Connect with Us

All posts tagged "tristan thompson"

Showbizz 11:01 - 24 Prill, 2020

Khloe Kardashian ngrin embrionet dhe planifikon fëmijën e dytë/ Zbulon se kush do të jetë dhuruesi i saj dhe na habiti

Ylli i realityshowt Keeping up with Kardashians, Khloe Kardashian ka treguar se po ngrin embrionet për të sjellë në jetë fëmijën e dytë. Teksa po planifikon...

Showbizz 11:58 - 22 Mars, 2020

Të ndarë për shkak të tradhtisë/ Khloe dhe Tristan izolohen së bashku

Khloe Kardashian ka vendosur që në këtë situatë aspak të sigurt për të gjithë të vetizolohet me ish-partnerin e saj, Tristan Thompson. Burime të sigurta për...

Showbizz 16:54 - 18 Shkurt, 2020

Skandali i bujshëm i tradhtisë / Jordyn Woods nuk ka ndërmend të kërkojë falje

Pothuajse po bëhet një vit që nga skandali i tradhtisë që Jordyn Ëoods dhe Tristan Thompson i bënë Khloe Kardashian. Tashmë ajo e ka lënë pas...

Showbizz 18:51 - 6 Dhjetor, 2019

Khloe Kardashian i fali se e tradhëtuan/ Reagimi i Jordyn Woods nuk pritej

Treshja, Khloe Kardashioan, Tristan Thompson dhe Jordyn Woods kanë qenë në qendër të vëmendjes së shtypit rozë për shumë kohë. Pasi Tristan e tradhtoi me miken...

Showbizz 15:58 - 2 Nentor, 2019

Nuk mësohen me faktin e të qënit “single”/ Khloe Kardashian ende nuk e ka harruar tradhtinë e ish partnerit

Modelja e njohur Khloe Kardashian prej kohësh është në qendër të mediave rozë për shkak të ndarjes së bujshme nga partneri i saj Tristan Thompson me...

Kryesore Show Biz 14:07 - 5 Shtator, 2019

E tradhtoi me shoqen e Kylie Jenner / Tristan Thompson i vendosur për të bërë për vete Khloe Kardashian

Pasi e tradhtoi me shoqen e ngushtë të motrës, Tristan Thompson duket i vendosur për të fituar sërish zemrën e Khloe Kardashian. Duket se basketbollisti ka...

Kryesore Show Biz 22:34 - 28 Qershor, 2019

Pas tradhtisë e uroi për ditëlindje/ Ja si reagoi miliarderja Kardashian

Miliarderja Khloe Kardashian është suprizuar nga veprimi i ish-partnerit të saj Tristan Thompson. Ky i fundit i ka dedikuar disa fjalë shumë të ndjera Khloe me...

Kryesore Show Biz 00:30 - 14 Nentor, 2017

Khloe Kardashian mashtrohet nga i dashuri ditën e ditëlindjes

Khloe Kardashian “u mashtrua” nga i dashuri e saj Tristan Thompson gjatë episodit të së dielës në Keeping Up With The Kardashians. Ylli i reality show...