Connect with Us

All posts tagged "stine"

Fashion 15:53 - 17 Nentor, 2019

Si të dukeni sa më elegante në stinën e dimrit/ Ja disa ide për kombinimin e këpucëve

Është paksa e vështirë të gjejmë këpucët e duhura për stinën e dimrit, duke qenë se përveçse të bukura dhe trendy, duhet të na mbajnë edhe...

Fashion 13:35 - 29 Tetor, 2019

Do t’ju transformojnë/ Njihuni me tendencat që do t’ju duhen patjetër për stinën e dimrit

Stina e dimrit po afron, dhe na duhet që të vishemi sa më trashë por edhe më shumë stil për tu dukur sa më bukur. Tendencat...

Kuriozitete 13:40 - 22 Shtator, 2019

Stina më e trishtuar e vitit? Këto foto të natyrës së mrekullueshme të vjeshtës do t’ju “ngushëllojnë”

Ardhja e vjeshtës, duket se i trishton të gjithë me uljen e temperaturave, fillimin e punës ose shkollës, por edhe shkurtimin e ditës. Por me spektaklin...

Kryesore Show Biz 19:18 - 19 Maj, 2019

“Do të rrijë vetëm me mua”/ Stine flet për herë të parë për vajzën

Stine është një nga këngëtarët më të dashur të publikut shqiptar. Repertori i tij muzikor është i pasur me këngë që ndër vite janë hit edhe...

Kryesore Show Biz 13:10 - 18 Maj, 2019

“Nëse merrem me femrat nuk punoj dot”/Stine rrëfen për jetën e tij si i divorcuar

Pasi i dha fund martesës me partneren e tij Graciela, me të cilën ka edhe një vajzë, Estia, Stine thotë se fokusi i tij kryesor është...

gabimet qe bejme ne veshje
Fashion 11:40 - 13 Maj, 2019

Stina e kombinimeve sexy/Si të vishemi këtë sezon duke i tërhequr të gjithë

Me veshjet që do shihni të rradhitura më poshtë, jo vetëm do dukeni sexy, por gjithashtu do dukeni një femër me shumë stil dhe me klas....

alergji nga dashuria
Life Style 15:10 - 23 Prill, 2019

Ndryshimi i stinës ndikon tek të gjithë/Ja simptomat më të shpeshta në trupin e njeriut

Ndryshimi i stinës ndikon tek fëmijët por edhe tek të rriturit .Falë temperaturave të pëlqyeshme dhe ditëve më të gjata, dalim më shumë, edhe pas darke,...

Kuriozitete 14:25 - 20 Prill, 2019

Në cilën stinë keni lindur? Zbuloni çfarë do të thotë për personalitetin tënd

Dimër Të lindurit në dimër kanë një nivel të lartë skizofrenie, çrregullimi bipolar, depresioni sezonal ose depresion të thjeshtë, gjë që tregon se sa e vështirë...

Life Style 14:10 - 7 Prill, 2019

Ndryshimi i stinëve dhe përgjumja pranverore/Çfarë duhet të dini dhe si ta kaloni?

Kalimi nga stina e dimrit ne stinen e pranveres qe jemi tashme, na shkakton disa ndryshime ne gjendjen fizike dhe luhatje te menjehershme. Disa nga simptomat...

Kryesore Show Biz 11:10 - 1 Prill, 2019

“Dëshiron të bashkohesh me Stinen?”/Si përgjigjet ish-partnerja e këngëtarit?

Në fund të vitit që lamë pas, Stine përmes një postimi në Instagram njoftoi se i kishte dhënë fund marrëdhënies së tij me Gracielën. Kjo e...

Kryesore Show Biz 12:16 - 29 Mars, 2019

“Midis meje dhe Rozës nuk do ketë kurrë asgjë”/Flet më në fund Stine

Disa muaj më parë Stine u nda nga partnerja e tij me të cilën ka dhe një vajzë dhe vetëm pak ditë më parë ai u...

Kryesore Show Biz 17:00 - 26 Mars, 2019

“Jam gati”/Modelja e famshme pret stinën e verës topless

Bar Rafaeli na ka treguar me anë të një postimi në Instagram se është gati për stinën e verës. Modelja e famshme nga Izraeli ka postuar...

karfica floke
Life Style 17:00 - 25 Mars, 2019

Si t’i trajtoni flokët në stinën e pranverës? Ja maska që ju duhet

Duket sikur femrat nuk gjejnë asnjëherë qetësi përsa i përket flokëve. Do të ketë gjithmonë diçka që shkon keq: flokë të djegur, maja dyshe që këputen,...

Fashion 15:40 - 6 Mars, 2019

Si të dukeni trendy në stinën e pranverës pa harxhuar para

Nuk është fare e nevojshme të harxhoni para për të blerë rroba gjatë kësaj stine sepse me shumë gjasë të gjitha veshjet në fotot që shfaqen...

Life Style 13:40 - 2 Mars, 2019

Si ndikon ndryshimi i stinëve në trupin dhe trurin e njeriut

A ndikon ndryshimi i stinës në trupin e njeriut? Studiuesit pranojnë që një sërë ndryshimesh ndodhin në trupin e njeriut me ndërrimin e stinëve, ndryshime që...