Connect with Us

All posts tagged "trejsi sejdini"

Showbizz 20:23 - 1 Nentor, 2019

“Më trajto si lojë, të tregoj si luhet”/ Trejsi Sejdini i vë flakën rrjetit

Ish miss Universe Albania, Trejsi Sejdini është një nga vajzat më provokuese dhe seksi të showbizit. Siç e keni parë në rrjetet sociale, ajo publikon foto...

Showbizz 19:06 - 30 Tetor, 2019

FOTO-4 modelet shqiptare që po bëjnë namin në rrjetet sociale me pozat e nxehta/ Format e tyre do t’i dëshironte çdo femër

Ato janë emrat më të komentuar në shtypin rozë. Bëhet fjalë për 4 modelet shqiptare: Kejvina Kthella, Oriola Marashi, Trejsi Sejdini dhe Françeska Jaçe. Ish miss...

Showbizz 22:10 - 23 Tetor, 2019

FOTO- Me tanga dhe super përvëluese/ Trejsi Sejdini do t’iu lërë pa gjumë sonte

Ish miss universe Albania Trejsi Sejdini është një nga vajzat më seksi të showbizit. Ajo nuk ndalet së publikuari foto seksi në llogarinë e saj në...

Showbizz 16:32 - 11 Tetor, 2019

“Blini veshje origjinale”/Trejsi Sejdini ironizon “fashionistet fallco”

Trejsi Sejdini është një  nga modelet më të komentuara të showbizit shqiptar. Ish misi njihet për natyrën e saj ekstravagante dhe të thënit gjërat ashtu siç...

Showbizz 21:13 - 8 Tetor, 2019

FOTO- Trejsi Sejdini si kurrë më parë/ Modelja shfaqet me veshjen 100 vjeçare

Ish miss Universe Albania 2018, Trejsi Sejdini ka zbuluar setin fotografik më të veçantë për të . Ajo ka vizituar qytetin e Krujës dhe është shprehur...

Showbizz 16:01 - 6 Tetor, 2019

“Në një dhomë plot me njerëz që urrejnë”/ Trejsi Sejdini tregon çfarë i pëlqen më shumë tek vetja

Trejsi Sejdini është një nga vajzat më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo është mjaft e komentuar nga shtypi rozë përsa i përket jetës private dhe fotove...

Kryesore Show Biz 19:19 - 3 Shtator, 2019

Trejsi Sejdini e “djeg” Instagramin/ Fotot e saj po bëjnë “namin” në rrjet

Ish miss Universe Albania 2018, Trejsi Sejdini ,është një nga vajzat më të komentuara në mediat rozë. Bukuroshja nga Elbasani ka qenë në qendër të vëmendjes...

Kryesore Show Biz 16:08 - 20 Gusht, 2019

Vetëm deti dhe Trejsi Sejdini Topless/ Ish miss-i tregon format “fatale”

Ish miss Universe Albania, Trejsi Sejdini i ka befasuar të gjithë ndjekësit e saj. Ditën e sotme modelja kla publikuar një foto ku shfaqet topless. Në...

Kryesore Show Biz 17:05 - 13 Korrik, 2019

Trejsi Sejdini nuk ndalet/ Publikon videon “e zjarrtë” nga pushimet në Rio

Ish Miss Universe Albania, Trejsi Sejdini është një nga vajzat më të komentuara të showbizit shqiptar. Trejsi përflitet shumë në media për jetën luksoze që bën...

Kryesore Show Biz 22:27 - 15 Qershor, 2019

“Është një kryq i madh për mua”/ Enca ironizon ish-misin

Pas deklaratës së Trejsi Sejdinit ndaj Encës kjo e fundit ka reaguar ndaj saj për herë të parë në emisionin “Xing me Ermalin”. E ftuar në...

Kryesore Show Biz 21:58 - 15 Qershor, 2019

“Sa është një Enca, janë tre Trejsi”/ Këngëtarja thumbon Roza Latin

Ish misi Trejsi Sejdini muaj më parë bëri një deklaratë shumë të fortë në lidhje me këngëtaren Enca Haxhia. E pyetur nga Roza Lati nëse nuk...

Kryesore Show Biz 15:59 - 9 Qershor, 2019

“Krenare për Shqipërinë dhe atdhetarët e mi/ Trejsi Sejdini shkëlqen në pasarelë

Ish-Miss Universe, Trejsi Sejdini ka shkëlqyer në mbrëmjen e kaluar teksa ka performuar në eventin e bukurisë Miss Universe 2019. Pas gjithë këtij udhëtimi të suksesshëm...

Kryesore Show Biz 19:18 - 31 Maj, 2019

Dhurata me shifra “të çmendura”/ Missi merr surprizën e madhe për ditëlindje

Ditën e djeshme në mbrëmje missi Trejsi Sejdini ka festuar ditëlindjen dhe ka marrë dhurata shumë të shtrenjta. Në këtë ditë shumë të veçantë për të...

Kryesore Show Biz 16:15 - 29 Qershor, 2018

Shpërthyese/ Trejsi Sejdini ekspozon gjoksin dhe zbulon projektin e ri

Fituesja e kurorës së kompeticionit të bukurisë “Miss Universe Albania 2018”,  po bëhet gjithmonë e më shumë protagoniste në median rozë. 18 vjeçarja nga Elbasani, po...

Kryesore Show Biz 16:23 - 19 Prill, 2018

‘Pa reçipeta dhe tufa eurosh’ Trejsi Sejdini i tërbon të gjithë me këtë video

Trejsi Sejdini tashmë është një personazh mjaft i njohur për publikun shqiptar. Madje në Instagram ajo ka mbi 60 mijë ndjekes si dhe ka marrë pjesë...