Connect with Us

All posts tagged "stiliste"

Showbizz 13:24 - 13 Mars, 2020

Artisti italian krijon maskën kundër Coronavirus/ Jep mesazhin e rëndësishëm

Teksa Coronavirus po përhapet me shpejtësi të madhe në të gjithë botën, Italia është izoluar dhe duke marrë shkas nga kjo gjendje artisti i njohur i...

Fashion 18:44 - 28 Shkurt, 2020

Vera e 2020 do të jetë plot ngjyra/ Koleksioni i ri i Carolina Herrerës është gjithçka që duhet të keni në gardërobë

Sezoni veror po afrohet dhe stilistja e famshme Carolina Herrera ka gati koleksionin më të ri. Ngjyra të  ndezura dhe errëta, aksesorë, çantat dhe stilimet më...

Fashion 15:47 - 14 Janar, 2020

10 truket që përdorën stilistët për t’i bërë këmbët e shkurtra të duken më të gjata

Këmbët më të gjata në botë janë më shumë se 52 cm. Por ju mund të krijoni dhe thjesht iluzionin se keni këmbë të gjata vetëm...

Showbizz 13:17 - 5 Janar, 2020

Linja perfekte dhe foto joshëse/ Njihuni me stilisten bukuroshe që po “ndez” rrjetin

Ajo është një stiliste rroba banjosh dhe shumë e famshme në rrjetet sociale. Kimberly Garner gjithashtu është e njohur si aktore në serialin Made in Chelsea....

Showbizz 12:10 - 25 Dhjetor, 2019

FOTO-Stilistja seksi uron Krishtlindjet/ Pozon me bikini pranë pemës

Kimberly Garner është një stiliste e kostumeve të plazhit, aktore dhe e njohur për rolin e saj në serialin Made in Chelsea dhe The Write Stuff....

Fashion 15:18 - 20 Dhjetor, 2019

Stilsitja trondit me dizenjot e saj/ Krijon veshje që tregojnë pjesët që çdo femër dëshiron t’i fshehë

Stilistja i ka habitur të gjithë me krijimin e saj. Deri më sot jemi mësuar të shohim modele perfekte dhe veshje të cilat ëndërrojmë t’i kemi...

Showbizz 12:57 - 19 Dhjetor, 2019

Stiluan fustanin e divës së muzikës botërore Beyonce/ Dizenjuesit shqiptarë zbulojnë shifrën marramendëse

Në ditëlindjen e reperit të njohur, P Diddy, Beyonce u shfaq me një fustan të zi mjaft të veçantë, me një të çarë anash që i...

Fashion 13:19 - 16 Dhjetor, 2019

“Mbretëresha e Popit” i mahnit të gjithë me pamjen e saj/ Beyonce u vesh nga stilistët shqiptarë

Beyonce është një nga divat e muzikës botërore. Ajo është klasifikuar si një nga femrat më të  bukura në botë si dhe bën pjesë në listën...

Fashion 19:27 - 12 Nentor, 2019

FOTO-Victoria Beckham zbulon tendencat e fundit të modës/ Këto janë ngjyrat që do të bëjnë namin këtë sezon

Tashmë mund të themi me gojën plot se jemi në sezonin vjeshtë-dimër dhe duhet të ndryshojmë të gjithë gardërobën, duke mënjanuar veshjet e verës. Por të...

Showbizz 15:10 - 30 Tetor, 2019

Fustani që po “çmend” vipat/ Stilistja shqiptare vesh këngëtaren e famshme serbe

Stilistët shqiptarë sapo vijnë dhe bëhen më të njohur nëpër botë. Të shumta kanë qenë rastet ku personazhe të famshme janë veshur nga stilistë shqiptarë. Një...

Showbizz 15:35 - 15 Tetor, 2019

Stilistja shqiptare vesh partneren seksi të Cristiano Ronaldos/ Fotot po bëjnë xhiron në rrjet

Georgina Rodriguez është një nga modelet më seksi të showbizit të huaj. Mbrëmjen e kaluar Georgina ka qenë e pranishme në një event të rëndësishëm në...

Kryesore Show Biz 15:28 - 21 Korrik, 2019

17 vite të suksesshme në industrinë e modës/ Punonjësit i dalin kundër stilistes së famshme

Stilistja e famshme Victoria Beckham është një nga pikat kyçe të industrisë së modës. Mirëpo, kohët e fundit duket se stilistja nuk i ka punët mirë...

Kryesore Show Biz 18:14 - 22 Qershor, 2019

“Momenti më i vështirë në karrierën tënde?”/ Stilistja e famshme shqiptare e thotë publikisht

Stilistja e njohur shqiptare Rezarta Skifteri është një ndër dizajneret më të kërkuara në Shqipëri. E ftuar në emisionin “Thumb” ka folur shumë për karrierën e...

Kryesore Show Biz 19:08 - 10 Maj, 2019

Duhet t’i vishni patjetër/ Trendi që po fikson vajzat më të famshme shqiptare

Ngjyrat neon janë një nga trendet që kanë paralajmëruar stilistët më të mëdhenj të modës. Gjatë prezantimit të koleksionit pranverë-verë 2019 është pranuar nga shtëpitë e...

Fashion 13:40 - 12 Mars, 2019

Sipas stilistëve/Xhinset që ju duhen këtë vit dhe do dukeni mahnitëse

Ka disa xhinse në veçanti që janë më popullore dhe duhet të kemi të paktën nga një për secilën prej tyre në gardërobën tonë këtë vit....