Connect with Us

All posts tagged "Top Channel"

Showbizz 12:40 - 19 Nentor, 2019

U largua nga Top Channel pas debateve me Ben Blushin/ Moderatori shqiptar tregon projektet e reja

Disa ditë më parë moderatori shqiptar Flor Agalliu pranoi largimin e tij nga emisioni “Në shtëpinë tonë” dhe nga Top Channel duke treguar se arsyet ishin...

Showbizz 10:05 - 26 Tetor, 2019

FOTO-Trashëgimtarja e Top Channel nuk di të ndalet/ Zbulohet çmimi marramendës i fustanit të Lori Hoxhës

Dy ditë më parë, trashëgimtarja e Top Channel, Lori Hoxha festoi ditëlindjen e saj të 26-të jashtë Shqipërisë, dhe e kaloi mes shoqërisë në qytetin e...

Kryesore Show Biz 11:40 - 7 Shtator, 2019

Nuk do të jenë më? Dy moderatoret shqiptare mungojnë në spotin e sezonit të ri të “Top Channel”

Ky fillim sezoni premton shumë ndryshime dhe lëvizje të reja në televizionet shqiptare. Një nga ato është edhe televizioni Top Channel i cili së fundmi ka...

Kryesore Show Biz 20:39 - 3 Shtator, 2019

U përfol se u largua nga emisioni për shkak të shtatzënisë/ Fatma Methasani pjesë e Top Channel?

Moderatorja Fatma Methasani është përfolur shumë në media për një shtatzëni të mundshme, por ende nuk ka konfirmuar asgjë në lidhje me këtë lajm. Në media...

Kryesore Show Biz 12:10 - 27 Gusht, 2019

“Më lini të jetoj”/ Trashëgimtarja e Top Channel “ankohet” pas akuzave për photoshop

Trashëgimtarja e Top Channel Lori Hoxha, është tepër aktive në Instagram dhe vazhdimisht ajo tregon jetën e saj luksoze, veshjet e firmave më të njohura, makinat...

Kryesore Show Biz 15:40 - 23 Gusht, 2019

Çmime marramendëse/ Trashëgimtarja e “Top Channel” nuk ndalet me veshjet luksoze

Instagrami i saj është i mbushur me foto nga pushimet dhe përditshmëria e saj luksoze. Trashëgimtarja e “Top Channel”, Lori Hoxha  është mjaft aktive dhe vazhdimisht...

Kryesore Show Biz 13:53 - 11 Gusht, 2019

“Markë e njohur dhe çmim marramendës”/ Trashëgimtarja e Top Channel “shokon” me këmishën luksoze

Si një ndër vajzat më të komentuara në rrjetet sociale, trashëgimtarja e Top Channel, gjithmonë bie në sy për veshjet e saj super luksoze dhe me...

Kryesore Show Biz 14:25 - 7 Gusht, 2019

U tha se do të largohej nga Top Channel/ Reagon Arbana Osmani, ja çfarë do ndodhë me emisionin

Pak muaj më parë në mediat rozë lajmi se moderatorja shqiptare Arbana Osmani do të largohej nga “Top Channel”, u bë lajmi i ditës. U përfol...

Kryesore Show Biz 14:25 - 9 Korrik, 2019

Drini Zeqo kujton me nostalgji fillimet në Top Channel/ Ja fotoja që i ka ngelur në “mendje”

Edhe pse tashmë ai bën pjesë në stafin e televizionit “Klan”, moderatori shqiptar Drini Zeqo fillimet e karrierës i ka pasur në “Top Channel”. Rreth 15...

Kryesore Show Biz 13:03 - 21 Qershor, 2019

Anulohet emisioni i shumëpritur në “Top Channel”/Regjisori i njohur jep dorëheqjen pas debatit me drejtuesit

Vetëm pak ditë më parë, në mediat online qarkulloi lajmi se në “Top Channel” do të rikthehej më në fund një prej emisioneve verore më të...

Kryesore Show Biz 14:10 - 3 Qershor, 2019

Foto/ Trashëgimtarja e Top Channel nënë për herë të dytë, tregon barkun e rrumbullakosur në Maldive

Pak ditë më parë Sara Hoxha përmes një fotoje në Instagram ka bërë të ditur se është shtatzënë për herë të dytë pas djalit të saj...

Kryesore Show Biz 12:49 - 20 Maj, 2019

“Ditët e fundit në Top Channel”/Arbana Osmani “braktis” televizionin?

Moderatorja e programit “Dua të të bëj të lumtur” në Top Channel Arbana Osmani , njihet si prezantuesja më e dashur në ekranin shqiptar. Por pak...

Kryesore Show Biz 10:10 - 5 Maj, 2019

Trashëgimtarja e ‘Top Channel’ ia bën zili të gjithëve/Poston foto nga pushimet e saj ekzotike

Ndërkohë që ne jemi duke u perballur me nje mot me shi ne Shqipëri,trashëgimtarja e “Top Channel” ka nisur pushimet me familjen. Sara Hoxha ka publikuar...

Kryesore Show Biz 14:19 - 28 Prill, 2019

“Ka edhe keqkuptime të vogla”/Alesia Bami tregon si u bë pjesë e Top Channel

Alesia Bami,e njohur si ish velina e emisionit investigativ “Stop”, tërhoqi vëmendje me pamjen dhe format trupore. Lajmi i largimit të saj nga “Stop” bëri bujë...

Kryesore Show Biz 11:53 - 17 Prill, 2019

“Kam refuzuar ofertën nga Top Channel”/Moderatorja shqiptare tregon arsyet e largimit nga televizioni

Moderatorja simpatike Arjola Shehu pasi u largua nga televizioni “Klan”  ku ishte moderatore e emisionit “Kush vjen për drekë” ,ka rrëfyer se ka pasur një ofertë...