Connect with Us

All posts tagged "stil"

Fashion 19:11 - 24 Nentor, 2019

Nuk dini çfarë të vishni gjatë një mbrëmje argëtuese me miqtë/ Ja disa nga veshjet që do t’iu bëjnë të shkëlqeni

“Do të dal me miqtë në mbrëmje dhe nuk di çfarë të vesh”. Kjo është fraza më e dëgjuar dhe dilema për të gjitha vajzat. Të...

Fashion 16:24 - 24 Nentor, 2019

Nga përditshmëria tek mbrëmjet/ Këto janë kombinimet më perfekte për tu dukur sa më stil

Veshja është një nga aksesorët e jashtëm që evidentohet shumë nga njerëzit. Të gjithë mundohemi të përshtatemi sado pak me evoulimin e modës, me trendet e...

Life Style 15:53 - 19 Nentor, 2019

Lë pas miliarderen më të re në botë/ Mbretëresha e veshjeve, zbulohet personi me më shumë ndikim në botë

Miliarderja më e re në botë Kylie Jenner është njohur si influencuesja më e madhe në botë përsa i perket veshjeve. Por këtë herë sipas “DailyMail”,...

Fashion 16:17 - 17 Nentor, 2019

Rita Ora çudit me veshjen/ Trendin që po sjell këngëtarja nuk e kishim parë më parë

Këngëtarja me origjinë shqiptare Rita Ora është përfolur shumë në mediat rozë gjatë javës së modës. Bukuroshja është vlerësuar si një nga vajzat më me stil...

Fashion 15:40 - 16 Nentor, 2019

Si të dukeni elegante dhe me stil në të njëjtën kohë/ Ja 5 ide për të transformuar totalisht look-un tuaj

Nëse doni që veshja juaj të duket sa më “IN” atëherë mos hezitoni t’I shotni garderobës suaj aksesorët e mëposhtëm, të cilat janë përdorur dukshëm nga...

Showbizz 11:41 - 16 Nentor, 2019

U shfaq tepër seksi dhe me stil/ Pak minuta pas publikimit, Enca bën “namin” me këngën e re

Këngëtarja shqiptare e cila tashmë është “mbretëresha” e Instagramit me 2 milionë ndjekës, Enca ka publikuar se fundmi këngën që fansat po e prisnin me padurim...

Life Style 22:02 - 31 Tetor, 2019

Nuk duhet të mungojnë në gardërobën tuaj/ Këto janë 3 veshjet që do t’iu bëjnë të dukeni më stil

Të gjithë kanë shije të ndryshme, për veshjet, për ushqimin apo dhe për pamjen e jashtme. Por këto 3 veshje të garderobës I kanë të gjithë...

Fashion 18:22 - 29 Tetor, 2019

FOTO-7 këshilla për modën që duhet t’i dini patjetër/ Këto janë gabimet që nuk duhet t’i përsërisni

Nga zgjedhja e aksesorëve deri tek zgjedhja e veshjes tuaj, është e thjeshtë të bëni gabime të vogla që mund të shkatërrojnë të gjitha përpjekjet tuaja...

Showbizz 18:28 - 15 Tetor, 2019

E mbërthyer kokë e këmbë/ Elvana Gjatën nuk e kemi parë kurrë me një stil të tillë

Këngëtarja Elvana Gjata është një nga këngëtaret më të dashura të publikut shqiptar. Gjithashtu ajo është një ndër personazhet më të komentuara për mënyrën e veshjes....

Life Style 21:34 - 11 Maj, 2019

Gati për në dasmë/ Ja disa nga kombinimet më perfekte

Dasma është një nga eventet familjare më të rëndësishme. Të gjithë gjendemi në dilemë përsa i përket veshjes. Ajo çka tregojnë stilistët më të mëdhenj është...

Fashion 18:23 - 8 Maj, 2019

Veshjet që po ‘çmendin’ Instagramin/ Duhet t’i keni patjetër në gardërobën tuaj

Veshja është një nga aksesorët më të rëndësishëm në pamjen e çdo njeriu. Të gjithë ne përpiqemi që të dukemi sa më “cool” dhe të shtojmë...

Kryesore Show Biz 10:11 - 30 Mars, 2019

Elvana shfaqet me një stil komplet ndryshe në premierën e filmit në Kosovë

Elvana kishte zgjedhur një ngjyrë jeshile të ndezur për premierën e filmit “2 gisht mjaltë” në Tiranë, ndërsa për premierën në Prishtinë ajo u shfaq me...

Kryesore Show Biz 12:53 - 20 Shkurt, 2019

Zaimina Vasjari thumbon me stil Luanën për fustanin e kopjuar

Pasi Zaimina Vasjari publikoi foto nga ditëlindja e së bijës, u përfol se kishte kopjuar  në veshje Khloe Kardashian. Fustani në pjesën e sipërme ka shpatullat...

Fashion 13:40 - 1 Shkurt, 2019

Foto/5 “sekrete” të stilistëve që duhet t’i dini me patjetër

Të punosh në modë është gjithnjë një mënyrë e mirë për të mësuar dy-tri gjëra në lidhje me stilin e veshjes. Stilistë të mirënjohur gjithmonë dinë...

Kryesore Show Biz 11:53 - 29 Janar, 2019

Komentuesja e kritikon për stilin, kuptimin e përgjigjes së Tayna-s e gjetëm në “Google”!

Vetëm brenda një viti Tayna arriti të kthehej në një prej repereve më të njohura shqiptare. Nga ana tjetër ajo ka krijuar një stil të sajin,...