Connect with Us

All posts tagged "tapet"

Fashion 12:05 - 25 Nentor, 2019

Foto-“American Music Awards 2019″/ Zbulohen veshjet më të bukura, mes tyre edhe këngëtarja shqiptare

Mbrëmjen e djeshme u mbajt eventi më i rëndësishëm i muzikës, “American Music Awards 2019”,  ku këngëtarët më të famshëm sollën stilin e tyre unik në...

Showbizz 13:40 - 20 Nentor, 2019

FOTO-Nga tapeti i kuq tek Instagrami/Trendi “seksi” që shumë pak guxuan ta provojnë

Mendonit se të provoni një trend të tillë është tepër sfiduese? Mendojeni sërish! VIP-at tashmë po sfidojnë veten me këtë trend, që prej përdorimit të tantellës...

Fashion 11:40 - 4 Shtator, 2019

Yjet në tapetin e kuq/ Këngëtarja shqiptare i mahnit të gjithë me veshjen që i lë pak vend imagjinatës

Mbrëmjen e djeshme, në Londër u zhvillua eventi “GQ Men Of The Year Awards 2019″, ku shumë yje të Hollywood kaluan në tapetin e kuq si...

Fashion 14:53 - 29 Gusht, 2019

Yjet e famshëm shkëlqejnë në tapetin e kuq/ “Festivali i filmit” në Venecia ngre siparin

Festivali i filmit i organizuar në Venecia, ka ngritur siparin së fundmi dhe mirpriti të famshmit e parë që do të marrin pjesë ku ata kanë parakaluar...

Kryesore Show Biz 12:53 - 25 Maj, 2019

Amfar Gala 2019/ Të veshurat më bukur në tapetin e kuq, mes tyre edhe vajzat shqiptare

Amfar Gala 2019, njihet si një nga eventet më të rëndësishëm për dhurimin e donacioneve për kauzat që ato përfaqësojnë. Mbrëmjen e djeshme ky event ka...

Kryesore Show Biz 10:53 - 24 Maj, 2019

Ndryshim drastik/Aurela Hoxha parakalon në tapetin e kuq në Kanë por i habit të gjithë me fytyrën e saj

Këtë vit shumë shqiptare kanë “pushtuar” Kanën dhe sigurisht nuk mund të mbeste pas edhe blogerja Aurela Hoxha e cila parakaloi mbrëmjen e djeshme në tapetin...

Kryesore Show Biz 11:10 - 22 Maj, 2019

Pas kalimit në tapetin e kuq/ Elvana Gjata “transformohet” duke ndryshuar pamjen

Pas kalimit në tapetin e kuq ku thuhej se ishte në Festivalin e Filmit në Kanë, këngëtarja shqiptare Elvana Gjata ka menduar të ndryshojë pamjen. Së...

Kryesore Show Biz 10:40 - 13 Maj, 2019

Eurovizion/Jonida Maliqi shkëlqen në tapetin portokalli, tërheq vëmëndjen me veshjen e veçantë

Në Tel Aviv është mbajtur mbrëmjen e djeshme një ceremoni ndryshe nga të tjerat ku në vend të tapetit të kuq kishin vendosur një tapet portokalli....

Kryesore Show Biz 10:25 - 7 Maj, 2019

Met Gala 2019/Vip-at “çmendin” tapetin e kuq me veshjet e ekzagjeruara

Mbrëmjen e djeshme në Muzeun Metropolitan të New York-ut, u mbajt Met Gala 2019 ku tema kryesore e veshjeve në tapetin e kuq ishte një ese...

Kryesore Show Biz 11:10 - 24 Mars, 2019

Nga jeta në fshat te tapeti i kuq/Suksesi i Emina Cunmulaj do të habisë studentët amerikanë

Është shumë aktive në mediat sociale duke dhënë detaje nga jeta e përditshme, këshilla makijazhi apo edhe duke shprehur hapur shqetësimet e saj. Dhe tashmë ish-modelja...

Kryesore Show Biz 11:10 - 13 Mars, 2019

E rrethuar nga fëmijët, Angelina Jolie shkëlqen në tapetin e kuq me fustanin super elegant

Daljet e saj në publik, nuk janë aq të shpeshta, ndaj sa herë që shfaqet Angelina Jolie duket se është një event më vete. Aktorja e...

Kryesore Show Biz 15:53 - 5 Mars, 2019

Ç’ndodh me fustanet e Tapetit të Kuq pasi i kanë veshur yjet?

Për dizajnerët, Tapeti i Kuq është një ndër momentet e duhur për të promovuar punën e tyre. OSCARS 2019 – JENNIFER LOPEZ, FUSTANI NGA TOM FORD...

Kryesore Show Biz 15:53 - 25 Shkurt, 2019

Si ia bëjnë yjet që duken një mrekulli në tapetin e kuq?

Të gjithë yjet e nominuar për çmimet Oscar me siguri duhet të jenë duke u bërë gati për tapetin e kuq të mbrëmjes së sotme (e...

Fashion 11:53 - 25 Shkurt, 2019

A nuk ishte ky tapeti i kuq më i bukur i të gjitha kohërave? Gjithë veshjet mbresëlënëse nga ceremonia e çmimeve Oscar

Kur flitet për veshjen te “Oscar” nuk mund të jesh asnjëherë e ekzagjeruar. Ngjyra që mbizotëroi këtë vit në tapetin e kuq ishte metalizato dhe e...

Life Style 13:25 - 17 Shkurt, 2019

E frikshme, këto janë arsyet se përse nuk duhet të mbani tapet në shtëpi

Të kesh një tapet në shtëpi shihet si domozdoshmëri, madje shpesh herë shpenzohen edhe shifra të mëdha parash për të blerë një të tillë. Por mbajtja...