Connect with Us

All posts tagged "spital"

Showbizz 15:26 - 6 Mars, 2020

“Me ty deri në vdekje”/ Vëllai i reperit përfundon në spital

Reperi Stresi është një nga personazhet më aktivë në rrjetet sociale. Së fundi ai ka ndarë me ndjekësit lajmin se vëllai i tij ka përfunduar në...

Showbizz 15:53 - 13 Janar, 2020

Modelja e njohur bie nga kati i tretë/ U gjet e zhveshur në temperaturat -5 gradë

Modelja e njohur ruse Ksenia Puntus është në gjendje të rëndë jashtë banesës të dashurit të saj. Mediat e huaja kanë raportuar se ajo ka ranë...

Showbizz 17:23 - 4 Janar, 2020

FOTO-Mozzik nis vitin e ri me probleme shëndetësore/ Reperi përfundon në spital

Reperi i njohur shqiptar Mozzik është një nga personazhet më të komentuar si për jetën private ashtu edhe për atë personale. Pas ndarjes nga Loredana, Mozzik...

Showbizz 13:39 - 9 Dhjetor, 2019

Rudina Dembacaj përfundon në spital/ Çfarë po ndodh me aktoren?

Rudina Dembacaj është komentuar shumë në media për jetën e saj private. Lajmi se po ndahet nga bashkëshorti i saj bëri bujë të madhe në media....

Showbizz 12:40 - 10 Nentor, 2019

FOTO-“Përfundova në spital”/ Bebe Rexha në gjendje të rëndë shëndetësore, ja gjendja e saj

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Bebe Rexha është tepër e pëlqyer nga publiku ndërkombëtar dhe jo vetëm. Por së fundmi ajo nuk është ndjerë mirë dhe është...

Showbizz 21:07 - 21 Tetor, 2019

FOTO- E morën mësysh?/ Pas publikimit të këngës, Morena Taraku përfundon në spital

Ditën e djeshme , këngëtarja shqiptare Morena Taraku publikoi këngën e saj më të re “Missed Call”, dhe mori komente shumë pozitive. Mirëpo mesa duket gjërat...

Kryesore Show Biz 15:14 - 24 Maj, 2019

Plagosja e menaxherit të vip-ave/ Arratiset nga spitali agresori

Menaxheri i “On Records” Met Elshani, disa ditë më parë,  mbeti i plagosur pas një përleshjeje mes dy grupeve. Personi që kreu plagosjen ka qenë nën...

Kryesore Show Biz 21:10 - 7 Maj, 2019

500.000 dollarë nata/Zbulohen pamjet e spitalit ku ka lindur Meghan Markle

“Portland Hospital” në Londër, njihet si spitali luksoz ku disa nëna shpenzojnë deri në 500 000 dollarë në varësi të netëve që kalojnë , prandaj jo...

Kryesore Show Biz 17:19 - 5 Maj, 2019

Joga pas daljes nga spitali psikiatrik/ Këngëtarja e famshme “nxjerr” në pah format

Britney Spears është një nga këngëtaret më të përfolura në showbizin e huaj. Të gjithë e dimë që ajo ka patur probleme të thella me depresionin...

Kryesore Show Biz 12:40 - 4 Maj, 2019

“Nga e qeshura u shtrova në spital”/Aktorja e njohur tregon historinë e çuditshme

E ftuar në emisionin “Late Night with Seth Meyers” ka qënë aktorja e njohur Charlize Theron ku ka treguar një histori të vitit 2006 kur ishte...

Kuriozitete 13:25 - 7 Prill, 2019

Mamaja e saj e braktisi në spital/Infermierja 45 vjeçare adopton vogëlushen

Vogelushja Gisele u diagnostikua me sindromin e abstinencës neonatale për shkak se nëna e saj, e cila e braktisi në spital, kishte konsumuar drogë gjatë shtatzënisë.Vajza,...

Kuriozitete 12:40 - 30 Mars, 2019

Tronditëse/Pas lindjes 44 vjeçarja pranon se kreu marrëdhënie intime në spital

44-vjeçarja, nënë e katër fëmijëve ka deklaruar për mediat rozë se ka kryer marrëdhënie seksuale me të dashurin vetëm disa orë pas lindjes. Deborah Hodge, nga...

Kryesore Show Biz 11:49 - 23 Mars, 2019

Këngëtarja shqiptare ngre alarmin:”Ky spital më zhgënjeu, bëri pazare me shëndetin e babait tim”

Këngëtarja Morena Taraku ka bërë publike shqetësimin e saj lidhue me një ngjarje që po i ndodh prej dy vitesh. Për shkak të mungesës së shërbimit...

Kryesore Show Biz 21:15 - 8 Shkurt, 2019

Bashkëshortja e Burak Ozçivit 7-muajshe shtatzënë, shtrohet në spital

Aktorja turke Fahriye Evcen e cila aktualisht është në muajin e shtatë të shtatzënisë, për shkak të disa komplikacioneve shëndetësore është shtruar në spital. Mediat turke...

maluma operacion
Kryesore Show Biz 13:10 - 15 Janar, 2019

I shtrirë në shtratin e spitalit: Maluma shokon fansat me foton para ndërhyrjes kirurgjikale

Juan Luis Londoño Arias ose ndryshe i quajtur me emrin artistik Maluma është vlerësuar si këngëtari më i mirë latin duke marrë edhe çmime “Grammy Awards”....