Connect with Us

All posts tagged "termet"

Showbizz 12:32 - 17 Dhjetor, 2019

Këngëtarja e famshme shqiptare jep lajmin e mirë/ Krijon një këngë për të prekurit nga tërmeti dhe paratë do të shkojnë për ta

Këngëtarja me origjinë shqiptare Enisa Nikaj, si shumë artistë të tjerë ka vendosur t’iu vijë në ndihmë familje të prekura nga tërmeti. Edhe pse prej vitesh...

Showbizz 12:09 - 14 Dhjetor, 2019

Dua Lipa vijon të mbledhë ndihma për të prekurit nga tërmeti/ U rikujton ndjekësve se paratë do të shkojnë për familjet në nevojë

Këngëtarja me famë botërore Dua Lipa vijon të punojë për të ndihmuar dhe kontribuuar për familjet e prekura nga tërmeti. Në bashkëpunim me dy vëllezërit shqiptar...

Showbizz 11:38 - 13 Dhjetor, 2019

“E mora vajzën me vete tek familjet e prekura nga tërmeti”/ Inva Mula tregon arsyen pse e mori këtë vendim

Sopranoja e njohur shqiptare Inva Mula si shumë artistë të tjerë ka dhënë ndihmën e saj për familjet e prekura nga tëmreti. Për të mbledhur para...

Showbizz 13:25 - 7 Dhjetor, 2019

“Të besojmë edhe pse jetojmë në mjerim”/ Morena Taraku largohet nga Shqipëria me “zemrën copë”

Këngëtarja Morena Taraku prej ditësh ka qëndruar pranë familjeve të prekura nga tërmeti. Ajo është një nga personazhet e famshme që ka ndihmuar duke dhuruar dhe...

Showbizz 11:27 - 7 Dhjetor, 2019

“Kur shqiponjat bëhen bashkë, çajnë qiellin”/ Angela Martini largohet nga Shqipëria me besim të plotë

Prej disa ditësh modelja me famë botërore Angela Martini ka qenë në Shqipëri dhe ka parë nga afër situatën në të cilën është gjendur vendi pas...

Showbizz 13:34 - 5 Dhjetor, 2019

“Nuk jam nga ata që shfrytëzoj situata të tilla për vëmendje”/ Enca i përgjigjet atyre që e akuzuan se nuk ndihmoi pas tërmetit

Enca Haxhia ka qenë një nga personazhet e njohur që ka ndihmuar familjet e prekura nga tërmeti. Por ndryshe nga personazhet e tjerë ajo kishte vendosur...

Showbizz 13:26 - 5 Dhjetor, 2019

Fuqia e femrës/ Pas vizitës në Shqipëri, Bebe Rexha zbulon dëshirën e saj më të madhe

Këngëtarja me origjinë shqiptare Bebe Rexha vizitoi disa ditë më parë vizitoi Shqipërinë ku dhe dha fondet që kishte mbledhur për familjet e prekura nga tërmeti....

Showbizz 11:17 - 5 Dhjetor, 2019

Morena Taraku jep lajmin e mirë: “Do të ndërtoj shtëpinë e një prej familjeve pa strehë”

Këngëtarja e njohur Morena Taraku është një nga personazhet e famshme që po vazhdon të ndihmojë familjet e prekura nga tërmeti. Me anë të postimeve në...

Showbizz 17:13 - 4 Dhjetor, 2019

“Jam e impresionuar nga mirësjellja dhe zemra e njerëzve”/ Bebe Rexha largohet me përshtypjet më të mira nga Shqipëria

Këngëtarja me origjinë shqiptare Bebe Rexha dy ditë më parë vziitoi shqipërinë për të parë nga afër dëmet që kishte shkaktuar tërmeti. Pas vizitës ajo është...

Showbizz 13:17 - 4 Dhjetor, 2019

“Nuk kam qarë kështu që prej humbjes së nënës time 15 vite më parë”/ Morena Taraku viziton familjet e prekura nga tërmeti

Këngëtarja Morena Taraku ka qenë një ndër personazhet e njohur e cila ka ndihmuar familjet e prekura nga tërmeti. Së fundi ajo ka vizituar shqipërinë dhe...

Showbizz 11:10 - 4 Dhjetor, 2019

Ish kapiteni i kombëtares në ndihmë të të prekurve nga tërmeti/ Lorik Cana zbulon shumën që ka mbledhur deri tani

Ish kapiteni i kombëtares shqiptare, Lorik Cana po punon për të ndihmuar familjet shqiptare të cilat ui prekën nga tërmeti. Ai ka udhëtuar për në SHBA...

Showbizz 18:38 - 3 Dhjetor, 2019

“E lodhur por me zemrën plot”/ Pas vizitës në Shqipëri, Bebe Rexha rikthehet në SHBA

Këngëtarja me origjinë shqiptare Bebe Rexha, ditën e djeshme vizitoi Shqipërinë dhe pa nga afër situatën pas tërmetit në disa prej familjet e prekura. Këngëtarja ndau...

Showbizz 17:05 - 3 Dhjetor, 2019

Dhuroi 100 mijë euro për të prekurit nga tërmeti/ Këngëtari jep lajmin e mirë, do të ndërtojë shtëpinë e vëllezërve Abazi

Ermal Fejzullahu dhuroi 100 mijë euro që do të shkojnë në ndihmë të të prekurve nga tërmeti. Këngëtari pas këtij gjesti shumë human ka dhënë dhe...

Showbizz 15:46 - 3 Dhjetor, 2019

Aurela Hoxha në ndihmë të familjeve të prekura nga tërmeti: “Të shpresojmë që kjo dhimbje të përfundojë këtu”

Modelja Aurela Hoxha ka vendosur t’i bashkohet thirrjes për të ndihmuar të prekurit nga tërmeti. Modelaj së shpejti do të publikojë linjën e saj të “Aurela...

Showbizz 14:01 - 3 Dhjetor, 2019

Dua Lipa nxjerr në shitje bluzat e realizuara nga “Bond”/ Të ardhurat do të shkojnë për familjet e prekura nga tërmeti

Disa ditë më parë, këngëtarja me origjinë shqiptare Dua Lipa, njoftoi se së shpejti do të nxirrte në shitje disa materiale dhe të gjithë të ardhurat...