Connect with Us

All posts tagged "sy"

Kuriozitete 10:40 - 17 Nentor, 2019

Si të dukeni më tërheqës në sytë e të tjerëve?/ Ja disa fakte interesante që nuk i dinit

Sipas studimeve më të fundit, të pranosh të metat që ke, është një nga mënyrat më të mira për ta dashur veten dhe për t’u dukur...

Showbizz 14:53 - 15 Nentor, 2019

FOTO-Kush e goditi Rezart Veleshnjën?/U shfaq me sy të nxirë, aktori tregon më në fund se çfarë ndodhi me të

Ditën e djeshme, aktori i njohur i humorit, Rezart Veleshnja i ka habitur të gjithë me postimin që ka bërë në rrjetet e tij sociale ku...

Showbizz 11:14 - 5 Tetor, 2019

FOTO- Me sy të nxirë dhe buzë të holla/ Bebe Rexha shfaqet pa tualet dhe i “tremb” të gjithë

Këngëtarja me origjinë shqiptare Bebe Rexha, shpesh është kritikuar për veprimet e saj “pa censurë” dhe për format e saj bombastike për të cilat shumë prej...

Kuriozitete 14:40 - 23 Shtator, 2019

“Sy 6 herë më të fuqishëm sesa syri i njeriut”/ Zbuloni macen më të vogël dhe më të rrezikshme në botë

Kafshët janë miqtë më të mirë të njerëzve, dhe shumë prej tyre janë të parrezikshëm ku mund t’i mbajmë edhe në shtëpi. Por jo kjo mace....

Kryesore Show Biz 14:10 - 21 Shtator, 2019

Të gjithë sytë mbi Jennifer Lopez/ Këngëtarja rikthen veshjen “bombë” pas 20 vitesh

Tashmë e dimë që mosha për Jennifer Lopez nuk ka më rëndësi. Kjo sepse format e saj seksi nuk kanë ndryshuar edhe pas 20 vitesh. Së...

Kuriozitete 14:10 - 16 Korrik, 2019

Sot të gjithë me sytë nga qielli/ Çfarë do të ndodhë gjatë mesnatës?

Sot do të jetë një natë e veçantë për adhuruesit e eklipseve. Eklipsi i Hënës pritet të ndodhë në orën 22:00 i cili do të jetë...

Life Style 17:57 - 2 Qershor, 2019

Sindroma që po prek të rinjtë/ 27-vjeçarja rrëfen eksperiencën e tmerrshme

27-vjeçarja Victoria Maddock u zgjua nga gjumi me një vision të turbullt në shikim pasi përdori një ilaç me pika. Ekspertëtë e diganostifikuan atë me një...

linda halimi ndryshim
Kryesore Show Biz 13:50 - 25 Maj, 2019

“Sytë e saj, shpirti im”/Këngëtarja shqiptare tregon imazhin e vajzës 10 muajshe

Në muajin mars të këtij viti, këngëtarja shqiptare Lindita Halimi lindi vajzën e saj, të quajtur Kaimana. Së fundmi ajo ka postuar një video dhe foto...

Kryesore Show Biz 13:10 - 10 Maj, 2019

“Kontakti me sy është më intim se fjalët”/Franceska Jaçe nuk ndalet me fotot seksi

Ish banorja e Big Brother Albania, Franceska Jaçe nuk ndalet me fotot e nxehta në llogarinë e saj në Instagram. Ajo shfaqet në një krevat e...

Kuriozitete 10:40 - 10 Maj, 2019

Sa më shumë aq më mirë/9 VIP-at që veshën dy herë të njëjtat rroba në sy të publikut

Disa prej VIP-ave të mëposhtëm kanë zgjedhur veshje të shumë viteve më parë, duke na treguar sesi mosha për to mbetet vetëm në kuadrin e numrave....

Kuriozitete 14:53 - 23 Prill, 2019

Sytë blu cilësohen si më tërheqësit në botë/Çfarë duhet të dini?

Nëse i keni sytë blu, do të thotë se keni të njejtin gjen me Cameron Diaz, Leonardo DiCaprion, Angelina Jolie, Adriana Limën, dhe shumë të tjerë!Shpesh...

Kuriozitete 10:10 - 21 Prill, 2019

4 truke si t’i zhdukim rrathët e zinj poshtë syve

Përdorni një lugë të ftohtë – Vendoseni lugën për 10-15 minuta në frigorifer dhe pastaj mbajeni në sy, derisa luga të marrë temperaturën e ambientit. Përdorni krem...

Kuriozitete 13:10 - 19 Prill, 2019

Të gjithë sytë nga qielli/Fenomeni i çuditshëm do të ndikojë në këto shenja horoskopi

Sot ndodh fenomeni i Hënës Rozë, i cili sipas astrologëve, ndikimin më të shumtë do ta ndiejnë vetëm dy shenja të zodiakut. Bëhet fjalë për Binjakët...

Kryesore Show Biz 14:40 - 15 Prill, 2019

“Çfarë po më shohin sytë!”/Olti Curri nxehet me batutën raciste të Ermal Fejzullahut

Pak më parë këngëtari Ermal Fejzullahu irritoi ndjekësit me një koment racist në lidhje me pamjen e Këshilltarit dhe Ndihmësit Personal të Presidentit të Gambias. “Thuj...

Kryesore Show Biz 22:30 - 12 Prill, 2019

“Mund ta bëj me sy mbyllur!”/Kim Kardashian së shpejti avokate?

Të gjithë e paskemi nënvlerësuar Kim Kardashian West. Kjo pasi sipërmarrësja e kompanisë së produkteve të bukurisë, së shpejti nënë e katër fëmijëve, do të studiojë...