Connect with Us

All posts tagged "thyej"

do t'ju thyejne zemren pa pike meshire
Kuriozitete 23:58 - 22 Mars, 2019

Bëni kujdes!/ Këto shenja do t’ju thyejnë zemrën pa pasur pikën e mëshirës

Bricjapi Bricjapit nuk i intereson aspak nëse të lëndon. Në mendjen e tij ka gjëra që duken shumë herë më të rëndësishme se  ndjenjat e tua....

zemerthyer shenja horoskopi
Kuriozitete 23:58 - 16 Mars, 2019

Bëni kujdes/ Të lindurit e këtyre shenjave gjithmonë do t’ju thyejnë zemrën

Luani Janë shumë të dashur dhe të ndjeshëm në lidhjet e tyre, por kur shohin se lidhja nuk po shkon siç duhet largohen menjëherë nga partneri,...