Connect with Us

All posts tagged "Susan Miller"

Life Style 09:11 - 20 Nentor, 2019

Financat dhe familja/ Horoskopi për ditën e sotme sipas Susan Miller

Dashi Hulumtimi në sigurimin tuaj, apo kredia do t’ju fuqizojë të negocioni një marrëveshje më të mirë ose të ndryshoni financierin nëse është e nevojshme. Demi...

Life Style 08:52 - 18 Nentor, 2019

Horoskopi sipas astrologes Susan Miller/ Zbuloni surprizat që ju presin për ditën e sotme

Dashi Sundimtari juaj Marsi zhvendoset në Akrep sot dhe deri në Janary 3, do të keni një intenisitet më të madh pas aftësisë suaj për të...

Life Style 08:55 - 15 Nentor, 2019

Paratë dhe shëndeti/ Horoskopi për ditën e sotme nga Susan Miller

Dashi Po filloni të integroheni për të treguar talentin tuaj, në mënyrë që të fitoni sa më shumë para. Falë aftësive tuaja do të fitoni shumë...

Life Style 11:55 - 14 Nentor, 2019

Puna, dashuria dhe familja/ Horoskopi për ditën e sotme nga Susan Miller

Dashi Me shumë mundësi do të keni nevojën të analizoni marrëdhënien tuaj, do të bisedoni me partnerin tuaj rreth bashkëjetesës dhe martesës Demi Një projekt bamirësie...

Life Style 08:34 - 13 Nentor, 2019

Horoskopi nga Susan Miller/ Njihuni me surprizat që ju presin ditën e sotme

Dashi Sot po prisni një miratim për buxhetin në punë apo për një rritje për një koorporatë , do të merrni mbështetje për ditën e sotme....

Life Style 07:59 - 11 Nentor, 2019

Horoskopi, 11 Nëntor 2019/ Parashikimi i horoskopit nga Susan Miller

DASHI Cështjet financiare ju kanë rënduar në mendjen tuaj, tani do të gjeni një mënyrë për të rinegociuar kushtet ose paguar kreditë, më shumë për lehtësimin...

Life Style 08:56 - 10 Nentor, 2019

Horoskopi, 10 Nëntor 2019/ Parashikimi i yjeve për sot nga Susan Miller

Dashi Kjo javë sjell mundësi për të ngritur vizionin tuaj në kohë për hënën e plotë, e cila do të ndikojë në sektorin tuaj të financave....

Life Style 07:28 - 9 Nentor, 2019

Familja, Dashuria dhe Udhëtimet/ Zbuloni surprizat që ju presin sot sipas Susan Miller

Dashi Ju do të keni mundësinë që një nga talentet tuaja të fshehta ta ktheni në një përfitim profesional. Demi Nëse ju dhe partneri juaj do...

Life Style 08:57 - 8 Nentor, 2019

Horoskopi nga Susan Miller/ Zbuloni surprizat që kanë parashikuar yjet për ditën e sotme

Dashi Do të keni një aftësi për të marrë një nga talentet tuaja të fshehura imagjinare dhe ta shndërroni atë në diçka që mund t’ju sjellë...

Life Style 08:58 - 7 Nentor, 2019

Horoskopi nga Susan Miller/ Zbuloni surprizat që kanë parashikuar yjet për ditën e sotme

Dashi Do të tregoheshit të mençur  nëse qëndroni të qetë, të shtyni negociatat e ndjeshme dhe të merrni frymë thellë përpara se t’i përgjigjeni çdo komunikimi...

Life Style 08:58 - 6 Nentor, 2019

Horoskopi, 06 Nëntor 2019/ Zbuloni parashikimin e yjeve sipas Susan Miller

Dashi Duhet të zgjidhni një mesazh ose një mësim joge për tu kujdesur për shëndetin tuaj mendor dhe ti shpëtoni kaosit. Një lidhje zemre me një...

Life Style 08:59 - 4 Nentor, 2019

Horoskopi për ditën e sotme/ Susan Miller zbulon se çfarë do të ndodhë sot me shenjat e horoskopit

Dashi Lidhja e bukur mes Diellit, Saturnit dhe Neptunit do t´iu sigurojë të bëni ëndrrat tuaja realitet. Demi nëse keni përjetuar vështirësi me një projekt ndërkombëtar...

Showbizz 08:55 - 2 Nentor, 2019

Horoskopi, 02 Nëntor 2019/ Parashikimi i yjeve për ditën e sotme nga Susan Miller

Dashi Me Venusin që sapo lëviz tek Shigjetari ju do të merrni një vendim për të vepruar me mendjen tuaj. Demi Shumë shpejt do të keni...

Life Style 08:21 - 1 Nentor, 2019

Paratë dhe shëndeti/ Horoskopi për ditën e sotme nga astrologia e famshme Susan Miller

Dashi Do të bëni para përmes një kontrate biznesi ndërkombëtar apo një tjetër mundësie. Eksploroni potencialin dhe zgjerojeni pasurinë tuaj duke udhëtuar përreth. Demi Njerëz të...

Life Style 08:55 - 31 Tetor, 2019

Familja dhe Puna/ Susan Miller zbulon se çfarë do të ndodhë sot me shenjat e horoskopit

Dashi Shmangni nënshkrimin e ndonjë kontrate të madhe financiare ose letër shkrimi sot, pasi Mërkuri do të shkojë në reaksion në vendin tuaj të parave të...