Connect with Us

All posts tagged "tetor"

Life Style 09:00 - 29 Tetor, 2019

Horoskopi 29 tetor 2019/ Zbuloni surprizat që kanë parashikuar yjet për ditën e sotme sipas Susane Miller

Dashi Të ardhurat e biznesit apo partnerit tauj mund të jenë të lidhura me cështje përtej kontrrollit tuaj, i cili mund të ndikojë ne jetën tuaj...

Life Style 10:47 - 27 Tetor, 2019

Horoskopi javor 28 tetor-3 nëntor 2019/ Dashuria, puna dhe financat, zbuloni si do të jetë kjo javë për ju

Dashi Këtë javë do jeni më pozitivë dhe më optimistë ju të dashuruarit. Edhe kur t’iu dalin vështirësi ju do dini si t’i kaloni shpejt dhe...

Life Style 09:00 - 22 Tetor, 2019

Horoskopi, 22 tetor 2019 nga Susan Miller/ Zbuloni surprizat që iu kanë rezervuar yjet për ditën e sotme

Dashi Ju mund të prisni një ditë të shkujdesur dhe lozonjare ku mund të bëni progres me një përfundim kreativ që ju sjell kënaqësi dhe përmbushje....

Life Style 10:26 - 21 Tetor, 2019

Horoskopi javor 21-27 tetor 2019/ Dashuria, puna dhe financat, zbuloni çfarë do të ndodhë këtë javë

Dashi: Qëndroni larg provokimeve! Përqendrohuni në jetën tuaj si çift dhe bëni çdo përpjekje për të parandaluar çdo konflikt të mundshëm. Gjithashtu yjet ju këshillojnë të kaloni...

Life Style 16:47 - 15 Tetor, 2019

Lajme të këqija/ Muaji tetor nuk do të jetë shumë i mirë për këto shenja horoskopi, zbuloni arsyen

Luani Lajmet e këqija si fillim? Sezoni i Akrepit është një moment që ju të tërhiqeni në vendin tuaj të sigurt. Cfarë keni mësuar në pesë...

Life Style 23:00 - 13 Tetor, 2019

Horoskopi javor 14-20 tetor 2019/ Puna, dashuria dhe financat, zbuloni çfarë do të ndodhë këtë javë me 12 shenjat e zodiakut

Dashi Dashuria: Edhe nëse puna nuk do t’ju japë shumë mendime, në vend të shqetësoheni do të jetë  më mirë të merreni me ngjarjet sentimentale. Disa...

Life Style 10:10 - 12 Tetor, 2019

Horoskopi ditor 12 tetor 2019/ Dashuria dhe puna, zbuloni si do të jetë kjo e shtunë për ju

Dashi Dashuria: Në dashuri do të jeni joshës dhe bindës, të gatshëm për të sfiduar edhe vështirësitë më të mëdha në mënyrë që ta mbani partnerin...

Life Style 10:40 - 11 Tetor, 2019

Horoskopi ditor 11 tetor 2019/ Paratë dhe dashuria, zbuloni surprizat e kësaj dite për ju

Dashi Dashuria: Mos harxhoni më shumë kohë duke sqaruar një çështje që është e dashur për ju. Vetëm atëherë mund të gjesh harmoninë në jetën tënde...

Life Style 10:40 - 7 Tetor, 2019

Horoskopi ditor 7 tetor 2019/ Puna dhe dashuria, zbuloni si do të jetë kjo ditë për ju

Dashi Kjo ditë do të jetë neutrale dhe me kalimin e orëve, Venusi nuk do të ketë më ndikim negativ. Gjërat do të ecin duke u...

Life Style 21:01 - 4 Tetor, 2019

Romantikë, paqësorë dhe mikpritës/ Njihuni me disa nga cilësitë e njerëzve të lindur në muajin Tetor

Çdo muaj është absolutisht ndryshe në mënyrën e vet dhe sjell me vete ngjarje, ndodhi dhe histori të ndryshme. Dhe, personat e lindur muaj pas muaji...

Showbizz 20:57 - 1 Tetor, 2019

Eliza Hoxha bën gjestin human/ Jep mesazhin e fortë për të gjitha gratë

Muaji Tetor është një nga muajt më të rëndësishëm pasi i dedikohet ndërgjegjësimit për kancerin e gjirit. Këtë e ka kujtuar dhe këngëtarja e njohur Eliza...

Life Style 10:10 - 1 Tetor, 2019

Horoskopi ditor 1 tetor 2019/ Dashuria dhe puna, zbuloni si do të jetë kjo ditë për 12 shenjat e zodiakut

Dashi Dashuria: Në dashuri, kontraste të forta mund të lindin, por ia vlen të përpiqeni të mos e humbni durimin në mënyrë që të mos pendoheni...

Life Style 22:10 - 30 Shtator, 2019

Horoskopi mujor tetor 2019/Zbuloni surprizat në punë, dashuri dhe financë për këtë muaj

Dashi Dashuria: Nga data 1 tetor dhe deri në datën 6, ju do të keni një rikuperim në dashuri dhe horoskopi shpall një qiell ideal për...

Kuriozitete 19:30 - 9 Qershor, 2015

Muaji i lindjes mund të lidhet me disa sëmundje

Një studim i ri mund tju japë një arsye më tepër për të urryer muajin në të cilin keni lindur. Ndoshta kemi ndier keqardhje për të...