Connect with Us

All posts tagged "sol perez"

Showbizz 10:00 - 11 Prill, 2020

Moderatorja seksi e sportit/ Bjondina që iu heq trurin futbollistëve

Ajo është një nga femrat më të kometuara dhe të famshme në rrjetet sociale. Bëhet fjalë për modelen dhe prezantuesen e sportit, Sol Perez. Ajo ka...

Showbizz 11:23 - 20 Mars, 2020

Prezantuesja “hot” e motit/ Pozat “përvëluese” me bikini tërbuan ndjekësit

Moderatorja Sol Perez, njihet tashmë si vajza e motit më seksi në botë e cila nuk nguron të kënaqe ndjekësit e saj në Instagram duke ekspozuar...

Showbizz 11:16 - 25 Shkurt, 2020

Moderatorja seksi e sportit/ Bjondina që iu heq trurin futbollistëve

Ajo është një nga femrat më të kometuara dhe të famshme në rrjetet sociale. Bëhet fjalë për modelen dhe prezantuesen e sportit, Sol Perez. Ajo ka...

Showbizz 11:54 - 12 Shkurt, 2020

Prezantuesja më seksi e motit/ Fotot më të mahnitshme të Sol Perez

Moderatorja Sol Perez, njihet tashmë si vajza e motit më seksi në botë e cila nuk nguron të kënaqe ndjekësit e saj në Instagram duke ekspozuar...

Showbizz 17:08 - 4 Shkurt, 2020

FOTOT-Modelja nuk i lë vend imagjinatës/ Futbollistët “lënë kokën” pas saj

Ajo është një nga femrat më të kometuara dhe të famshme në rrjetet sociale. Bëhet fjalë për modelen dhe prezantuesen e sportit, Sol Perez. Ajo ka...

Kryesore Show Biz 13:43 - 13 Shtator, 2019

Kolegët i tërheqin fustanin/ Prezantueses së famshme i dalin të gjitha “në shesh”

Prezantuesja e famshme argjentinase Sol Perez është gjendur përballë një incidentio shumë të turpshëm. Teksa ka qenë e ftuar në një event të rëndësishëm, të drejtpërdrejtë,...