...

Kryesore Show Biz 17:18 - 25 Gusht, 2019

Rita Ora nuk zhgënjen/ Tregon linjat perfekte në fustanin transparent

Rita Ora është një nga këngëtaret pop, e cila njihet për ndryshimet e saj të shpeshta në pamje dhe veshje. Edhe këtë herë këngëtarja nuk ka...

Kryesore Show Biz 13:40 - 23 Gusht, 2019

“Më kërcënuan dhe…”/ Pas skenës së mbuluar me shami, rrëfehet aktorja e filmave për të rritur

Pornostarja Mia Khalifa, ka rrëfyer së fundmi se ka marrë kërcënime të shumta nga njerëz të ndryshëm nga e gjitha bota të cilët janë ofenduar nga...

Kryesore Show Biz 20:36 - 20 Korrik, 2019

Video/ Aktori i famshëm sulmohet me thikë në mes të skenës

Ylli i filmit “Tom Raider”, Simon Jam është sulmuar me thikë në mes të skenës. Aktori i famshëm ishte i ftuar në hapjen e një dyqani...