Connect with Us

All posts tagged "stresi"

Showbizz 16:45 - 14 Shkurt, 2020

Petale trëndafili në shtrat dhe shkrimi “Të dua”/ Keisi tregon Shën Valentinin më romantik

Keisi dhe Stresi janë një ndër çiftet më të komentuara në mediat rozë. Pasi reperi e uroi për ditëlindje, ndjekësit kanë aluduar se ata janë rikthyer...

Showbizz 18:34 - 11 Shkurt, 2020

“Jam vajza më me fat”/ Keisi merr dhuratën luksoze për ditëlindje

Ditën e sotme ish bashkëshortja e Stresit, Keisi ka festuar ditëlindjen dhe familjarët e kanë mbushur plot dhurata surprizë për 24 vjetorin e saj. Nëpërmjet disa...

Showbizz 13:24 - 11 Shkurt, 2020

FOTOT-Keisi feston ditëlindjen/ Stresi e uron në mënyrën më romantike

Ata janë padyshim një nga çiftet më të komentuara në rrjetet sociale. Edhe pse prej kohësh janë të ndarë duket se gjërat kanë marrë një kthesë...

Showbizz 18:02 - 2 Shkurt, 2020

Stresi e thotë publikisht/ Të gjithë meshkujt tradhtojnë

Reperi Stresi është një nga personazhet e showbizit shqiptar më të komentuar si për karrierën e tij ashtu edhe për jetën private. Ditën e sotme ka...

Showbizz 16:08 - 26 Janar, 2020

“S’dua të humbas nusen ideale”/ E ëma e Stresit po “lufton” për bashkimin e çiftit

Prej kohësh Stresi dhe Kejsi janë kthyer në një nga çiftet më të komentuar të shoëbizit. Edhe pse të ndarë ata vijojnë t’i kushtojnë statuse njëri-tjetrit...

Showbizz 16:58 - 22 Janar, 2020

E quajti analfabete/ Stresi i “mbyll gojën” ndjekësit që ofendoi Keisin

Reperi Stresi dhe Keisi janë komentuar gjatë në media pas ndarjes. Edhe pse prej muajsh janë të ndarë duket se dyshja ende kanë ndjenja të forta...

Shëndeti 15:13 - 22 Janar, 2020

Stresi dhe kilogramët e tepërt/ Ja çfarë thonë studimet

Paraja, puna dhe përgjegjësitë familjare janë tre arsyet kryesore pse gratë ndjehen të stresuara. Një studim tregon se ky stres mund të jetë shuëm më i...

Showbizz 17:28 - 22 Dhjetor, 2019

Nuk kaloi në finale, Stresi e thotë publikisht: “Vetëm kjo këngë do këndohet përmendësh se e meriton”

Reperi Stresi dhe këngëtarja Eli Fara ishin pjesë e Festivalit të Këngës, ku konkuruan me këngën “Bohem”. Dyshja nuk arriti të kalonte në finale por morën...

Showbizz 11:30 - 21 Dhjetor, 2019

Nuk u kualifikuan për në finalen e madhe të Festivalit të Këngës/ Stresi ka ka dy fjalë për Eli Farën

Mbrëmjen  e kaluar reperi Stresi dhe këngëtarja Eli Fara performuan live për publikun me  këngën e tyre konkuruese “Bohem”. Kënga u prit shumë nga publiku dhe...

Showbizz 12:00 - 19 Dhjetor, 2019

“Kam shumë turp t’i flas një femre”/ Stresi i habit të gjithë me përgjigjen e tij

Reperi i njohur Stresi ka qenë i ftuar këtë të mërkurë në emisionin “Soiree” me Jonida Shehun në Top Channel për të folur për qytetin e...

Showbizz 11:10 - 19 Dhjetor, 2019

Stresi bën gjestin e papritur në emision/ Ulet në gjunjë për nënën e tij

Stresi është një ndër reperët më të suksesshëm për momentin. Ai ishte i ftuar këtë të mërkurë në emisionin “Soiree” me Jonida Shehun në Top Channel...

Showbizz 11:07 - 12 Dhjetor, 2019

“Është bërë Tirana prostitucion i gjallë”/ Stresi shpërthen në ofendime

Reperi Stresi është një nga personazhet që është komentuar shumë në mediat rozë për jetën e tij private. Pas ndarjes nga bashkëshortja e tij Stresi u...

Kuriozitete 16:23 - 11 Dhjetor, 2019

E thonë studiuesit: Të ngisni makinën teksa dëgjoni muzikë mbron zemrën dhe trurin nga stresi

Kur ngecni në një trafik të rënduar është shumë e zakonshme të ndiheni të stresuar. Shumë gjëra mund të shkojnë keq gjatë rrugës, duke bërë që...

Showbizz 12:41 - 7 Dhjetor, 2019

Mamaja e Stresit feston ditëlindjen/ Reperi i bën dedikimin e bukur: “Je unike…”

Stresi është një reperët dhe personazhet më të komentuar të shoëbizit shqiptar. Prej ditësh Stresi është gjendur pranë familjeve të prekura nga tërmeti duke i ndihmuar...

Life Style 21:48 - 13 Nentor, 2019

Truri mund të tkurret nga stresi/ Vetëm ju e keni fuqinë ta ndaloni atë

“Ajo që nuk ju vret ju bën më të fortë” ka për qëllim t’ju motivojë, por kur bëhet fjalë për efektet e stresit në trurin tuaj,...