Connect with Us

All posts tagged "stefi prifti"

Showbizz 13:11 - 15 Mars, 2020

Vëllezërit Endri dhe Stefi Prifti kthehen nga Amerika dhe vetizolohen: “Do kalojë për të gjithë shqiptarët dhe globin”

Dy vëllezërit e suksesshëm korçarë, Endri dhe Stefi Prifti janë rikthyer nga Amerika dhe janë vetizoluar në shtëpinë e tyre pranë familjes teksa Coronavirus është përhapur...

Showbizz 17:21 - 14 Dhjetor, 2019

VIDEO-Aurela Gaçe dhe vëllezërit Prifti ngrenë në peshë “zemrat” e publikut/ Performojnë për herë të parë himnin e dytë të shqiptarëve

Aurela Gaçe dhe vëllezërit korçarë Endri dhe Stefi Prifti kanë risjellë në skenë një nga këngët më patriotike “Për ty atdhe”. Kjo këngë është quajtur si...

Showbizz 17:34 - 8 Dhjetor, 2019

Manipulim, mashtrim dhe urrejtje/ Stefi Prifti zbulon intrigat dhe klanet në Këngën Magjike

Endri dhe Stefi Prifti morën pjesë në këtë edicion të Këngës Magjike me një këngë që transemtonte një mesazh shumë të rëndësishëm. Kënga e titulluar “Zemra...

Showbizz 12:35 - 3 Dhjetor, 2019

Endri dhe Stefi Prifti reflektim pas tragjedisë që shkaktoi tërmeti: “Në këtë botë të gjithë jemi kalimtarë”

Dy vëllezërit korçarë Endri dhe Srefi Prifti kanë treguar dhimbjen e tyre si dhe kanë dhënë një mesazh shumë domethënës të gjithë shqiptarëve. Nga ajo çka...

Showbizz 20:28 - 24 Tetor, 2019

Nuk ndalen vëllezërit korçarë/ Publikojnë bashkëpunimin e ri dhe është një super këngë

Endri dhe Stefi Prifti kanë përgatitur surprizën e radhës për fansat e tyre. Këtë herë vëllezërit korcarë kanë vendosur të vijnë me një bashkëpunim me grupin...

Showbizz 18:23 - 20 Tetor, 2019

“Zemra ime është gjallë”/ Endri dhe Stefi Prifti ndezin skenën e “Këngës Magjike”

Pak ditë më parë vëllezërit korçarë, Endri dhe Stefi Prifti lajmëruan fansat se do të ishin pjesë e “Kënga Magjike” këtë edicion. Sot ata kanë prezantuar...

Showbizz 17:51 - 18 Tetor, 2019

Vëllezërit korçarë surprizojnë fansat/ Endri dhe Stefi pjesë e Këngës Magjike

Dy vëllezëri korçarë Endri dhe Stefi Prifti kanë surprizuar të gjithë fansat e tyre.  Dyshja kanë bërë të ditur se do të jenë pjesë e spektaklit...

Showbizz 21:41 - 16 Tetor, 2019

Endri Prifti uron Aurela Gaçen për ditëlindje/ Publikon pamjet nga festa e këngëtares

Këngëtarja shumë e dashur për publikun Aurela Gaçe feston sot ditëlindjen. Këngëtarja ka mbledhur në një darkë shumë intime miqtë dhe familjarët e saj më të...

Kryesore Show Biz 17:51 - 22 Shtator, 2019

Endri dhe Stefi Prifti nxjerrin “sekretet” / Ja çfarë i bezdis më shumë vëllezërit

Endri dhe Stefi Prifti janë dy kantautorët më të dashur për publikun. Me këngët e tyre, dy vëllezërit korçarë kanë fituar zemrat e shumë fansave. Së...

Kryesore Show Biz 17:45 - 13 Shtator, 2019

Dikur drejtonin një nga bizneset më të mëdha bashkë/ Stefi Prifti zbulon “zënkën” me Aurela Gaçen

Stefi dhe Endri Prifti dikur ka qenë bashkëpunëtorë në një biznes me këngëtaren Aurela Gaçe. Të tre këngëtarët ishin drejtues të një nga klubeve më të...

Kryesore Show Biz 17:24 - 13 Shtator, 2019

“I kam dhënë shpirtin”/ Stefi Prifti tregon më shumë detaje rreth këngës me vajzën e tij të vogël

Këngëtari i njohur Stefi Prifti pas dasmës së vajzës ka qenë i ftuar në emisionin “Ftesë në 5.” Ai ka treguar me detaje të gjitha emocionet...

Kryesore Show Biz 14:18 - 13 Shtator, 2019

“Me një mungesë të madhe”/ Stefi Prifti prek me fjalët, publikon fotot e dasmës së vajzës

Këngëtari shumë i dashur për publikun shqiptar, Stefi Prifti ka ndarë me ndjekësit e tij në Instagram disa nga momentet më pikante të dasmës së vajzës...

Kryesore Show Biz 17:29 - 11 Shtator, 2019

Momenti më emocionues për një prind/ Stefi Prifti përcjell vajzën në altar

Dasma e Maria Priftit ka bërë bujë në të gjitha mediat rozë. Momentet më emocionuese dhe të bukura, këngëtari Stefi Prifti dhe miq të tjerë të...

Kryesore Show Biz 17:11 - 10 Shtator, 2019

Emocione dhe lot/ Dalin pamje të reja nga dasma e vajzës së Stefi Priftit

Maria Prifti, vajza e këngëtarit Stefi Prifti, i ka dhënë fund beqarisë ditën e djeshme. Miqtë më të ngushtë dhe familjarë kanë qenë të pranishëm në...

Kryesore Show Biz 11:35 - 9 Shtator, 2019

Vajza e Stefi Priftit i jep fund beqarisë/ Dalin pamjet nga dasma tradicionale

Vajza e këngëtarit të njohur Stefi Prifti, Maria i ka dhënë fund beqarisë në një nga ambientet më luksoze në Tiranë. Vetëm disa ditë më parë...