Connect with Us

All posts tagged "travis scott"

Showbizz 18:17 - 9 Mars, 2020

Zyrtarisht bashkë/ Kylie dhe Travis rikthehen sërish në krahët e njëri-tjetrit

Kylie Jenner dhe partneri i saj Travis Scott janë kthyer sërish bashkë pas një ndarje prej muajsh. Gjatë muajit tetor të vitit të kaluar mediat e...

Showbizz 13:49 - 29 Shkurt, 2020

Kylie Jenner bën veprimin e papritur/ Postimet e saj të fundit në rrjet tregojnë gjithçka

Prej muajsh në mediat e huaja u përfol për një ndarje të miliarderes Kylie Jenner dhe partnerit të saj Travis Scott. Edhe pse të ndarë dyshaj...

Showbizz 14:11 - 24 Shkurt, 2020

Kapen mat/ Kylie Jenner rikthehet me Travis Scott?

Para pak muajsh, miliarderja Kylie Jenner dhe reperi Travis Scott i dhanë fund marrëdhënies së tyre duke u treguar të sinqertë me fansat e tyre. Ndonëse...

Showbizz 19:00 - 18 Dhjetor, 2019

Kim Kardashian flet për Kylie Jenner dhe Travis Scott/ Zbulon çfarë po ndodh dyshen

Biznesmenia e famshme Kim Kardashian ishte e ftuar së fundmi në emisionin e Ellen DeGeneres ku ka folur rreth detajeve nga jeta e saj private si...

Showbizz 22:05 - 13 Nentor, 2019

Kylie Jenner i dërgon mesazhin Travis: “Po kërkon personin e gabuar”

Miliarderja 22-vjeçare, Kylie Jenner dhe ish partneri i saj Travis Scott, prej ditësh janë në qendër të vëmendjes për shkak të ndarjes së tyre pas shumë...

Showbizz 21:19 - 26 Tetor, 2019

Kylie Jenner dhe Drake bashkë?/ Zbuloni se çfarë mendon Travis Scott rreth këtyre lajmeve

Pasi i dhanë fund lidhjes së tyre, Kylie dhe Travis janë kthyer në qendër të vëmendjes. Prej ditësh po përflitet në mediat e huaja se Kylie...

Showbizz 21:38 - 3 Tetor, 2019

Zbulohet e vërteta/ Miliarderja sqaron gjithçka për “takimin e fshehtë” me Tyga

Miliarderja më seksi në botë Kylie Jenner ka sqaruar të gjithë të vërtetën në lidhje me lajmet që qarkulluan një ditë më parë në mediat e...

Showbizz 18:26 - 2 Tetor, 2019

Stres, xhelozi dhe zënka/ Zbulohen prapaskenat e ndarjes se miliarderes Jenner dhe reperit Travis Scott

Miliarderja më e re në botë Kylie Jenner dhe Travis Scott  duket se po kalojnë një periudhë jo shumë të mirë në marrëdhënien e tyre. Pas...

Kryesore Show Biz 16:15 - 12 Shtator, 2019

“Mban shumë erë hashash”/ Kylie Jenner tregon të pathënat e partnerit të saj

Miliarderja më e re në botë Kylie Jenner ka zbuluar më shumë detaje rreth partnerit të saj  Travis Scott. E ftuar në emisionin e Ellen DeGeneres...

Kryesore Show Biz 16:37 - 10 Shtator, 2019

Kylie dhe Travis i shokuan të gjithë/ Miliarderja nudo në krahët e partnerit

Kylie Jenner dhe Travis Scott janë një nga çiftet më të famshëm të showbizit. Dyshja janë më të dashuruar se asnjëherë më parë. Madje disa javë...

Kryesore Show Biz 15:42 - 28 Gusht, 2019

Nuk përmbahet reperi i njohur/ Ngjitet pas të pasmeve të Kylie Jenner

Reperi i njohur Travis Scott dhe miliarderja Kylie Jenner janë shfaqur më të dashuruar dhe elegantë se kurrë. Ata kanë parakaluar në tapetin e kuq për...

Kryesore Show Biz 17:58 - 19 Korrik, 2019

E dashuruar “kokë e këmbë”/ Por Kylie Jenner nuk e ka në plan të martohet me Travis Scott

Miliarderja më e re në botë, Kylie Jenner është 21 vjeçarja më e komentuar në mediat e huaja. Kylie është shpallur nga Forbes si një nga...

Kryesore Show Biz 22:50 - 20 Gusht, 2018

Nicky Minaj revoltohet me Travis Scott/ “Je i pavlerë, po e shet albumin ngaqë je partneri i Kylie Jenner!”

Jeni gati për ta nisur javën me disa drama që na vijnë nga shoëbizi amerikan? Nicky Minaj është më shumë se e revoltuar me faktin që...

Kryesore Show Biz 22:10 - 8 Prill, 2018

Travis Scott i prezanton vajzën e tij familjes me një festë marramendëse

Rreperi i njohur Travis Scott është babai i Stormyt, vajzës së Kylie Jenner. Travis do bëjë një festë të madhe për vajzën e tij në vendin...

Kryesore Show Biz 23:20 - 9 Shkurt, 2018

Nisin problemet për Kylie/ Ish-i dashuri aludon se është babi i fëmijës

Kylie Jenner pak ditë më parë solli në jetë fëmijën e saj të parë Stormi. Ajo ka përjetuar një nga momentet më të bukura të jetës...