Connect with Us

All posts tagged "stadium"

Showbizz 11:09 - 19 Nentor, 2019

“E prita një ftesë nga Ardit Gjebrea por…”/ Nuk mori pjesë në inagurimin e stadiumit, reagon Kastriot Tusha

Mbrëmjen e së dielës, u inagurua stadiumi më i ri dhe moderatori dhe këngëtari Ardit Gjebrea ishte organizatori i performancës fantastike në ceremoninë hapëse të “Air...

Showbizz 11:20 - 18 Nentor, 2019

FOTO-“Duhet me pas b****”/ Ndezi stadiumin me performancën, komentuesit “tallen” me Era Istrefin

Mbrëmja e djeshme ishte tepër emocionuese për shqiptarët pasi u përurua stadiumi më i ri “Arena Kombëtare” në kryeqytet, ku u mbajt ndeshja mes Shqipërisë dhe...

Kuriozitete 14:40 - 7 Shtator, 2019

Stadiumi “kthehet” në një pyll/ Këto foto do t’ju lënë pa mend

Stadiumet njihen si vende që janë të zhurmshme dhe me shumë njerëz. Por në ndihmë të ndryshimit të klimës dhe shkatërrimit të pyjeve, së fundmi një...

Kryesore Show Biz 23:50 - 16 Janar, 2018

Foto/ Jennifer Lopez shkëmben puthje me të dashurin në stadium

Që prej shkurtit të vitit të kaluar, këngëtarja Jennifer Lopez, po përjeton një histori dashurie me bejsbollistin, Alex Rodriguez. Dhe duket se gjërat mes çiftit të...

Kuriozitete 00:15 - 13 Nentor, 2017

Në 2018-ën femrat mund të shkojnë në stadium/ Shteti vendos një kusht

Arabia Saudite ka njoftuar zyrtarisht se do t’u lejojë grave të hyjnë në stadiumet sportive. Mbretëria islame në drejtim të lehtësimit të rregullave për ndarjen gjinore...

Showbizz 14:40 - 29 Nentor, 2015

Shakira me djemtë tifo në stadium

Ata janë fansat e tij më të zjarrtë. Shakira bashkëshortja e futbollistit të Barcelonës, Gerard Pique, është parë vazhdimisht në shkallët e stadiumeve për ta ndjekur...