Connect with Us

All posts tagged "tradhti"

Showbizz 13:54 - 20 Prill, 2020

Ish partneri i saj e tradhtoi me Belen Rodriguez/ Këngëtarja flet për marrëdhënien me modelen seksi

Këngëtarja italiane Emma Marrone për herë të parë për marrëdhënien me Belen Rodriguez pasi ish partneri i saj e tradhtoi me modelen seksi. Teksa është vetë...

Kuriozitete 12:11 - 17 Prill, 2020

Tradhëti dhe dashuri në kohë pandemie/ Historia e pabesueshme e dy të rinjve që futën në karantinë dy qytete

Edhe pse po jetojmë në ditë të vështira histori dashurie si këto nuk mungojnë. Në mes të rrezikut për tu infektuar nga Coronavirus, dy të rinj...

Showbizz 16:54 - 18 Shkurt, 2020

Skandali i bujshëm i tradhtisë / Jordyn Woods nuk ka ndërmend të kërkojë falje

Pothuajse po bëhet një vit që nga skandali i tradhtisë që Jordyn Ëoods dhe Tristan Thompson i bënë Khloe Kardashian. Tashmë ajo e ka lënë pas...

Showbizz 14:51 - 13 Shkurt, 2020

Moderatorja shqiptare e pranon hapur: “Jam tradhtuar dhe kam falur për hir të dashurisë”

Moderatorja shqiptare Fjodora Fjora si rrallë herë ka folur për detajet nga jeta e saj private. E ftuar në emisionin Glamour Zone, për herë të parë...

Showbizz 18:02 - 2 Shkurt, 2020

Stresi e thotë publikisht/ Të gjithë meshkujt tradhtojnë

Reperi Stresi është një nga personazhet e showbizit shqiptar më të komentuar si për karrierën e tij ashtu edhe për jetën private. Ditën e sotme ka...

Life Style 14:42 - 15 Dhjetor, 2019

E thotë studimi: Meshkujt e falin tradhtinë

Burrat kanë më shumë gjasa sesa gratë të besojnë se ekzistojnë situata të caktuara në të cilat tradhtia ndaj partnerit tuaj është i pranueshëm, ka zbuluar...

Showbizz 12:23 - 6 Dhjetor, 2019

E tradhtoi me kolegen dhe i kërkoi falje publikisht/ Bashkëshortja e këngëtarit të famshëm merr vendimin

Ditën e djeshme në rrjet qarkulluan disa foto të këngëtarit të famshëm Justin Timberlake ku shihej duke shtrënguar dorën e koleges së tij. Menjëherë pas kësaj...

Showbizz 12:11 - 5 Dhjetor, 2019

Këngëtari i famshëm tradhton gruan me kolegen: “Kisha pirë shumë, më fal”

Ditë më parë në mediat e huaja qarkulloi lajmi se këngëtari i famshëm Justin Timberlake është parë në shoqërinë e koleges të tij Alisha Wainwright. Ata...

Showbizz 15:58 - 2 Nentor, 2019

Nuk mësohen me faktin e të qënit “single”/ Khloe Kardashian ende nuk e ka harruar tradhtinë e ish partnerit

Modelja e njohur Khloe Kardashian prej kohësh është në qendër të mediave rozë për shkak të ndarjes së bujshme nga partneri i saj Tristan Thompson me...

Showbizz 21:04 - 30 Tetor, 2019

“Faleminderit që ma kujtove”/ Einxhel Shkira flet për tradhtinë e parë

Modelja Einxhel Shkira u kthye në qendër të vëmendjes së shtypit rozë pas sherrit që pati me modelen Kejvina Kthella. Bukuroshja brune e ekranit, së fundi...

Kuriozitete 15:14 - 27 Tetor, 2019

Dobësi dhe tradhëti/ 10 fakte që nuk i dinit rreth shenjës së Demit

1-Demit i pëlqen të mbetet vetëm ndonjëherë. 2-Demi nuk do të flasë kurrë për gjëra personale përveçse nëse ndjehen jashtëzakonisht të qetë me ju. 3-Demi është...

Kuriozitete 13:59 - 25 Tetor, 2019

“Ishte në dijeni për tradhtitë e tij të shumta”/ Shoqja e ngushtë e Jackie Kennedy rrëfen sekretet e errëta

Personat e famshëm dhe të pasur nuk kanë aspak një jetë aq të qetë dhe normale sa ata na bëjnë të mendojmë. Së fundmi, këngëtarja Carly...

Showbizz 18:36 - 25 Shtator, 2019

“Një natë para martesës u largova nga festa e beqarisë dhe…”/ 56 vjeçarja rrëfen si e tradhtoi ish bashkëshortin

Pas rrëfimeve të saj tronditëse për përdhunim dhe presion nga ish bashkëshorti për të kryer marrëdhënie seksuale treshe, ajo ka tronditur sërish me rrëfimin e saj...

Kryesore Show Biz 12:39 - 21 Shtator, 2019

U tha se tradhëtoi bashkëshortin me ish deputetin shqiptar/ Rudina Dembacaj flet për “CNA”

Duket se martesat e vajzave të showbizzit shqiptar nuk mund të përfundojnë kurrë me një “fund të lumtur”. Ditën e sotme, lajmi se aktorja dhe së...

Kryesore Show Biz 13:25 - 20 Shtator, 2019

“Marrëdhënie treshe dhe tradhti”/ Aktorja e njohur rrëfen sekretet e saj të errëta me ish bashkëshortin

Aktorja më e pëlqyer në Hollywood, Demi Moore, së fundmi i ka shokuar të gjithë me disa fragmente të jetës së saj bashkëshortore, nga libri i...