Connect with Us

All posts tagged "te famshmit"

Teknologji 16:59 - 25 Shkurt, 2020

Jo gjithçka që shohim në rrjetet sociale është reale/ Të famshmit që gënjyen ndjekësit në Instagram

Nëse jeni një tifoz i madh i mediave sociale, me siguri e dini deri tani që jo gjithçka që shihni në internet është e vërtetë ....

Fashion 23:10 - 16 Shkurt, 2018

Pelushi nuk është vetëm për femra!/ Ja meshkujt shqiptarë që e veshin

Pelushi është në modë këtë sezon dhe kjo nuk ka aspak dyshim. Që nga shapkat me pelush “Puma” të Rihanës te pelushi i Kim kardashian, kjo...

Kryesore Show Biz 23:10 - 25 Janar, 2018

Në shtrat me të famshmit shqiptarë 

Keni guxuar të publikoni ndonjëherë foto nga shtrati me të brendshme, vetëm apo me të dashurin? Shumë prej nesh as nuk e mendon, për të mos...

Fashion 16:30 - 5 Janar, 2018

Trendin e 2018-s e sollën të parat Klaudia, Ingriti dhe Çiljeta

Përveç se janë femra të njohura për publikun shqiptar, Çiljeta Xhilagën, Klaudia Pepën dhe Ingrit Gjonin i bashkon edhe trendi i 2018-s. Dhe ndryshimi më i...

Fashion 17:45 - 30 Dhjetor, 2017

Veshja që shpalli Rita Orën të veshurën më keq për 2017-n

Jemi të gjithë fajtorë për gabimet që bëjmë në stil, por këto 12 të famshme i çuan gjërat në një tjetër nivel kur u shfaqën me...

Kryesore Show Biz 18:35 - 23 Dhjetor, 2017

Foto/ S’qenkemi vetëm! Artistët e fiksuar pas pemës së Krishtlindjeve 

Atmosfera e festave të fundvitit ka përfshirë të gjithë shqiptarët. Ndërsa banorët e Tiranës nxitojnë për të realizuar atë foton pranë pemës së Krishtlindjes në qendër...

Kryesore Show Biz 23:30 - 13 Dhjetor, 2017

Sot shumë të pasur dhe të famshëm, por dikur këta Vip-a kanë qenë të pastrehë

Në përditshmërinë tonë shohim të famshmit e preferuar në televizor që qeshin ose janë të lumtur,  të cilët shpesh na bëjnë që t’i kemi zili. Jeta...

Kryesore Show Biz 01:15 - 3 Dhjetor, 2017

Ja kush janë njerëzit e famshëm të cilët mendojnë se planeti ynë është i sheshtë

Është shumë e vështirë për të kuptuar saktësisht pse teoria se Toka është e sheshtë është kaq popullore dhe në ditët tona. Ndoshta është thjesht një...

Fashion 19:30 - 23 Shtator, 2017

Foto/ Të famshmit që shokuan me ndryshimin e lookut këtë vit  

Të famshmit janë kameleonë të stilit, duke ndryshuar shpesh pamjen e tyre për një rol të ri në një film, për një paraqitje ndryshe në tapetin...

Kryesore Show Biz 23:40 - 21 Shtator, 2017

Foto/ Ja kush janë ‘shtrigat’ e Hollivudit

Jemi mësuar t’i shohim të famshmit në intervista dhe televizor. Ata duken të ëmbël, plot humor, të sjellshëm, përveç ndonjë rasti të rrallç skandali me debat...

Fëmija 23:30 - 19 Shtator, 2017

Foto/ ‘Binjakët’ bebe të këtyre të famshmëve do t’ju lënë pa fjalë

Njerëzve në internet gjithmonë u pëlqen të shohin të ngjashmit e të famshmëve në fotografi, veçanërisht nëse këta të ngjashëm janë shumë vite më të vegjël...

Showbizz 22:30 - 17 Shtator, 2017

Emrat e vërtetë të të famshmëve që do t’ju habisin

Pasi jemi mësuar t’i shohim kaq shpesh në ekran e të lexojmë gjithçka për jetën e tyre rrallëherë mund të na ketë rënë në sy që...

Kuriozitete 22:40 - 15 Shtator, 2017

Të famshmit të cilët u transformuan me kalimin e viteve

Pavarësisht sa i famshëm jeni, askush nuk është imun ndaj shenjave të plakjes me kalimin e kohës. Ka disa njerëz të famshëm të cilët, si shumë...

Showbizz 22:00 - 13 Shtator, 2017

Fotot qesharake të të famshmëve që do t’ju gajasin

Qesharakja duket sikur është bërë trendi më i fundit i cili mbush titujt e gazetave, revistave apo rrjeteve sociale. Njerëzit duan të shohin momentet e sikletshme...

Kryesore Show Biz 19:11 - 10 Shtator, 2017

Foto/ Shtëpitë marramendëse të të famshmëve

Dihet që shtëpia është foleja më e ngrohtë dhe gjithkush investon aty për ta bërë atë sa më të rehatshme në plotësimin e nevojave tona. Kështu...