Connect with Us

All posts tagged "te pasme"

Showbizz 18:58 - 6 Mars, 2020

VIDEO-Fansi i prek të pasmet Taynës/ Reagimi i reperes nuk pritej

Ajo është një nga reperet më të ndjekura dhe të pëlqyerab në shoëbizin shqiptar. Tayna ka bërë për vete me mijëra fansa me performancat e saj...

Showbizz 15:55 - 15 Janar, 2020

“Mbretëresha e popit” tregon të pasmet bombastike/ Beyonce shfaqet tepër seksi në setin fotografik

Beyonce është e njohur për performancat e saj në skenë. Ajo është një ndër divat e muzikës në botë ndaj dhe kur bëhet fjalë për performance...

Showbizz 14:10 - 9 Dhjetor, 2019

FOTO-Këngëtarja lë nam në mes të publikut/ Tregon të pasmet vetëm me tanga

Këngëtarja e njohur Lizzo i ka habitur të gjithë tifozët në ndeshjen e fundit në Los Angelos mes Lakers dhe Timberëolves. E gjithë vëmendja duhej të...

Kryesore Show Biz 17:39 - 1 Korrik, 2019

“Unë i dua të pasmet e mia të shëndosha”/ Blogerja shqiptare jep mesazhin e fortë

Blogerja e njohur shqiptare Estela Ujka është komentuar shumë përsa i përket pamjes fizike. Estela ka treguar se nuk ka asnjë kompleks dhe e do trupin...

Kryesore Show Biz 20:26 - 21 Maj, 2019

Probleme serioze me të “pasmet plastike”/ Reperja e famshme anulon koncertin

Cardi B do të mbante ditën e premte një koncert në Baltimore, por për shkak të problemeve shëndetësore është detyruar ta anulojë. Për shkak të ndërhyrjeve...

Showbizz 21:48 - 27 Tetor, 2018

Oriola poston foton hot/ Këngëtarja e njohur “ia lyp hapur”

Modelja Oriola Marashi ka postuar një foto hot në rrjetet sociale. Marashi ka shfaqur të pasmet e saj në këtë foto, por vëmendjen e ka rrëmbyer...

Kryesore Show Biz 00:05 - 18 Tetor, 2018

Ups… Tuna i paska prekur të pasmet Vildanes dhe ja çfarë thotë pasi e bëri

Pak ditë më parë, këngëtarja Tuna Sejdi publikoi klipin e saj të ri me titull “Maria”, një bashkëpunim me këngëtarin Seven Saraçi. Por përveç risisë së...

Kryesore Show Biz 23:20 - 15 Maj, 2018

Instruktorja e Kim tregon sekretin e të pasmeve të mëdha!

Ndonëse Kim nuk e ka Instagram- in plot me foto palestre, 38- vjeçarja ushtrohet fuqishëm për të patur trupin e tonifikuar që tanimë e njohim dhe...

Kryesore Show Biz 00:15 - 14 Shkurt, 2018

Foto/ Kim ekspozon të pasmet e saj

Ka bërë disa ditë pushim duke mos postuar foto provokuese, por duket se e ka të pamundur ta vazhdojë më gjatë një gjë të tillë. Kim...

Kryesore Show Biz 22:50 - 13 Janar, 2018

Belen Rodriguez poston foto të të pasmeve kur ishte 15 vjeçe

Belen Rodriguez është bërë pjesë e disa emisioneve për shkak të të pasmeve të saj. Në emisionin e Gery Scotti është bërë shaka me të pasmet...

Kryesore Show Biz 23:10 - 30 Dhjetor, 2017

Modelja tregon të pasmet me fustanin e kuq

Modelja shqiptare ka treguar më shumë se që duhet. Ajo përmes një postimi thuajse e ka nxjerrë jashtë tërë gjoksin e saj bombastik dhe seksi që...

Kuriozitete 23:00 - 30 Nentor, 2017

Çifti bënte foto pa të brendshme në destinacionet e famshme/ Shteti strikt i arreston

Joseph dhe Travis Dasilva janë bërë të famshëm për fotot e tyre që postonin në Instagram. Përpara destinacioneve të famshme ato të dy ulnin pantallonat dhe...

Shëndeti 22:00 - 11 Korrik, 2017

Puçra tek të pasmet? Mos u shqetëso, ja si t’i zhdukësh

Është stina e verës, dhe një ndër shqetësimet më të mëdha për vajzat janë puçrat tek të pasmet. Mos u shqetësoni, nuk ju ndodh vetëm juve....

Showbizz 02:05 - 5 Prill, 2017

Të pasmet e Emily Ratajkowski  në foton e radhës

Nëse ditët e para të javës janë më pak të preferuara për shumicën prej nesh, Emily Ratajkowski si gjithmonë përbën  një përjashtim. Modelja e ka nisur javën...

Fashion 21:30 - 21 Janar, 2017

Këpucët ideale për t’i bërë të pasmet të duken më të mëdha

Revista prestigjioze e botës ‘British Vogue’ ka bërë një eksperiment të vogël për të parë efektin e këpucëve në formësimin e prapanicës. Për këtë eksperiment është...