Connect with Us

All posts tagged "tatuazh"

Showbizz 14:13 - 1 Shkurt, 2020

“Zogu i mamit”/ Rita Ora zbulon detajin e ri në trupin e saj

Këngëtarja me origjinë shqiptare Rita Ora është kthyer në qendër të vëmendjes në mediat e huaja rozë. Pak ditë më parë realizoi setin e ri fotografik...

Showbizz 14:29 - 11 Janar, 2020

FOTOT-Këngëtarja e famshme zbulon tatuazhin në zonën intime/ Tregon linjat e saj perfekte me bikini

Këngëtarja e famshme Britney Spears pas daljes nga qendra e rehabilitimit duket se i është përkushtuar një jete tërësisht të shëndetshme. Të shumta janë herët kur...

Showbizz 12:36 - 5 Janar, 2020

E akuzuan për mashtrim dhe zhvatje parash/ Loredana iu mbyll gojën të gjithëve me veprimin e fundit

Prej muajsh reperja shqiptare Loredana është kthyer në vëmendjen e të gjithë mediave. Para pak kohësh ajo u akuzua nga një çift zviceran për mashtrim dhe...

Showbizz 18:55 - 1 Janar, 2020

“Më në fund gjeta kurajon”/ Ylli Limani bën tatuazh për herë të parë, zbuloni kuptimin e tij

Ylli Limani është një nga këngëtarët më të dashur të publikut shqiptar. Këngët e tij janë kthyer në hite të menjëhershme dhe kanë me miliona klikime...

Showbizz 13:00 - 18 Dhjetor, 2019

Asgjë nuk mund të ndalojë të bësh atë që do në jetë/ Njihuni me mjeken me trupin e mbushur plot tatuzahe

Sarah Grey është një mjeke dhe një kirurge e ardhshme ortopedike. Ajo u diplomua në Universitetin e Adelaide, Australi, dhe konsiderohet një nga gratë më tatuazhe...

Showbizz 12:23 - 14 Dhjetor, 2019

FOTO-Fansi i çmendur pas këngëtares shqiptare/ Bën tatuazh portretin e saj

Fansat bëjnë çmenduri nga më të ndryshmet për idhujt e tyre. I tillë është edhe fansi i këngëtares me origjinë shqiptare Bebe Rexha, i cili ka...

Showbizz 11:58 - 10 Dhjetor, 2019

FOTO-Dafina Zeqiri publikon fotot nga Maldives/ Zbulon trupin plot me tatuazhe

Dafina Zeqiri është një nga këngëtaret më të komentuara dhe të pëlqyera nga publiku. ajo numëron me dhjetëra hite dhe këngë që kanë kapur miliona shikime...

Showbizz 21:42 - 31 Tetor, 2019

Mozzik bën dedikimin e ëmbël për vajzën/ E vizaton atë përgjithmonë në trupin e tij

Mozzik është  një nga reperët më të komentuar të momentit. Këngët e tij janë një hit i padiskututeshëm dhe dëgjohen me miliona herë në Youtube. Sic...

Showbizz 11:35 - 30 Tetor, 2019

FOTO-“Të marrshin djajtë me vete”/ Hoqi tatuazhin e kryqit nga këmba, Çiljeta “masakrohet” nga komentuesit

Tatuazhi”problematik” i këngëtares shqiptare Çiljeta, bëri bujë pak kohë më parë. Kur ishte në moshë të vogël ajo bëri tatuazh në këmbë një kryq dhe duke...

Showbizz 21:35 - 29 Tetor, 2019

“Më në fund erdhi dita”/ Për çfarë u pendua Çiljeta Xhilaga?

Këngëtarja Çiljeta Xhilaga është komentuar shumë për jetën e saj private në mediat rozë. Por jo vetëm për këtë por edhe për besimin e saj fetar....

Showbizz 15:53 - 22 Tetor, 2019

“Po më del zemra nga vendi”/ Së shpejti baba, Alfio bën që tani tatuazh për fëmijën

Shefi i njohur i kuzhinës Alfio Rrotani dhe moderatorja Fatma Methasani do të bëhen prindër për herë të parë. Në pritje të fëmijës së tij të...

Showbizz 12:26 - 22 Tetor, 2019

FOTO-“Nuk e priti aq mirë”/ Bora Zemani tregon çfarë ndodhi me surprizën që i bëri babait

Moderatorja shqiptare Bora Zemani, i ka përlotur të gjithë me dedikimin e saj special për ditëlindjen e babait. Ajo ka bërë një tatuazh të vogël, por...

Showbizz 15:40 - 1 Tetor, 2019

FOTOT- Këngëtari i njohur trondit fansat/ Ky tatuazh me Rihannën po bën xhiron e rrjetit

Ai u bë i njohur me hitin “I want candy”, por mesa duket kjo u harrua me veprimin më të fundit që ai ka bërë. Aaron...

Kryesore Show Biz 14:11 - 19 Shtator, 2019

Jonida dhe Romeo më të dashuruar se kurrë/ Edhe tatuazhet i bëjnë bashkë

Këngëtarja Jonida Maliqi dhe aktori Romeo Veshaj duken çdo ditë e më të dashuruar me njëri-tjetrin. Duke qenë një ndjekëse e rregullt e modës Jonida ka...

Kryesore Show Biz 21:45 - 26 Gusht, 2019

Ingrit Gjoni i befason të gjithë/ Bën tatuazhin gjigant në trup

Ingrit Gjoni është një nga personazhet më të pëlqyer të showbizit shqiptar. Edhe pse së fundi nuk ka qenë shumë e angazhuar me muzikën, por vetëm...