Connect with Us

All posts tagged "trup"

Showbizz 13:00 - 16 Janar, 2020

Fytyrë kukulle dhe trup perfekt/ Fotot më surprizuese të modeles bukuroshe të Instagramit

Kayla Davies është një influencuese në rrjetet sociale. Kayla ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve me tiparet e saj prej kukulle si dhe linja perfekte trupore....

Kuriozitete 13:05 - 26 Dhjetor, 2019

Mos i neglizhoni/ Këto janë 6 pjesët e trupit që duhet t’i pastroni më shpesh

Neglizhenca për të larë dhe për tu kujdesur për disa pjesë të trupit mund të çojnë në probleme serioze shëndetësore. Nëse nuk i lani duart mund...

Showbizz 16:01 - 1 Dhjetor, 2019

Ylli i televizionit tërheq vëmendjen e paparacëve/ Shfaq trupin e palestruar me bikini

Ylli i televizionit Love Islands, Gaby Allen ka tëhequr vëmendjen e mediave rozë. Gaby tregon trupin e palestruar teksa shijon disa ditë pushime në Tajlandë. Bukuroshja...

Showbizz 13:12 - 29 Nentor, 2019

Nga Selena Gomez tek Demi Lovato/ 15 personazhet e famshme që e duan trupin e tyre dhe flasin kundër standardeve të bukurisë

Askush nuk është i përsosur, por kur bëhet fjalë për të famshëm, secilën pjesë të trupit të tyre shikohet nën një gotë zmadhuese, veçanërisht kur bëhet...

Life Style 14:20 - 25 Nentor, 2019

Forconi trupin dhe zvogëloni peshën/ Ja ushtrimi i duhur që do t’ju bëjë të shkëlqeni gjatë festave

Edhe pse jemi ende në muajin nëntor, të gjithë po përgatitemi për festat e fundvitit ku duhet të dukemi sa më në formë. Por cili është...

Showbizz 09:53 - 16 Nentor, 2019

Të mos bëhej xheloz dhe të kishte trup të bukur/ Publikohet video duke u puthur, Genta Ismajli gjen dashurinë e jetës

Këngëtarja shqiptare Genta Ismajli edhe pse nuk është tepër aktive në skenën shqiptare, është ende shumë e pëlqyer nga fansat e saj. Ajo nuk është përfolur...

Life Style 13:40 - 12 Nentor, 2019

Copëtoi trupin e ish studentes/ Krimi makabër i historianit rus, zbulohet deklarata e tij e çuditshme

Ditën e djeshme, një krim makaber pushtoi mediat e huaja ku historiani i njohur rus Oleg Sokolov u kap duke hedhur në lumë krahët e trupit...

Kuriozitete 14:53 - 10 Nentor, 2019

Nga gjoksi tek këmbët/Zbuloni cila pjesë e trupit tuaj është më tërheqëse sipas shenjës së horoskopit

A keni menduar ndonjëherë se pse njerëzit duket se janë më të interesuar për një shenjë të zodiakut se sa per një tjetër? Ndaloni së menduari...

Life Style 13:40 - 10 Nentor, 2019

Keni shumë qime në trup?/ Zbuloni 5 fakte interesante dhe lidhja e tyre me shëndetin

Qimet e trupit mund të jenë aseti juaj më i madh ose pjesa juaj më e urryer. Dhe pavarësisht nëse ju pëlqen apo jo, do të...

Showbizz 12:53 - 10 Nentor, 2019

Pjesa më e preferuar në trupin e bashkëshortit/ Xhensila Myrtezaj jep përgjigjen që nuk e priste askush

Këngëtarja shqiptare Xhensila Myrtezaj, pëlqehet shumë nga publiku për hitet dhe bashkëpunimet e saj më të fundit. E ftuar së fundmi, në emisionin “Klanifornia Show” ,...

Showbizz 11:53 - 8 Nentor, 2019

“Nuk është më trupi i një 20-vjeçareje”/ Pas një heshtjeje të gjatë, Angelina Jolie pozon nudo dhe i rrëfen të gjitha

Aktorja e cila është tepër e pëlqyer nga publiku ndërkombëtar dhe jo vetëm, Angelina Jolie ka zgjedhur të guxojë pas një heshtjeje të gjatë në ekran...

Showbizz 15:59 - 5 Nentor, 2019

FOTO-Publikon foton dy javë pas lindjes dhe i çmend të gjithë/ Ylli i televizionit habit me linjat e saj

Ylli i televizionit Chloe Lewis para dy javësh ka sjellë në jetë fëmijën e saj të parë i cili është një djalë. Pas 2 javësh, ylli...

Kuriozitete 22:38 - 21 Tetor, 2019

Më thuaj shenjën e horoskopit, të të them sëmundjen sipas pjesës së trupit

Disa astrologë besojnë ende se çdo shenjë e zodiakut ka një pjesë të trupit që shkon me shenjën e tyre .Në thelb, mjekët besonin se çdo shenjë...

Showbizz 21:29 - 9 Tetor, 2019

FOTO- Vetëm pak muaj pas lindjes Loredana vjen në formë të shkëlqyer trupore

Reperja Loredana Zefi është një nga personazhet më të pëlqyera të publikut shqiptar. Prej kohësh është në qendër të vëmendjes të shtypit rozë përsa i përket...

Showbizz 17:22 - 27 Shtator, 2019

Këngëtarja e njohur tregon linjat perfekte/ Dalin pamjet nga pushimet e saj në ishullin luksoz grek

Anëtarja e jurisë së X Factor dhe këngëtarja, Tulisa Contostavlos i ka mahnitur të gjithë me fizikun e saj. Paparacët kanë shkrepur foto të Tulisa teksa...