Connect with Us

All posts tagged "tayna"

Kryesore Show Biz 19:10 - 20 Gusht, 2019

Tayna bëhet nostalgjike/ Kujton fillimet e karrierës së saj në muzikë

Tayna është një nga reperet më të dashura për publikun shqiptar. Edhe pse ka pak këngë në repertorin e saj, ajo ka arritur të grumbullojë miliona...

Kryesore Show Biz 17:22 - 14 Gusht, 2019

“Ne kosovaret jemi shumë të mira”/ Ndjekësit “masakrojnë” Taynën

Këngëtarja me famë botërore Rita Ora u shpreh shumë krenare dhe i mbështeti publikisht dy këngëtaret nga Kosova Taynën dhe Dafinën për bashkëpunimin e tyre muzikor...

Kryesore Show Biz 20:50 - 13 Gusht, 2019

“Ka qenë një ëndërr”/ Tayna rrëfen të gjitha sukseset e saj

Tayna është një nga këngëtaret më të suksesshme të momentit. Në vetëm një vit, reperja ka arritur të numërojë 11 këngë hite me miliona klikime në...

Kryesore Show Biz 19:13 - 13 Gusht, 2019

“Ja pse e dua vendin nga vij”/ Rita Ora “ngre në qiell” Dafina Zeqirin dhe Taynën

Ditën e djeshme Tayna dhe Dafina Zeqiri kanë publikuar bashkëpunimin e tyre të parë të titulluar “Bye Bye”. Kënga është kthyer në hit që në momentet...

Kryesore Show Biz 19:23 - 11 Gusht, 2019

Tayna dhe Dafina Zeqiri e “djegin” rrjetin/ Del kënga më e re e “dyshes fantastike”

Tayna dhe Dafina Zeqiri janë dy emra shumë të njohur për estradën e muzikës shqiptare. Dy këngëtaret janë bashkuar dhe kanë sjellë projektin më të ri...

Kryesore Show Biz 18:25 - 2 Gusht, 2019

“Shumicën e kohës ndihem e lodhur”/ Çfarë po ndodh me Taynën?

Tayna është një nga reperet e pakta në Shqipëri që po njeh një sukses shumë të madh. Këngët e saj bëhen hit në një kohë fare...

Kryesore Show Biz 16:43 - 20 Korrik, 2019

Këtë nuk e prisnim!/ Tayna “çmend” fansat me foton e fundit

Reperja e njohur Tayna është një nga personazhet më të dashura të publikut shqiptar. Reperja kujdeset gjithnjë që të tërheqë vëmendjen e shtypi rozë në daljet...

Kryesore Show Biz 18:54 - 14 Korrik, 2019

“Jam mësuar të më kopjojnë”/ Këngëtarja shqiptare akuzon ashpër Rinën dhe Taynën

Këngëtarja e njohur nga Kosova Arta Bajrami ka akuzuar dy reperet, Rina Balaj dhe Taynën për kopjim të stilit të saj. Me anë të një postimi...

Kryesore Show Biz 18:02 - 9 Korrik, 2019

Reperi befason fansat/ Këndon këngën e Taynës

Reperi i njohur Fero ditën e djeshme ka festuar 22 vjetorin e tij të lindjes. Mes të gjitha urimeve në llogarinë e tij në Instagram, ajo...

Kryesore Show Biz 18:58 - 7 Korrik, 2019

“T’i kërkosh të të bëjë të lumtur është egoiste”/ Tayna zbulon kujt duhet “t’i ngjajë” i dashuri

Reperja Tayna është një ndër personazhet më të dashura dhe të ndjekura nga shqiptarët. Tayna e ka mbajtur gjithnjë larg syrit mediatik jetën e saj private...

Kryesore Show Biz 19:28 - 2 Korrik, 2019

Rina Balaj “thyen” akullin/ Flet për herë të parë për “diss-et” ndaj Taynës

Që në fillimet e tyre në muzikë u vu re nga fansat një rivalitet midis dy repereve shqiptare, Tayna dhe Rina Balaj. Të gjithë këngët e...

Kryesore Show Biz 23:48 - 1 Korrik, 2019

Më në fund!/ Tayna takon Malumën, publikon videon

Reperja shqiptare Tayna, ka realizuar një takim më këngëtarin më të përfolur të momentit në të gjithë botën, Malumën. Së bashku me menaxherin e shumë vipave,...

Kryesore Show Biz 10:34 - 14 Qershor, 2019

“Atë poshtë e ke ok”/ Ermal Mamaqi tallet me Taynën, reperja nuk ia përton me përgjigen

Për një kohë shumë të shkurtër arriti një sukses shumë të madh në tregun muzikor. Tayna numëron me miliona klikime në secilën prej këngëve të saj....

Kryesore Show Biz 19:44 - 12 Qershor, 2019

Eni Koçi dhe Tayna “nxehin” rrjetin/ “Çmendën” fansat me format seksi

Rrjeti social “Instagram” është mbushur nga fotot me bikini të yjeve të famshme shqiptare. Por Eni Koçi dhe reperja Tayna kanë thyer rrjetin, pasi duken tejet...

Kryesore Show Biz 18:27 - 6 Qershor, 2019

“As shiringa, as fotoshop”/ Këngëtarja iu “mbyll gojën” kritikëve njëherë e mirë

Tayna është akuzuar shumë herë nga publiku për operacionet plastike. Të shumtë janë ata njerëz që mendojnë se ajo ka kryer ndërhyrje në trupin e saj....