Connect with Us

All posts tagged "taylor swift"

Showbizz 12:58 - 24 Mars, 2020

Rikthehet debati i ashpër mes Taylor Swift dhe Kaney West/ Kim Kardashian tregon versionin e saj: Ajo po gënjen

Para shumë vitesh,Kim Kardashian, Taylor Swift dhe Kaney West u përfshinë në një debat që tërhoqi vëmendjen e të gjitha mediave. I gjithë debati mes tyre...

Showbizz 15:49 - 24 Janar, 2020

I tha se dukej si shtatzënë/ Taylor Swift rrëfen problemet me sëmundjen

Këngëtarja me famë botërore Taylor Sëift si asnjëherë më parë ka folur për luftën e saj me sëmundjen. Për Variety Taylor është shprehur se për një...

Showbizz 18:54 - 29 Tetor, 2019

“Do të jem pranë teje gjithë jetën”/ Selena Gomez i bën dedikimin e ëmbël shoqes së saj më të mirë

Dy këngëtaret me famë botërore Selena Gomez dhe Taylor Swift kanë një miqësi shumë të ngushtë me njëra-tjetrën. Taylor i ka qëndruar shumë pranë Selenës në...

Kryesore Show Biz 12:33 - 9 Gusht, 2019

“Më kërkonin të vrisja veten”/ Këngëtarja e famshme flet për sherrin me Kim Kardashian

Taylor Swift është një nga këngëtaret më të preferuara në botë. Në një intervistë të dhënë për prestigjozen “Vogue” ka folur për herë të parë për...

Kryesore Show Biz 15:12 - 12 Korrik, 2019

Thyen të gjitha rekordet/ Njihuni me këngëtaren më të paguar në botë

Këngëtarja e famshme Taylor Swift ka thyer të gjitha rekordet e mundshme. Sipas prestigjozes “Forbes” këngëtarja është këngëtarja vetëm vitin e kaluar ka mbledhur rreth 185...

Kryesore Show Biz 17:44 - 18 Qershor, 2019

U pajtuan pas 7 vitesh/ Këngëtarja tregon për bashkëpunimin me Katy Perryn

Dy këngëtaret me famë botërore Katy Perry dhe Taylor Swift kanë gëzuar miliona fansa me pajtimin e tyre. Dy yjet e muzikës vendosën të bënin paqe...

Kryesore Show Biz 16:09 - 12 Qershor, 2019

“Më në fund paqe”/ Dy këngëtaret e famshme i japin fund armiqësisë 7-vjeçare

Taylor Swift dhe Katy Perry i kanë dhënë fund grindjes së tyre dhe kanë bërë paqe pas 7 vitesh. Mbrëmjen e kaluar Katy ka shpërndarë një...

Kryesore Show Biz 15:38 - 6 Qershor, 2019

E braktis i dashuri me një telefonatë/ Këngëtarja e famshme kujton momentin e vështirë

Këngëtarja me famë botërore Taylor Swift ka treguar një nga momentet më të vështira të adoleshentës së saj. Para pak kohësh ajo ka qenë në një...

Kryesore Show Biz 23:00 - 30 Shtator, 2018

Më në fund!/ Pas dy vitesh, Taylor Swift na prezanton të dashurin

Taylor Swift ka qenë e lidhur, me aktorin britanik Joe Alwyn, për rreth dy vite tashmë. Por, pas  zhurmës që shkaktoi me dy lidhjet e saj...

Kryesore Show Biz 23:40 - 7 Qershor, 2018

Harrojeni bukuroshen bjonde: Taylor Swift nuk njihet me pamjen e re

Këngëtarja e njohur Taylor Swift është e njohur që prej fillimeve të karrierës për flokët e saj bjondë. Por të mërkurën, ajo i habiti fansat pasi...

Kryesore Show Biz 23:00 - 13 Mars, 2018

Rekord që në ditën e parë/ Kënga që thyen barrierat!

Taylor Swift është simboli i femrave të reja të pasura dhe të njohura, të cilat ndiejnë presionin e një jete plot privilegje, por edhe detyra përfshirë...

Kryesore Show Biz 23:40 - 31 Janar, 2018

Defekti i Bruno Mars përballë Taylor Swift 

Këngëtari Bruno Mars ka fituar zemrat e miliona fansave anembanë botës me muzikën dhe këngët e tij që janë kthyer ën hite. Dy ditë më parë...

Kryesore Show Biz 22:55 - 26 Dhjetor, 2017

Vajza vendos makeup/ Shndërrohet në Taylor Swift

Në vitet e fundit shumë sozi të Taylor Swift kanë dalë në pah, disa më bindëse se të tjerat. Këtë rradhë internet po çmendet me ndryshimin...

Kryesore Show Biz 23:00 - 7 Dhjetor, 2017

‘Gjarpërinjtë i vrasin minjtë dhe më pas i hanë’ / Fansat e Taylor Swift sulmojnë Kim Kardashian

Tifozët e Taylor Swift kanë sulmuar Instagramin e Kim Kardashian dhe i kanë mbushur komentet me emoji të minjve pasi ajo ka postuar një fotografi të...

Kryesore Show Biz 00:45 - 26 Nentor, 2017

Më në fund Taylor Swift e gjen “të duhurin”

Miqtë e Taylor Swift mesa duket janë shumë të lumtur për lidhjen e saj më të fundit me Joe Alwyn. Ata thonë se Taylor më në...