Connect with Us

All posts tagged "surpriza"

Kuriozitete 19:16 - 16 Shkurt, 2020

Probleme në punë dhe me financat/ Zbuloni surprizat që ka rezervuar horoskopi për ju këtë javë

Dashi Njerëzit që i përkasin kësaj shenje do të duhen të merren me problemet që lidhen me shëndetin në fillim të javës. Në punë do të...

Trendi Sot 12:46 - 14 Shkurt, 2020

Horoskopi është për dashurinë sot/ Zbuloni surprizat që iu presin

Dashi Hëna do të zhvendoset në shtëpinë e Akrepit, e cila është një prej shenjave më pasionante të horoskopit. Sot do të kaloni ditën më të...

Life Style 19:01 - 26 Janar, 2020

Surpriza në karrierë dhe dashuri/ Zbuloni të papriturat që ka parashikuar horoskopi për ju këtë javë

Dashi Java: Mendoni seriozisht se çfarë doni të bëni me pjesën tjetër të jetës tuaj. Dashuria: Dashuria duket se do të marrë tatëpjetën për një kohë...

Life Style 10:05 - 17 Nentor, 2019

Horoskopi ditor 17 nëntor 2019/ Ja surprizat e kësaj dite për 12 shenjat e zodiakut

Dashi Dashuria: Në dashuri sot, çiftet e konsoliduara do të zhvillojnë diskutime ekonomike për t’u marrë me të. Ata që janë bashkë vetëm do të fillojnë...

Life Style 09:53 - 12 Nentor, 2019

Horoskopi 12 nëntor 2019/ Zbuloni surprizat e kësaj dite për 12 shenjat e zodiakut

Dashi                                                 Parashikohet një situatë premtuese, edhe pse ka shumë gjëra që doni që ti kapërceni. Nëse dikush do ua harxhojë kohën kot, mund të acaroheni. Jeni...

Life Style 09:45 - 10 Nentor, 2019

Horoskopi javor 11-17 nëntor 2019/ Zbuloni surprizat e kësaj jave për 12 shenjat e zodiakut

Dashi Do ju ndryshoje shpesh humori këtë jave ju te dashuruarve dhe nuk do kaloni vetëm dite te mira me partnerin. Here do debatoni e here...

Life Style 10:20 - 6 Nentor, 2019

Horoskopi ditor 6 nëntor 2019/ Zbuloni surprizat që do të ndodhin sot sipas shenjës së horoskopit

Dashi Ju pret një ditë gjatë së cilës mund të keni për të zgjidhur disa çështje të mbetura pezull. Me gjasë për shkak se mund të...

Life Style 09:00 - 29 Tetor, 2019

Horoskopi 29 tetor 2019/ Zbuloni surprizat që kanë parashikuar yjet për ditën e sotme sipas Susane Miller

Dashi Të ardhurat e biznesit apo partnerit tauj mund të jenë të lidhura me cështje përtej kontrrollit tuaj, i cili mund të ndikojë ne jetën tuaj...

Life Style 10:10 - 18 Gusht, 2019

Horoskopi javor 19-25 gusht 2019/ Zbuloni surprizat e kësaj jave për 12 shenjat e zodiakut

Dashi Jave e mbushur me vështirësi te njëpasnjëshme do jete kjo e sotmja për te dashuruarit. Nuk do merreni vesh me njeri-tjetrin dhe secili do mendoje...

Kryesore Show Biz 12:53 - 11 Gusht, 2019

“Do të ketë shumë surpriza”/ Renato Mekolli sjell projektin e veçantë me Gaz Pajën

Edhe pse sezoni i dytë i emisionit “Hell’s Kitchen” fillon në muajin tetor, shefi i kuzhinës, Renato Mekolli, ka zbuluar se do të sjellë ndryshime të...

Life Style 09:45 - 11 Gusht, 2019

Horoskopi javor 12-18 gusht 2019/ Zbuloni surprizat gjatë kësaj jave për 12 shenjat e zodiakut

Dashi Dashuria: Do të jetë një javë lajmesh për ju, çiftet do të përpiqen të lënë mënjanë dallimet e tyre për të ndjekur një projekt shumë...

Life Style 10:11 - 5 Gusht, 2019

Horoskopi javor 5 – 11 gusht 2019/ Dashuria dhe puna, zbuloni surprizat e kësaj jave për ju

Dashi Dashuria: Këtë javë njerëzit e lindur nga shenja do të kenë yjet në favor dhe do të kalojnë ditët me radhë në emër të gëzimit...

Life Style 11:25 - 25 Mars, 2019

Mos kujtoni se ia hodhët dimrit/Ja surprizat e motit këtë javë

Ndërsa temperaturat u ngritën aq shumë sa njerëzit vendosën që të nisnin plazhin, na vjen keq t’ju zhgënjejmë, por dimri s’ka ikur ende. Sipas meteorologëve, kjo...

Kryesore Show Biz 13:10 - 15 Shkurt, 2019

Nga surprizat romantike tek sherret: Fatma dhe Alfio rrëfejnë të pathënat e lidhjes së tyre

Ato janë një ndër çiftet më të përfolura dhe më të dashura për publikun shqiptar. Po flasim për Alfion dhe Fatmën të cilët së fundmi për...

dojna the voice
Kryesore Show Biz 12:53 - 18 Janar, 2019

Surprizat nuk kanë të mbaruar tek “The Voice Kids”/Krahas Dojnës do të jetë edhe një prezantuese tjetër

Sot do të rinisë edicioni i tretë i “The Voice Kids”, me audicionet e fshehura. Edhe këtë vit pjesë e jurisë do të jenë Miriam Cani,...