Connect with Us

All posts tagged "tabu"

Kuriozitete 18:47 - 9 Shtator, 2019

Tabutë që nuk duhet t’i thyeni kurrë në Gjermani/ Shihni listën me kujdes

Zhvendosja në një vend tjetër të botës dhe përshtatja me njerëzit nuk është një detyrë e lehtë. Nëse vendosni të jetoni në Gjermani, duhet të dini...

Kryesore Show Biz 10:53 - 3 Maj, 2019

Biznesmeni shqiptar thyen tabutë/Pozon me makeup dhe rruaza perlash në duar

Drejtuesi i nje kompanie ndërmjetësimi mes punonjësve dhe punëdhënësve Elton Ilirjani, foli hapur në “Opinion” në janar të vitit të kaluar,për intervistat e punës në të...

Kuriozitete 12:10 - 9 Mars, 2019

Prej kesaj tabuje femrat nuk flasin dhe vuajnë/Ja çfarë ndodh pas lindjes me femrat

Nuk është vetëm turpi,  moskontrollimi i urinës mund të ketë një ndikim dëmtues në jetën e grave. Ai dyfishon rrezikun e depresionit pas lindjes, raportoi “Journal...

Kryesore Show Biz 12:53 - 18 Nentor, 2018

Sadna thyen tabutë: E para aktore indiane që pozon komplet lakuriq

Sadna nuk është më ajo vajza që shihnit në serialin “Bidai”. Tanimë 29-vjeçarja është kthyer në një nga aktoret indiane më të komentuar në media për...

Showbizz 19:01 - 2 Mars, 2017

Emma Roberts thyen tabutë/ Shikojeni cfarë po bën aktorja me karrierën e saj

Aktorja e mirënjohur Emma Roberts duket se po ecën me hapa të sigurt edhe në botën e modelingut. Bukuroshja 26 vjecare i është futue së fundmi...

Kuriozitete 16:45 - 5 Qershor, 2015

Vajza që po thyen tabutë për joga

Jessamyn Stanley është duke sfiduar nocionet e asaj se si duhet të duket një trup që ushtron joga. Stanley filloi jogën rastësisht në vitin 2011 dhe vazhdoi...