Connect with Us

All posts tagged "thumb"

Showbizz 13:44 - 15 Mars, 2020

“Me zemër të thyer”/ Enca thumbon Noizyn publikisht: I mungoj

Në muajin shkurt të vitit 2017, Noizy  përzuri Encën nga grupi “OTR”, pasi këngëtarja nuk e falenderoi në një prej intervistave të saj. “Por të gjithë...

Showbizz 15:01 - 28 Janar, 2020

“Janë një gënjeshtër e madhe”/ Endri Prifti “thumbon” reperët shqiptarë: Janë më të famshëm se Eminem

Endri Prifti është një këngëtarët që gjithnjë flet pa dorashka dhe me shyumë sinqeritet e shpreh atë që mendon. Së fundi i ftuar në emisionin Wake...

Showbizz 12:17 - 11 Janar, 2020

“Sheikët të mbajnë në pëllëmbë të dorës”/ Luana Vjollca iu përgjigjet thumbimeve të Alketa Vejsiut

Prej ditësh në media është përfolur shumë sherri virtual mes Alketa Vejsiut, motrave Vjollca po ashtu edhe moderatores Xhemi Shehu. Disa thumbime nga Revista Class bënë...

Showbizz 11:25 - 22 Nentor, 2019

“Meriton shumë herë më mirë”/ Ish kunata “thumbon” Miley Cyrus, ja çfarë thotë pas ndarjes së bujshme

Deklarata e papritur e kunatës së aktorit Liam Hemsworth, Elsa Pataky, ku është shprehur se ai meriton shumë herë më tepër sesa një vajzë si Miley...

Showbizz 17:29 - 19 Nentor, 2019

“Mso vjersha përmendësh”/ Arta Bajrami thumbon Taynën, reagon menaxheri i reperes

Pas publikimit të këngës më të fundit të saj që ishte një freestyle, Tayna ka patur shumë reagime nga kolege të saj. Njëra prej tyre ishte...

Showbizz 18:13 - 3 Nentor, 2019

“Çdo herë njerëzit mendojnë se unë nuk mund t’i heq nga jeta ime”/ Kë po thumbon Arbenita Ismajli?

Modelja nga Kosova Arbenita Ismajli është një nga vajzat më të komentuara në shtypin rozë për shkak të linjave perfekte dhe lidhjes me reperin Fero. Së...

Kryesore Show Biz 12:10 - 15 Qershor, 2019

“Kur lulja çel, bleta vjen paftuar”/ Kë “thumbon” Angela Martini me këtë foto?

Javën e kaluar, modelja shqiptare Angela Martini mohoi të jetë ndarë nga bashkëshorti ndërsa sqaroi edhe problemet e tij me drejtësinë në Rumani, ku është dënuar...

Kryesore Show Biz 22:45 - 11 Mars, 2019

“Ajo është 3 herë sa unë”/Miss Universe Albania thumbon Encën

Mbrëmjen e djeshme në emisionin “Why not” me Roza Latin ka qenë e ftuar Miss Universe Albania, Trejsi Sejdini e cila ka rrëfyer më shumë të...

Kryesore Show Biz 12:10 - 11 Mars, 2019

Ori Nebijaj thumbon Bietën? Reagon moderatorja: “Duan sherr aty ku nuk ka!”

Ditën e djeshme moderatorja Ori Nebijaj bëri një postim disi dyshues në lidhje me një deklaratë të Bieta Sulos në emisionin “Dua të të bëj të...

Kryesore Show Biz 10:40 - 1 Mars, 2019

“Cila këngëtare s’ka vesh për muzikë?” Greta Koçi thumbon keqazi këto personazhe publikë

Në daljet mediatike, këngëtarja Greta Koçi është mjaft diskrete kur flet për jetën e saj private. Mirëpo kur bëhet fjalë për ndjekësit e saj në Instagram,...

Kryesore Show Biz 11:40 - 8 Janar, 2019

E thumboi? Ja detaji që Noizy i rikujtoi Getoarit, por e fshiu menjëherë

Rivaliteti dhe sherri mes grupeve të famshme të hip hop-it në Shqipëri “Babastars vs OTR” prej vitesh është diskutuar në mediat rozë. Teksa “Babastars” janë drejt...

Kryesore Show Biz 12:10 - 23 Dhjetor, 2018

Dikur ishin shokë të ngushtë, sot ”SHBLSH” thumbojnë njëri-tjetrin në instagram

Gentian Zenelaj, Julian Deda dhe Ermal Mamaqi kanë qenë treshja e SHBLSH-ave të famshëm një nga grupet më të preferuara të humorit në Shqipëri. Gjithnjë është...

Kryesore Show Biz 16:02 - 26 Prill, 2018

Pa prisni pak! Ndoshta e humbët detajin/ Enca dhe Oriola Marashi sapo i bënë “diss” njëra-tjetrës? [FOTO]

Si mendoni ju? Po bëhet më shumë se një vit që Enca dhe Noizy nuk flasin me njëri-tjetrin nëse nuk gabojmë me shifrat. Reperi i njohur...

Kryesore Show Biz 19:45 - 8 Tetor, 2017

Thumbi “thumbon” Elhaida Dani-n/ Ajo bie në grackë

  E ftuar në emisionin “Thumb” të drejtuar nga thumbueset Fatma Haxhialiu dhe Aulona Musta, Elhaida Dani, këngëtarja e një sërë kompeticionesh të suksesshme muzikore, ka bërë...