Connect with Us

All posts tagged "surprize"

Showbizz 12:31 - 13 Prill, 2020

Xhensila Myrtezaj nuk mban dot lotët/ “Nuk kemi qëndruar kurrë kaq gjatë larg”

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj është një nga personazhet më të dashur për publikun shqiptar. Së fundi Xhensila ka qenë e ftuar në emisionin “E diela shqiptare” ku...

Showbizz 11:05 - 10 Prill, 2020

“Tullumbace me doreza, fasule dhe raki/ Bes Kallaku tregon si e festoi ditëlindjen e Xhensila Myrtezajt në karantinë

Ditën e djeshme këngëtarja shumë e dashur për publikun Xhensila Myrtezaj ka festuar ditëlindjen. Duke qenë se prej një muaji janë të vetëizoluar, festimi i ditëlindjes...

Showbizz 12:50 - 8 Mars, 2020

Historia prekëse e vajzës me aftësi të kufizuar/ Kida realizon ëndrrën më të madhe të saj

Mbrëmjen e djeshme në programin “Dua të të bëj të lumtur” u tregua një histori mjaft prekëse. Që në fëmijëri vajza me emrin Stela ishte diagnostikuar...

Showbizz 12:19 - 6 Mars, 2020

VIDEO- Surprizë në mes të natës/ Marina dhe Luana e urojnë kështu mbretëreshën e tyre

Marina dhe Luana Vjollca i kanë bërë një suprizë mjaft të bukur nënës së tyre për ditëlindje. Dy moderatoret kanë vendosur ta urojnë nënën e tyre...

Showbizz 16:13 - 15 Shkurt, 2020

FOTO-E veshur vetëm me të brendshme/ Këngëtarja e surprizoi kështu bashkëshortin e saj

Të shumtë kanë qenë personazhet e famshme që kanë festuar ditën e djeshme Shën Valentinin. Nëpërmjet fotove dhe story në rrjetet sociale kanë treguar se si...

Showbizz 17:40 - 24 Dhjetor, 2019

VIDEO- Brenda shtëpisë së Xhensila Myrtezaj/ Këngëtarja surprizon Ajkën për Krishtlindje

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj ka treguar nëpërmjet videove shtëpinë e zbukuruar për festat e fundvitit. Pema e Krishtlindjeve e zbukuruar, dritat, dhe oxhaku japin një atmosferë shumë...

Showbizz 14:54 - 24 Dhjetor, 2019

Vajza e vogël i shpreh babagjyshit dëshirën për të takuar Ledrin/ Reperi surprizon vogëlushen

Festat po afrohen dhe shumë fëmijë dhe të rritur shprehin dëshirat e tyre për babagjyshin e Vitit të Ri. Një voglëushe ka shprehur dëshirën e saj...

Showbizz 17:04 - 13 Dhjetor, 2019

Do të performojë në Festivalin e RTSH/ Këngëtari i famshëm italian vjen në Shqipëri me surpriza speciale

Festivali i 58 i Këngës në RTSH këtë herë ka ardhur me shumë ndryshime. Këtë vit gjithçka i është besuar moderatores Alketa Vejsiu si dhe Vera...

Showbizz 11:59 - 8 Dhjetor, 2019

Genta Ismajli merr surprizën e bukur nga partneri/ I bën dedikimin romantik

Genta Ismajli është një nga këngëtaret më të komentuara dhe të pëlqyera të showbizit shqiptar. Së fundi u zbulua nga Prive.al që këngëtarja ishte në një...

Showbizz 13:41 - 4 Dhjetor, 2019

Ardit Gjebrea zbulon surprizën e natës së parë gjysmëfinale të “Kënga Magjike”/ Ja cilët do të jenë artistët që do të ndezin skenën sonte

Sonte është nata e parë gjysmëfinale e festivalit të “Kënga Magjike”. Këtë mbrëmje do të perfromojnë 23 artsitë që do të ndezin skenën në Pallatin e...

Life Style 11:10 - 29 Nentor, 2019

Ojky sëmuret sërish, Xhandan dhe Demir i bëjnë surprizë/ Ja çfarë do të ndodhë sot në serialin “Bija ime”

Sevgi i kërkon Ugurit të mbeten miq. Babai i Sevgit nxehet kur e gjen atë me Ugurin. Ojky dhe Demir vendosin të përgatisin një darkë surprizë...

Showbizz 21:46 - 10 Nentor, 2019

Mbesa më me fat në botë/ Motrat e famshme Karadshian-Jenner e surprizojnë në mënyrën më të bukur

Vogëlushja Dreamy ka festuar ditëlindjen e saj dhe ka mbushur plot 3 vjeç. Hallat e saj, motrat e famshme Kardashian-Jenner kanë vendosur ta surprizojnë vogëlushen në...

Showbizz 10:40 - 10 Nentor, 2019

“Pas gjithë kësaj kohe je prapë ti”/ Përlotet këngëtarja shqiptare, ja surpriza e veçantë nga bashkëshorti

Ditën e djeshme, këngëtarja shqiptare Julka Gramo dhe bashkëshorti i saj Andi Islami festuan 18-vjetorin e puthjes së tyre të parë . Pak pasi Andi u...

Showbizz 13:05 - 6 Nentor, 2019

“Sa e vështirë të bësh një këngë”/ Zbulon surprizën, Eneda Tarifa “detyron” Flori Mumajesin të pastrojë

Edhe pse jo shumë aktive në skenën shqiptare, këngëtarja Eneda Tarifa është tepër e pëlqyer nga publiku për vokalin dhe për këngët e saj. Së fundmi...

Showbizz 17:00 - 1 Nentor, 2019

VIDEO-Dua Lipa surprizon fansin e saj 8 vjeçar/ Ka një kritikë për këngëtaren

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Dua Lipa ka bërë të ditur se së shpejti do të publikojë albumin e saj më të ri. Dua ka qenë e...