Connect with Us

All posts tagged "topless"

Showbizz 11:49 - 11 Janar, 2020

Emily Ratajkowski shfrenon imagjinatën/ Fotot më të zjarrta të modeles së famshme të Instagramit

Modelja e famshme e rrjeteve sociale Emily Ratajkowski nuk ndalet kurrë së provokuari ndjekësit. Emily ndez gjithnjë imagjinatën e tyre me fotot topless apo krejtësisht e...

Showbizz 18:00 - 3 Janar, 2020

Ylli i televizionit nuk i lë aspak vend imagjinatës/ Ndez rrjetin me fotot topless

Chloe Ferry njihet për natyrën e saj pa komplekse. Ylli i televizionit ka ndezur rrjetin teksa është shfaqur nga pushimet e saj duke pozuar topless së...

Showbizz 18:52 - 24 Dhjetor, 2019

FOTO-Ylli i televizionit pozon topless/ Shfaq linjat seksi dhe uron festat

Gabby Allen është bërë e njohur në realityshoën e famshëm Love Islands. Gabby është përflour shumë për jetën private por duket se kjo nuk e prek...

Showbizz 16:46 - 22 Dhjetor, 2019

Iva Aliko më e zjarrtë se kurrë/ Pozon topless dhe ndez rrjetin

Iva Aliko është një nga vajzat më seksi të shoëbizit shqiptar. Shpesh herë ajo është komentuar dhe përfolur shumë për jetën private. Aliko di gjitnjë si...

Showbizz 13:44 - 17 Dhjetor, 2019

FOTO-Dafina Zeqiri ndez Instagramin/ Pozon e mbuluar vetëm me një gjethe

Këngëtarja e njohur Dafina Zeqiri është komentuar shumë herë në media për fotot e saj provokative. Pas publikimit të këngës Vuj Vuj Vuj Dafina ka vendosur...

Showbizz 13:52 - 14 Dhjetor, 2019

FOTO-Bella Hadid i lë pak vend imagjinatës/ Pozon topless

Modelja e famshme Bella Hadid i ka lënë pak vend imagjinatës. Teksa shijon pushimet e saj, Bella ka shkrepur disa foto e shtrirë në bar dhe...

Showbizz 15:48 - 19 Nentor, 2019

FOTO-Këngëtarja e famshme pozon topless/ Ylli i Popit ndez rrjetin

Ajo është një nga këngëtaret më të famshme në botë të muzikës pop. Bëhet fjalë për Jessie J. Edhe pse shpesh herë ka deklaruar në intervista...

Showbizz 15:38 - 12 Nentor, 2019

Emily Ratajkowski çmend me linjat e saj/ Pozon topless dhe të gjithë po flasin për të

Modelja e famshme Emily Ratajkowski është një nga fytyrat e njohura të pasarelave dhe më e ndjekura në rrjetet sociale. Në Instagramin e saj do të...

Showbizz 22:30 - 7 Tetor, 2019

FOTO-Pa koment/ Morena Taraku pozon topless dhe i çmendi të gjithë

Ajo përflitet shumë herë për operacione plastike për shkak të ndryshimeve drastike që duken në pamjen e saj në krahasim se si ka qënë. Këngëtarja Morena...

Kryesore Show Biz 14:40 - 18 Shtator, 2019

Modelja e njohur “tërbon” fansat/ Pozon topless duke i lënë të gjithë pa fjalë

Ish e dashura e këngëtarit The Weeknd, Bella Hadid,  i ka habitur të gjithë së fundmi me setin e ri fotografik nga Hugo Comte për revistën...

Kryesore Show Biz 14:27 - 10 Shtator, 2019

Bebe Rexha refuzon kërkesën e babait/ Nuk pranon të heqë foton topless të ditëlindjes

Këngëtarja me origjinë shqiptare Bebe Rexha çmendi rrjetin me foton pothuajse nudo për ditëlindjen e 30 të saj. Edhe pse u kritikua masivisht nga ndjekësit dhe...

Kryesore Show Biz 16:12 - 3 Shtator, 2019

Pozon topless/ Ish gruan e futbollistit shqiptar e krahasojnë me pornostare

Modelja seksi Erjona Sulejmani i ka habitur të gjithë ndjekësit e saj teksa ka publikuar një foto ku shfaqet topless. Ish bashkëshortja e futbollistit shqiptar tregon...

Kryesore Show Biz 17:02 - 2 Shtator, 2019

“Pa talent e plot mbeturina”/ Këngëtarja shqiptare “masakron” Bebe Rexhën pas fotos topless

Këngëtarja me origjinë shqiptare Bebe Rexha i ka habitur të gjithë me foton topless për 30 vjetorin e saj të lindjes. Bebe zgjodhi pikërisht këtë foto...

Kryesore Show Biz 12:10 - 31 Gusht, 2019

Topless dhe e shtrirë në tokë/ Bebe Rexha feston 30 vjetorin në mënyrën më të “çmendur”

Këngëtarja me origjinë shqiptare dhe me famë ndërkombëtare, Bebe Rexha festoi 30-vjetorin në mënyrën më të çmendur të mundshme. Me një foto topless ku shfaqej e...

Kryesore Show Biz 16:08 - 20 Gusht, 2019

Vetëm deti dhe Trejsi Sejdini Topless/ Ish miss-i tregon format “fatale”

Ish miss Universe Albania, Trejsi Sejdini i ka befasuar të gjithë ndjekësit e saj. Ditën e sotme modelja kla publikuar një foto ku shfaqet topless. Në...