Connect with Us

All posts tagged "terheqes"

Kuriozitete 10:40 - 17 Nentor, 2019

Si të dukeni më tërheqës në sytë e të tjerëve?/ Ja disa fakte interesante që nuk i dinit

Sipas studimeve më të fundit, të pranosh të metat që ke, është një nga mënyrat më të mira për ta dashur veten dhe për t’u dukur...

Life Style 22:07 - 14 Nentor, 2019

Karizmatikë dhe shumë energjikë/ 5 shenjat më tërheqëse të horoskopit

1.Dashi (21 Mars – 19 Prill) Ata janë energjikë, kanë një qëndrim jashtëzakonisht pozitiv, janë spontan dhe pëlqejnë të dalin nga zonat e tyre të rehatisë....

Kuriozitete 14:53 - 23 Prill, 2019

Sytë blu cilësohen si më tërheqësit në botë/Çfarë duhet të dini?

Nëse i keni sytë blu, do të thotë se keni të njejtin gjen me Cameron Diaz, Leonardo DiCaprion, Angelina Jolie, Adriana Limën, dhe shumë të tjerë!Shpesh...

Kryesore Show Biz 21:00 - 2 Shkurt, 2019

10 aktorët më “terheqës” të Turqisë!

Kur vjen puna te kultura, ose më saktë kinematografia turke, ne e dimë shumë mirë se për çfarë ju pëlqen të flisni në veçanti. Për pak...

Kuriozitete 14:40 - 11 Dhjetor, 2018

Të qenit e zgjuar dhe tërheqëse, por single tashmë është kthyer në një epidemi

A keni menduar ndonjëherë se pse shumë gra inteligjente dhe të mrekullueshme shpesh janë single? Epo, ato nuk janë vetëm, sepse mendojnë shumë për veten e...

Life Style 16:25 - 12 Nentor, 2018

E thotë shkenca, ja cilët janë meshkujt më tërheqës sipas grave

Burrat me mjekra janë më tërheqës sesa ata që nuk kanë një mjekër. Kjo, sipas një studimi në Journal of Biology Evolutionary, i cili kërkoi që...

Femra 00:10 - 16 Gusht, 2017

7 gjërat që meshkujt shohin tërheqëse tek një femër

Ngrini duart lart ju femra të bukura dhe beqare. Mesa duket paska mënyra të tjera në të cilat meshkujt tërhiqen për të bërë lëvizjen e parë...

Kuriozitete 22:40 - 12 Gusht, 2017

Doni të ndiheni tërheqës?!/ Provoni këto këshilla

Shumica e njerëzve do të pranojnë se nuk ndihen 100% në çdo kohë. Edhe njerëzit më të bukur dhe më të suksesshëm kanë ditët e tyre...