Connect with Us

All posts tagged "tradhetia"

Kryesore Show Biz 10:40 - 10 Prill, 2019

Plas tradhëtia në pallatin mbretëror? Zbulohen skandalet e Princit

“Ata duken si një çift i përkryer që nuk mund të bëjë asgjë të gabuar. Por realiteti është se shumica e çifteve kanë probleme dhe William...

Kryesore Show Biz 23:00 - 1 Shkurt, 2018

Tradhtoi miliarderen?/ Krimineli i bukur puthet me modelen

Fotografia e tij si i dënuar në 2014-n i ndryshoi jetën dhe që atëherë ka nisur një karrierë të suksesshme në modeling. Jeremy Meeks tregoi se...

Kryesore Show Biz 01:30 - 30 Janar, 2018

Jay Z zbulon të gjitha sekretet/ Beyonce nuk u divorcua dhe pas tradhëtisë për…

Reperi Jay-Z ka folur hapur në lidhje me martesën e tij me bashkëshorten e tij Beyonce  dhe zbuloi se përse ata vendosën të shpëtonin marrëdhënien e...

Kryesore Show Biz 23:40 - 24 Janar, 2018

E tradhtoi kur ishte shtatzënë, Melania hakmerret ndaj Trump

Vetëm pak ditë pas lajmeve se Presidenti i SHBA-ve, Donald Trump e kishte tradhtuar bashkëshorten kur ajo ishte në pritje të djalit, Zonja e Parë e...

Kryesore Show Biz 00:50 - 29 Dhjetor, 2017

Shumica e femrave tradhtojnë partnerët, të tjerat gjejnë dashurinë në ditët e festave

Nuk është çudi! Rezulton të jetë një nga sondazhet më të besueshme, të paktën ndër të rinj. Këto ditë po flitet shumë për rrëmujën që shkaktojnë mbrëmjet...

Kryesore Show Biz 23:56 - 6 Dhjetor, 2017

Mitet e mëdha/Përse tradhtojnë femrat

Ka shumë klishe rreth tradhtisë. Shpeshherë supozohet se një mashkull tradhton kur nuk ndihet i kënaqur seksualisht, ndërsa femrat do të tradhtojnë kur nuk ndihen mirë...

Kuriozitete 01:15 - 4 Dhjetor, 2017

Mënyrat më të zakonshme me të cilat komunikojnë partnerët që tradhëtojnë

Ndoshta pjesa më e keqe në një mardhënie me një partner tradhëtar është ta kapësh atë në akt. Komunikimi nëpër një telefoni të mençur ose rrjeteve...

Kryesore Show Biz 02:00 - 23 Nentor, 2017

Travis Scott kapet mat duke tradhëtuar Kylien shtatzënë

Siç e keni dëgjuar deri tani, Kylie Jenner pret fëmijën e saj të parë. Ylli i realitetit 20-vjeçar dhe kozmetika ka mbetur shtatzënë me të dashurin Travis...

Femra 15:10 - 19 Nentor, 2017

Ja se në cilin moment të lidhjes femrat kanë më shumë gjasa të tradhëtojnë

Studiuesit kanë identifikuar një dritare specifike në të cilën gratë, të cilat janë në marrëdhënie afatgjata, kanë më shumë gjasa të tradhëtojnë partnerët e tyre. Ata...

Kuriozitete 20:30 - 23 Shtator, 2017

Studimi zbulon/ Ja cilët partnerë janë më të prirur për të tradhëtuar

Njerëzit me fytyrë të gjerë dhe katrore kanë orientim më të lartë seksual dhe më shumë gjasa të tradhëtojnë, ka gjetur një studim i bërë së...

Kryesore Show Biz 19:00 - 23 Shtator, 2017

Beyonce më në fund e ka falur Jay Z/ Shijojnë pushimet romantike në Jaht

Beyonce ka ndarë disa fotgrafi shumë të ëmbla teksa kalonte një mbrëmje mjaft romantike në një jaht të vogël përkrahë bashkëshortit të saj. Këngëtarja e Lemonade...

Kuriozitete 22:40 - 17 Shtator, 2017

Gjërat e pathëna që të gjithë kemi bërë pas shpinës së partnerit

Shpesh thuhet se ndershmëria dhe sinqeriteti janë politika më e mirë, sidomos në një mardhënie në çift, por jo gjtihmonë të gjtihë arrijmë t’i qëndrojmë besnikë...

Kuriozitete 00:20 - 16 Shtator, 2017

Çfarë duhet të dini nëse ju kanë tradhëtuar

Të gjtihë jemi rritur me historitë e fundeve të lumtura të përrallave apo gjetja e princit të kaltër, njeriut perfekt me të cilin do të kalojmë...

Kuriozitete 00:16 - 15 Shtator, 2017

Shenjat që tregojnë se partneri ju tradhëton

Një marrëdhënie është një gjë e komplikuar dhe e brishtë, sidomos mes 2 njerëzve të dashuruar. Nuk është gjithmonë e mundur të mbash marrëdhënien romantike dhe...

Life Style 22:17 - 30 Gusht, 2017

Studimi/ Një në katër femra tradhëton bashkëshortin e saj

Siç tregojnë hulumtimet, femrat tradhëtojnë më rrallë se meshkujt, mirëpo as për damat aferat nuk janë të pamundshme. Statistikat thonë që një në katër femra ka...