Connect with Us

All posts tagged "tradheti"

mbi 10 vite me partnerin hap syte
Kuriozitete 13:40 - 8 Shtator, 2019

“Tradhëtia është çelësi për të përmirësuar marrëdhënien tuaj”/ Deklarata e ekspertes “shokon” rrjetin

Të përjetosh tradhëtinë nga dikush që e dashuron, është zhgënjimi më i madh që mund të përjetoni dhe kjo i jep fund lidhjes tuaj . Por...

Kryesore Show Biz 11:10 - 8 Shtator, 2019

“Ishte shumë e dhimbshme”/ Pas skandalit të tradhtisë, ylli i reality show tregon takimin me ish partnerin

Pak muaj më parë, skandali i tradhtisë së Tristan Thompson ndaj Khloe Kardashian ka qenë një nga ngjarjet më të komentuara në media. Por së fundmi...

Kryesore Show Biz 21:53 - 8 Gusht, 2019

Pas skandalit të tradhëtisë/ Kylie Jenner tregon si është marrëdhënia mes saj dhe shoqes së ngushtë

Miliarderja më e re në botë sipas Forbes, Kylie Jenner ka qënë prej kohësh në qendër të vëmendjes për shkak të skandalit së shoqes së saj...

Kryesore Show Biz 13:40 - 19 Korrik, 2019

E tradhëtoi me shoqen e ngushtë/ Khloe Kardashian i habit të gjithë, mbron ish partnerin

Edhe pse kaloi disa muaj të vështirë kur kuptoi se ish partneri e kishte tradhëtuar me shoqen e ngushtë, Khloe Kardashian nuk lejon askënd të flasë...

Kuriozitete 14:25 - 3 Qershor, 2019

Do t’ju tradhëtojnë/ Këto emra janë “rrezik” për marrëdhënien tuaj

Një faqe e njohur interneti, Gleeden.com ka studiuar përputhshmërinë e personave që duan të kenë punë jashtëmartesore dhe ka mbikëqyrur 4 mijë anëtarë të saj. Me...

momenti ideal per te tradhetuar
Life Style 23:20 - 27 Mars, 2019

Ka një moment ideal për gjë/ Ky është momenti ideal për të tradhëtuar

Tradhëtia është një fenomen që ndodh zakonisht mirëpo nuk është diskutuar shumë koha gjatë të cilës ndodh tradhëtia. Duke iu referuar një studimi të kryer në Shtetet e...

pse grate kane gure rezerve
Kuriozitete 20:40 - 26 Mars, 2019

 Enigma / Pse gjysma e grave të martuara ka  nga një “gur rezervë?”

Po flasim për marrëdhëniet që konsumohen fshehur nga partneri, të lindura nga një tërheqje e fortë fizike, të cilës është e vështirë t’i rezistosh. Mirë, me...

tradhetia arsyet
Kuriozitete 23:40 - 20 Mars, 2019

Tregohuni të  vëmendshëm/ Këto janë arsyet që çojnë njerëzit drejt tradhëtisë

Ata janë impulsivë Shumë persona janë impulsivë në çdo rast dhe në çdo fushë të jetës. Impulsiviteti është shumë i zakonshëm kur vjen fjala tek seksi,...

tradheti
Kuriozitete 12:53 - 18 Mars, 2019

A është tradhëtia diçka gjenetike? Ja çfarë thotë studimi

Sipas një studimi të vitit 2014 nga Illicit Encounters,me 2000 djem dhe vajza- më shumë se gjysma e meshkujve që tradhëtonin u shprehën se dhe baballarët...

genjeshtra dhe tradheti
Kuriozitete 22:40 - 17 Mars, 2019

Tradhëti dhe gënjeshtra/ Ja çfarë i pret këto shenja horoskopi këtë javë

Dashi Natyra e tyre e zjarrtë bën që të  kenë një personalitet shumë shpërthyes në jetë. Duke qenë se shpesh nuk e gjejnë atë që duan...

momenti ideal per te tradhetuar
Kuriozitete 22:00 - 13 Mars, 2019

Si të kuptosh tradhëtinë pa u lodhur aspak/ Tre  veprimet që nxjerrin zbuluar mashtruesit

Zakone të reja Nëse partneri nuk sillet më si më parë dhe ndryshon zakonet e tij më bazike, ka ardhur momenti që të filloni të shqetësoheni....

tradheti
Kuriozitete 21:20 - 13 Mars, 2019

 E kanë në gjak/ Këto shenja horoskopi do t’ju tradhëtojnë pa e menduar dy herë

Dashi Dashi është një shenjë që udhëhiqet nga Marsi, planeti i veprimit, i agresivitetit dhe i seksualitetit.  Thënë këtë, Dashi është shenja më e predispozuar për...

tradhetaret punen pisk nen carcafe
Kuriozitete 23:50 - 8 Mars, 2019

Studimi/ Tradhëtarët e kanë punën pisk nën çarçafë

Për të gjithë ato vajza që mendojnë se tradhëtarët janë shumë të mirë në shtrat, kemi një lajm të keq. Sipas studimeve nuk është aspak ashtu, kjo...

gjuha e trupit,veprimet qe tradhetojne genjeshtaret
Kuriozitete 22:00 - 1 Mars, 2019

Gjuha e trupit/ Tre veprimet që tradhëtojnë gënjeshtarët

Spostimi i shpejtë i kokës Nëse i bëni dikujt një pyetje direkte dhe shihni që personi tjetër lëviz kokën shpejt, ky person me shumë mundësi është...

Kryesore Show Biz 13:40 - 26 Shkurt, 2019

Të afërmit tregojnë planin e Jordyn: “Nuk mendonte se do ta kapnin”

Pasi Jordyn Woods u kap duke flirtuar me partnerin e Khloe Kardashian, Tristan Thompson, i gjithë interneti është kuriozë të di se çfarë po ndodh mes...