Connect with Us

All posts tagged "tregim"

Kuriozitete 15:53 - 22 Prill, 2019

Më thuaj si ulesh të tregoj personalitetin tënd

A- Tregon një femër që i pëlqen të ledhatohet, nuk ka qejf të mbajë përgjegjësi dhe nga meshkujt pretendon ta trajtojnë si fëmijë. B- Tregon një...

Life Style 14:53 - 17 Dhjetor, 2018

Si e mbani në dorë smartfonin? Ja çfarë tregon kjo për personalitetin tuaj

Statistikat parashikojnë se do të ketë pothuajse 3 miliardë përdorues të smartfonëve deri në vitin 2020. Jo vetëm që ky fakt është interesant nga pikëpamja e...

Life Style 23:00 - 20 Nentor, 2018

Na vjen keq, por këto 5 shenja tregojnë se duhet të ndahesh nga shoqja e ngushtë

Miqësia duhet të jetë e qëndrueshme dhe fleksibël, por jo gjithmonë ndodh kështu. Ndonjëherë shenjat paralajmëruese se një mik/mikeshë ndikon negativisht janë shumë të dukshme. Dhe...

Showbizz 15:00 - 21 Janar, 2017

Skandaloze +18 / Nuk do ti besoni syve: Shikoni cfarë tregon aktorja

Jasmine Waltz ka ndarë këtë foto skandaloze me ish të dashurin e saj  Austin Armacost . Bukuroshi është totalisht nudo ndërsa po realizonte një set fotografik...

Life Style 20:00 - 3 Prill, 2015

12 gjërat që nuk duhet t’i tregoni në vendin e punës

Nuk mund të ndërtoni një rrjet të fortë profesional, nëse nuk i ndani gjërat tuaja me kolegët, por nëse tregoni më shumë sesa duhet, kjo mund...

Life Style 18:00 - 27 Mars, 2015

“Imtësitë” që ju tregojnë se e keni gjetur shpirtin binjak

Ke të dashur të ri, por nuk je aq e sigurt nëse ai është i vërteti. Në gjykimin tuaj përfundimtar, nuk ndikojnë as veprimet e tij,...