Connect with Us

All posts tagged "tristan"

Showbizz 13:17 - 6 Dhjetor, 2019

“Nuk kam ndjenjë urryese ndaj askujt”/ Khloe Kardashian i jep mesazhin Tristan dhe Jordyn: “Jeta është e shkurtër”

Modelja dhe biznesmenia e famshme Khloe Kardashian i ka befasuar të gjithë me deklaratën e saj të fundit. Nëpërmjet një statusi në rrjetet sociale Khloe ka...

Showbizz 10:40 - 27 Shtator, 2019

“Dielli po shkëlqen fort mbi një diamant të bukur”/ Pas skandalit të tradhëtisë, basketbollisti nuk ndalet me komentet komplimentuese

Lajmi i skandalit të tradhëtisë së basketbollistit Tristan Thompson ndaj Khloe Kardashian, bëri bujë disa kohë më parë në mediat rozë e cila ndodhi vetëm pak...

Kryesore Show Biz 10:25 - 25 Mars, 2019

E tradhtoi me shoqen e ngushtë të motrës, Khloe Kardashian e gatshme të falë Tristan-in

Ka kaluar vetëm një muaj qëkur u zbulua se Tristan Thompson kishte shkëmbyer puthje me Jordyn Woods dhe Khloe Karadashian është gati ta falë partnerin e...

Kryesore Show Biz 21:00 - 3 Mars, 2019

“Tristan dhe Jordyn kishin muaj që ishin bashkë”- personazhi i njohur reagon mbi skandalin e tradhëtisë në familjen Kardashian

Tashmë, nuk ka mbetur njeri që nuk është njohur me skandalin e tradhëtisë ndaj Khloe Kardashian. Tristan e tradhëtoi me mikeshën e ngushtë të familjes. Jordyn...

Kryesore Show Biz 23:00 - 25 Nentor, 2018

“Do ta pështyj!” Kim Kardashian e paska bërë fërtele të dashurin e së motrës dhe me të drejtë

Skandali i tradhtisë së Khloé Kardashian nuk është një nga ato ngjarje që mund të harrohet lehtë nga Kardashianët, kështu që… përgatituni për më shumë debate...

Kryesore Show Biz 23:50 - 3 Nentor, 2018

Publikohet klipi bombë: Ja kush e njoftoi Khloe-n për tradhëtinë e Tristan Thompson

Episodi i së dielës në “Keeping Up With the Kardashians” është *ai* që të gjithë fansat kanë pritur që në nisje të sezonit. Pra, tradhëtia e...

Kryesore Show Biz 23:50 - 21 Tetor, 2018

I shkreti Tristan! Fansat e Khloe Kardashian e “kryqëzojnë” në “Instagram” pasi postoi KËTË foto

Ju kujtohet kur menduam se fansat e Khloe Kardashian e kishin harruar tradhëtinë e Tristan Thompson dhe kishin ecur përpara me jetën? Epo, ja kemi futur...