Connect with Us

All posts tagged "te dashur"

Kuriozitete 14:42 - 31 Janar, 2020

“Theu zemrat” e 25,000 vajzave/ Miliarderi pendohet, heq dorë nga kërkimi për të dashur

Miliarderi japonez Yusaku Maezawa u bë edhe më i njohur pasi deklaroi se donte të dashur për të realizuar udhëtimin e tij në hënë në vitin...

Kuriozitete 14:30 - 17 Janar, 2020

Kërkonte të dashur për udhëtimin në Hënë/ Miliarderi merr 20 mijë kërkesa nga vajzat

Disa ditë më parë, miliarderi japonez Yusaku Maezaëa deklaroi se kërkonte një të dashur për ushëtimin e tij në Hënë në vitin 2023. Ai hapi një...

Showbizz 12:08 - 12 Janar, 2020

“E lashë se nuk njihte Kadarenë”/ Aktori i njohur i “Portokallisë” tregon si u nda nga e dashura

Ai është një nga aktorët më të dashur dhe të pëlqyer nga publiku. Bëhet fjalë për aktorin Ledio Lako, i cili ishte i ftuar së fundi...

madona eurovizion
Showbizz 13:12 - 17 Dhjetor, 2019

Madonna kapet në momente romantike me të dashurin 36 vite më të ri/ Dalin pamjet

Mbretëresha e muzikës Pop duket se po e shijon shumë lidhjen e saj më të re. Mediat e huaja kanë fotografuar në një hotel në Miami...

Showbizz 21:56 - 5 Nentor, 2019

“Jam çdo ditë i dashuruar, terapi më të mirë nuk ka”/ Këngëtari i njohur prezanton të dashurën

Art Abazi është një emër jo pak i njohur për publikun shqiptar. Së bashku me Mc Kreshën, sollën klipin “Enigma” që numëron më shumë se 1...

Kryesore Show Biz 13:24 - 5 Shtator, 2019

Ish banorja e Big Brother në një lidhje dashurie/ Zbulon detaje rreth të dashurit të ri

Pas ndarjes nga Benardi, ish banorja e BB, Xheni Mhillaj ka zbuluar se është në një lidhej të re dashurie. Ish banorja e Big Brother ka...

Kryesore Show Biz 21:26 - 18 Qershor, 2019

“Kam nevojë për një të dashur”/ Gashi zbulon detaje nga jeta private

Reperi me origjinë shqiptare dhe shumë i famshëm në botë, Gashi ka ndarë me ndjekësit e tij disa detaje nga jeta e tij private. Për shkak...

Kryesore Show Biz 22:11 - 27 Maj, 2019

“A pranon aplikime për të dashur?”/ Arilena Ara zbulon detaje nga jeta private

Arilena Ara është një nga këngëtaret e cila arriti të thyente kufijtë shqiptarë duke marrë famë në shumë vende të Europës. Këngëtarja ka qenë shumë diskrete...

Kryesore Show Biz 21:30 - 23 Mars, 2019

Janë sërish bashkë! Rita Ora rikthehet me ish të dashurin vetëm pak javë pas ndarjes nga aktori

Rreth dy javë më parë, mediat rozë u pushtuan nga lajmet e ndarjes së këngëtares me origjinë shqiptare Rita Ora nga i dashuri, aktori Andrew Garfield....

Kuriozitete 12:53 - 27 Janar, 2019

Vajzat e zgjuara dhe të bukura kanë vështirësi në gjetjen e një partneri, zbuloni arsyet!

Ju jeni një vajzë e bukur, e sjellshme, e zgjuar , me një familje të mirë dhe  me një punë të mirë por sërish e keni...

rita ora dhe andrew
Kryesore Show Biz 11:10 - 19 Janar, 2019

Ndodhi “live”! Rita Ora u vendos me shpatulla pas murit kur u pyet për lidhjen me aktorin e famshëm

Ata nuk e kanë konfirmuar ende romancën! Por që diçka po ndodh mes këngëtares me origjinë shqiptare, Rita Ora dhe aktorit të njohur Andrew Garfieldin, kjo...

zhaklin dhe i dashuri
Kryesore Show Biz 12:40 - 15 Janar, 2019

Surprizon gazetarja shqiptare: Unë si JLO, kam të dashurin 7 vjet më të vogël se vetja

Gazetarja e njohur Zhaklin Lekatari bëri bujë dje me deklaratën e saj në “Ftesë në Pesë” pasi krahasoi veten me Jennifer Lopez. Zhaklina dha lajmin se...

rita dhe dua rivale
Kryesore Show Biz 23:10 - 14 Janar, 2019

Rita Ora konkurron me ish të dashurin e saj dhe Dua Lipën për të njëjtin çmim në “Brit Awards 2019”

Në ndarjen e çmimeve më të rëndësishme në Britani “Brit Awards 2019” jan të nominuar edhe ëngëtaret shqiptare Dua Lipa dhe Rita Ora. Por ajo ç’ka...

Kryesore Show Biz 12:40 - 6 Janar, 2019

E mban të fshehtë/ Publikohet foto e parë e Encës me të dashurin

Enca vazhdon të mbetet këngëtarja më e komentuar në media e rrjete sociale dhe e para artiste shqiptare që ka arritur 2 milion ndjekës, ç’ka e...

Kryesore Show Biz 21:45 - 5 Janar, 2019

Pas ndarjes nga jeta të njeriut të dashur, këngëtarja e famshme merr vendimin e rëndësishëm

Këngëtarja e famshme Jessie J njoftoi se do të marrë një pushim nga mediat sociale. Në vitin e ri që sapo ka hyrë  ajo dëshiron të...