Connect with Us

All posts tagged "suksese"

Kryesore Show Biz 20:50 - 13 Gusht, 2019

“Ka qenë një ëndërr”/ Tayna rrëfen të gjitha sukseset e saj

Tayna është një nga këngëtaret më të suksesshme të momentit. Në vetëm një vit, reperja ka arritur të numërojë 11 këngë hite me miliona klikime në...

Kryesore Show Biz 21:30 - 30 Dhjetor, 2018

Një vit i mbushur me suksese: Mozzik dhe Loredana janë gati për surprizën e radhës

Ky vit ka qënë padiskutim një vit suksesi për Loredanën dhe Mozzik. Në muajin qershor  Loredana publikoi këngën e saj të parë “Sonnenbrille” që rezultoi tepër...

Femra 14:30 - 18 Janar, 2017

Lista e plotë për një intervistë të suksesshme

Sekreti i një interviste të suksesshme është të jesh i/e përgatitur. Nuk ka rëndësi se sa i/e përgatitur jeni, lista e plotë do t’ju ndihmojë të...

Kuriozitete 10:00 - 8 Prill, 2015

8 gjërat që duhet të dini kur filloni punën tuaj të parë

Puna juaj e parë mund të duket e frikshme dhe e pamundur disa herë. Pjestarët e një grupi të faqes së internetit Quora kanë paraqitur eksperiencat...