Connect with Us

All posts tagged "tess holliday"

Showbizz 18:07 - 10 Shtator, 2019

I sfidoi të gjitha modelet “kockë e lëkurë”/ Kjo është vajza që pushtoi pasarelën në New York

Në sfilatat më të mëdha botërore por edhe ato më pak të rëndësishme, jemi mësuar të shohim modele me përmasa perfekte ai ato të manekinit. Por...

Fashion 22:00 - 9 Dhjetor, 2016

S’KENI PARË KURRË SI AJO/Iu prezantojmë me modelen më të shëndoshë të të gjitha kohërave

Zonja dhe Zotërinj, përpara jush Tess Holliday, modelja më e shëndoshë e të gjitha kohërave. Ajo është 31-vjeç dhe është masa 22. Duke e pare fillimisht...